Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

Aparat, który wspiera moją kreatywność

Dział stylu

Dużą wagę przykładam do mojego własnego, indywidualnego stylu. Mój aparat także musi pasować do pomysłu, który mam na siebie. Dlatego właśnie wybrałem model PEN E-PL6. Mam aparat w modnym, białym kolorze, który pasuje do wszystkiego i tworzy przyciągająca wzroki, kontrastującą kombinację z moimi ubraniami. Do tego E-PL6 jest naprawdę płaski, więc gdziekolwiek idę, mogę go mieć zawszę przy sobie.

INDYWIDUALNY STYL

Pasuje do mojego wyglądu

Moja artystyczna wolność objawia się wszędzie – od projektowania własnej odzieży do unikalnej aranżacji mieszkania. Mój PEN E-PL6 również musi wyglądać wyjątkowo. Mogę wybierać z pośród wielu różnych akcesoriów, jak na przykład wysokiej jakości skórzane paski i pasujące do nich etui. Doskonale pasują one do mojego indywidualnego, miejskiego stylu. Do tego mam jeszcze do dyspozycji specjalne obiektywy, jak np. Fisheye, które pozwalają na niezwykle efektowne ujęcia.

To takie łatwe

Kiedy widzę scenę, która jest ciekawa i wyjątkowa, skupiam się na uchwyceniu takiego ujęcia, jakie sobie wymyśliłem. Nie mam czasu na zabawę z aparatem. Dlatego cenię PEN'a E-PL6 za jego łatwość obsługi i za to, że wszystkie pokrętła i przyciski są tam, gdzie powinny być. Solidna obudowa i minimalistyczny design też mi pomagają, kiedy robię zdjęcia na ulicach miast.

NIEZWYKŁE AKCESORIA

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Pokaż swoje najlepsze prace

Kiedy udaje mi się zrobić zdjęcie, które naprawdę wyróżnia się spośród innych, muszę od razu umieścić je na moim blogu, Facebook'u, Instagramie i innych portalach społecznościowych. Z PEN'em EPL6 jest to niezwykle łatwe, po prostu przesyłam pliki z aparatu do komórki korzystając z karty FLASH AIR i natychmiast mogę je opublikować.

Pozwól swojej kreatywności zabłysnąć

Moimi ulubionymi funkcjami w PEN'ei E-PL6 są Artystyczne Filtry i Efekty. Jest ich 12 i pozwalają w pełni uwolnić moją kreatywność. Szczególnie lubię PopArt i Ziarnisty Film, które nadają moim zdjęciom wyglądu a'la „stary film” i dodają im artystycznego wymiaru. A najlepsze w tym jest to, że tak niezwykłe efekty osiągam natychmiast, bez skomplikowanej edycji.

PopArt

Pinhole

Który PEN odpowiada Ci najbardziej?

Zobacz krótki przegląd czterech nowych modeli aparatów PEN, ich funkcje, kolory i nie tylko. Niezależnie od tego, który wybierzesz, styl i niezwykłą jakość zdjęć masz zagwarantowane.

Е-PL7

E-PL6

E-PL5

E-P5

Kolor

Rozmiar

Wszystkie modele mają odpowiednie rozmiar, doskonale leżą w dłoni, mieszczą się w każdej torbie i pozwolą Ci na robienie zdjęć kiedy tylko zapragniesz.

Materiał

Metalowa obudowa klasy Premium, skórzane wykończenia i przyciągający uwagę chwyt

Wysokiej klasy metalowa obudowa i przyciągający uwagę chwyt

Funkcje Kreatywne

14 Filtrów Artystycznych, 9 Efektów Artystycznych

12 Filtrów Artystycznych, 7 Efektów Artystycznych

LCD

Robienie "selfies" jest proste dzięki obracanemu ekranowi LCD

Rób takie ujęcia, jakie chcesz dzięki uchylnemu ekranowi LCD

Szczegóły

 • Urzekający design
 • Perfekcyjny, smukły korpus.
 • Więcej możliwości dzięki zdalnej kontroli przez smartfona
 • Wyraź siebie i pochwal się w sieci dzięki wbudowanej karcie WiFi
 • Niezwykły wygląd
 • Najlepszy towarzysz na dalekie wyprawy i do kreatywnych ujęć.
 • Publikowanie pojedynczych zdjęć jest łatwe: Expression Kit zwiera kartę WiFi
 • Niezwykły wygląd
 • Smukły, mały - możesz go zabierać wszędzie.
 • Szybki Autofokus do zdjęć wymagających błyskawicznej reakcji.
 • Przyciągający wzrok design w stylu "retro"
 • Najwyższa jakość zdjęć dzięki najnowszej technologii
 • Publikuj swoje zdjęcia przez WiFi

Inne funkcje

 • Filmy
 • Lampa Błyskowa
 • Stabilizacja obrazu
 • Obudowa Podwodna
 • Możliwości rozbudowy
 • Filtry Artystyczne
 • Zdjęcia z interwałem czasowym

Filmy

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, zawsze możesz nagrać film z dźwiękiem najwyższej jakości! Ale to nie wszystko – możesz wykazać się kreatywnością, wykorzystując któryś z 12 Filtrów Artystycznych lub jeden z 7 Efektów Artystycznych. Nowy sposób, żeby zrobić wrażenie.

Lampa Błyskowa

Za mało światła? Podłącz lampę błyskową, która jest w zestawie i światła wystarczy na najlepsze ujęcia.

Stabilizacja obrazu

Poruszone zdjęcia odchodzą w niepamięć. Dzięki wbudowanej, 2-osiowej stabilizacją obrazu drgania aparatu zostaną zredukowane. Wszyscy będą pod wrażeniem Twoich zdjęć. Stabilizacja działa z każdym obiektywem.

Obudowa Podwodna

Chcesz fotografować syreny? Nie ma problemu. Twój PEN jest gotowy na każde zadanie. Moda, ulica, wyprawy. Wybierz odpowiednie akcesoria podwodne i baw się jeszcze lepiej, fotografując pod wodą.

Możliwości rozbudowy

Zawsze na czasie - dział technologiczny OLYMPUS nigdy nie spoczywa na laurach. Do dyspozycji masz szeroki wybór akcesoriów i obiektywów, które będą wspierać Twoją kreatywność. Na przykład niesamowity obiektyw 45mm, dzięki któremu zrobisz niezwykłe, profesjonalne zdjęcia portretowe.

Filtry Artystyczne

Jeśli szukasz nowych możliwości ekspresji, spodobają Ci się możliwości, jakie daje 12 Filtrów Artystycznych i 7 Artystycznych Efektów, które posiada PEN. Dzięki nim Twoje zdjęcia nabiorą indywidualnego charakteru.

Zdjęcia z interwałem czasowym

Chcesz zrobić jeszcze większe wrażenie? Stwórz poklatkową sekwencję filmową, na której czas wydaje się biec szybciej. Wszystko dzięki intuicyjnej funkcji Zdjęć z Interwałem Czasowym i funkcji Filmu Poklatkowego.

Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas

To może Cię też zainteresować