Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

Jak aktualizować oprogramowanie

W dowolnym czasie możesz pobrać najnowszą aktualizację oprogramowania Olympus. Jest to proste i zajmuje jedynie kilka chwil. Wystarczy wykonać poniższe kroki.

Procedura aktualizacji oprogramowania Olympus Viewer 2

1. Upewnij się, że masz na swoim komputerze PC lub Mac uprawnienia administratora oraz że komputer jest podłączony do Internetu.

2. Uruchom oprogramowanie OLYMPUS Viewer 2.

3. Aby uzyskać najnowsze aktualizacje, w menu Pomocy (Help) oprogramowania wybierz pozycję Aktualizacja Oprogramowania (Update Software).

4. Jeśli chcesz zobaczyć szersze informacje, kliknij przycisk Szczegóły (Details). W przeciwnym wypadku kontynuuj klikając pozycję Aktualizuj (Update).

5. Po wyrażeniu swojej zgody na warunki instalacji, aktualizacja zostanie pobrana z Internetu i zainstalowana. Po zakończeniu instalacji, oprogramowanie OLYMPUS Viewer 2 automatycznie zamknie się, a następnie ponownie otworzy. Gdy proces zakończy się twoje poprogramowanie jest pomyślnie zaktualizowane.

Procedura aktualizacji oprogramowania Olympus Software [ib]

1. Na początku upewnij się, że masz na swoim komputerze PC uprawnienia administratora oraz że komputer jest podłączony do Internetu.

2. Uruchom oprogramowanie OLYMPUS [ib].

3. Aby uzyskać najnowsze aktualizacje, w menu Pomocy (Help) oprogramowania wybierz pozycję Aktualizacja Oprogramowania (Update Software).

Twoje oprogramowanie sprawdzi wówczas czy są dostępne nowsze wersje, które można pobrać.

4. Po wyrażeniu swojej zgody na warunki instalacji, aktualizacja zostanie pobrana z Internetu..

5. Aby zakończyć procedurę aktualizacji musisz uruchomić instalację.