Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

 

PEN E-PL7 - prawdziwa perełka

  •    

Nowa perełka w mojej kolekcji

Wypad na zakupy do Paryża czy Mediolanu to coś, co mnie naprawdę kręci. Po prostu to uwielbiam. Jestem wręcz uzależniona od eleganckich rzeczy, biżuterii i dodatków najwyższej klasy bo wiem, że podkreślają one moją kobiecość. I o tym właśnie myślałam, kiedy wybierałam mojego PEN'a E-PL7. Od razy wiedziałam, że do mnie pasuje. Jego zgrabna sylwetka, błyszcząca obudowa i ładny chwyt sprawiają, że przyciąga on uwagę, gdziekolwiek się pojawi.

STYL

Najwyższa klasa

Kiedy wychodzę, muszę wyglądać perfekcyjnie i elegancko. PEN E-PL7 jest wykonany z metalu najwyższej jakości, a jego skórzane wykończenia doskonale pasują do mojego wyrafinowanego stylu. Dzięki smukłej obudowie aparat idealne mieści się mojej torebce razem z innymi gadżetami. Każdy detal: efektowny grip, rozmieszczenie przycisków, wszystko wygląda wspaniale i idealne pasuje do mojego stylu.

ELEGANCJA

Wyraź siebie!

Nigdy nie wiem kogo spotkam w czasie zakupów lub podczas chwili relaksu przy filiżance kawy, więc mój PEN E-PL7 jest zawsze gotowy. Również robienie idealnych „selfies” jest niezwykle łatwe – wystarczy odchylić dół ekran LCD, żeby mieć pewność, że ręce nie przysłonią obiektywu. Resztą zajmuje się zamknięta w środku technologia, dzięki której zdjęcia wychodzą przepięknie.

PIĘKNO

INTERESUJESZ SIĘ MODĄ? CENISZ STYLOWE RZECZY?

Wejdź do świata pięknych aparatów bezlusterkowych OLYMPUS PEN

Poznaj inspirujące historie europejskich blogerów i dołącz do Generacji OLYMPUS PEN.

Odkrywaj  

Chwalę się moimi zdjęciami

Kiedy uda mi się zrobić doskonałe ujęcie moim PEN'em E-PL7, od razu mogę podzielić się nim z przyjaciółmi i pokazać je na moim blogu dzięki połączeniu Wi-Fi. Nie muszę walczyć z kablami, po prostu przesyłam zdjęcia do smartfona i od razu je publikuje. To wszystko!

Pełna kreatywność

Moja kreatywność nie kończy się tylko na moim zainteresowaniu modą. Cieszę się, że PEN E-PL7 pozwala mi w pełni wyrazić siebie dzięki możliwościom, jakie daje 14 Filtrów Artystycznych i 9 Artystycznych Efektów. Szczególnie lubię nowe filtry Vintage i Selektywny Kolor. Nadają one moim zdjęciom specjalnego charakteru.

Selektywny Kolor

Vintage

Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

To może Cię też zainteresować