Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

FL‑BKM03, Olympus, Aparaty Systemowe, PEN & OM-D Accessories

FL‑BKM03

Podwójny uchwyt lampy błyskowej pozawala na zamocowanie dwóch lamp błyskowych obok korpusu aparatu fotograficznego
  • Profesjonalny uchwyt lampy błyskowej
  • Możliwe zamocowanie dwóch lamp błyskowych
  • Niezwykle kompaktowa przy transporcie

FL‑BKM03

Uchwyt lampy błyskowej jest pomocny przy zdjęciach portretowych oraz makrofotografii. Między innymi pozwala uniknąć nienaturalnych cieni, które mogą pojawiać się na zdjęciu, gdy lampa błyskowa jest zamocowana na górze aparatu, a ponadto zapobiega uszkodzeniu samej lampy lub jej mocowania.
W przypadku Podwójnego uchwytu lampy błyskowej kąt ramienia oraz pozycja / kąt flesza mogą być swobodnie regulowane, dzięki czemu można wygodnie fotografować korzystając z wszelkich obiektywów ZUIKO DIGITAL łącznie z ultra-szerokokątną optyką. Dostępna jest również makrofotografia z podwójnym fleszem i nie przeszkadza to w nachylaniu w dwóch płaszczyznach monitora LCD, co jest naprawdę pomocne przy zdjęciach makro, gdy ujęcie jest kadrowane z wykorzystaniem Live View na ekranie aparatu. Jeśli Podwójny uchwyt lampy błyskowej FL-BKM03 jest używany razem z elektronicznymi fleszami FL-50R/FL-36R otrzymujemy bezprzewodowy system błyskowy z podwójnym fleszem, a na dodatek nie wymaga to stosowania plątaniny kabli.

Właściwości i funkcje

  • Można zamontować po jednej lampie błyskowej z każdej strony aparatu fotograficznego
  • Dołączone flesze są profesjonalnie zamocowane i zabezpieczone przez uderzeniem
  • Użytkownicy mogą w pełni korzystać z zalet Live View fotografując z dowolnej perspektywy
  • Na czas transportu uchwyt można składać do dołu

To może Cię też zainteresować