Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

COVID-19

Drodzy klienci, z powodu epidemii choroby COVID-19, nasza obsługa klienta jest obecnie ograniczona tylko do wsparcia drogą e-mailową. W przypadku dalszego rozwoju epidemii, może ona ulec dalszemu ograniczeniu. W tym momencie bardzo prosimy o kontakt z nami drogą emailową na adres. serwis@olympus.pl Dziękujemy za zrozumienie i zarazem przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Skontaktuj się z nami: jesteśmy po to, by pomagać!

Wsparcie klienta i informacje serwisowe

Potrzebujesz informacji lub porady? Zawsze chętnie Ci pomożemy.Przejdź do naszego formularza kontaktowego:
Napisz e-mail

Porady dotyczące zakupów

Nie wiesz, który produkt jest dla Ciebie najlepszy? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model.

Zadzwoń do naszych ekspertów, którzy czekają na Twój telefon od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-18:00 oraz w piątek w godzinach 9:00-15:30.
Infolinia techniczna: 00800 67 10 83 00*

Napisz e-mail

* Wszystkie połączenia z numerami zaczynającymi się od 00800 są bezpłatne.

Dostępne tylko w krajach: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Portugalia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania i Rosja.

Niektórzy operatorzy nie obsługują połączeń z numerami zaczynającymi się od 00800 lub wymagają wprowadzania dodatkowego prefiksu. Więcej informacji uzyskasz u swojego operatora.