Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

Dołącz do społeczności fotografów MyOlympus

• Daj się zainspirować; dziel się pomysłami i informacjami z innymi użytkownikami

• Przedłuż gwarancję swoich produktów Olympus

• Ciesz się z dodatkowych korzyści

Jak najlepiej wykorzystaj możliwości swojego zestawu Olympus

Rób wyjątkowe zdjęcia i rejestruj zachwycające filmy bez względu na doświadczenie i poziom wiedzy fotograficznej. W Akademii MyOlympus znajdziesz informacje i wskazówki, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać możliwości Twojego aparatu Olympus oraz obiektywu M.Zuiko

Akademia MyOlympus >

Zostań zwycięzcą!

Weź udział w konkursie fotograficznym Olympus i wygraj 500 €. Każdego miesiąca przygotowujemy inny temat konkursu — czekamy na Twoje zdjęcia zrobione aparatem Olympus OM-D, PEN lub STYLUS.

Konkurs fotograficzny >

Daj się zainspirować

Zobacz w Galerii zdjęcia innych fotografów oraz członków społeczności MyOlympus i czerp inspiracje z ich prac. Podziel się także swoimi fotografiami.

Galeria >

Odwiedź naszą społeczność

Zobacz niezwykłe zdjęcia w naszej Galerii, odwiedź piękne miejsca, w których nurkowali nasi Wizjonerzy i przeczytaj inspirujące historie o podwodnym świecie fotografii.

Więcej >