Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑P7

Napisz własną historię
  • Piękno wagi piórkowej
  • Elegancka siła wewnątrz
  • Skarbnica do twórczej eksploracji

Zaawansowane rozwiązania

- matryca 20MP Live MOS
- procesor obrazu TruePic VIII

Wyposażony w technologie wcześniej niedostępne w modelach serii PEN, E-P7 może pochwalić się innowacjami godnymi swoich korzeni. W połączeniu z legendarnymi obiektywami M.Zuiko, E-P7 zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, większych i droższych systemów fotograficznych..

Stabilnie, bez poruszeń

5-osiowa Stabilizacja Obrazu

Niezależnie od tego, czy fotografujesz z długim czasem ekspozycji w świetle księżyca, czy też chcesz uchwycić przyjaciół w czasie wieczornego spotkania, wbudowana 5-osiowa stabilizacja z kompensacją do 4,5 kroków pozwoli Ci na uzyskanie ostrych, pozbawionych rozmyć zdjęć robionych z ręki, nawet w trudniejszych warunkach oświetleniowych..

Zawsze gotowy na więcej

Ładowanie przez USB

E-P7 można ładować przez port USB - możesz działać przez cały dzień, korzystając ze standardowych ładowarek i power banków.

“Dzięki aparatowi, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, już nigdy nie stracisz okazji na zrobienie wyjątkowego zdjęcia..”

Yoshihisa Maitani

Dostępny teraz!

Kup teraz i bądź jednym z pierwszych, którzy otrzymają nowy model E-P7.

Kup teraz >
To może Cię też zainteresować