Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

Europejski Serwis Gwarancyjny

Postanowienia naszego Europejskiego Serwisu Gwarancyjnego zaczną obowiązywać od września 2014 roku. To czy Twoje produkty Olympus zostały nim objęte, czy też nie, zależy od posiadanych przez Ciebie modeli i kart gwarancyjnych, które zostały do nich dołączone.

Więcej

Postanowienia Lokalnych i Ogólnoświatowych Gwarancji

Nasz Ogólnoświatowa Gwarancja na aparaty cyfrowe i akcesoria, obowiązująca od 1 kwietnia 2004, zostanie zastąpiona Europejskim Serwisem Gwarancyjnym, który zostanie wdrożony we wrześniu 2014 roku. To czy Twoje produkty Olympus zostały nim objęte, czy też nie, zależy od posiadanych przez Ciebie modeli i kart gwarancyjnych, które zostały do nich dołączone.

Więcej

Informacje na temat importu równoległego (tzw. „szarego importu”)

Mianem importu równoległego określa się wprowadzenie towarów, najczęściej handlowych, do kanału dystrybucyjnego bez upoważnienia producenta. Import taki stanowi celowe obejście sieci dystrybucyjnej producenta. Import równoległy, nazywany także „szarym importem”, odbywa się bez umowy z firmą Olympus, a importowane w ten sposób produkty nie są przeznaczone do sprzedaży w Europie.

Więcej