Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

Ponadczasowy design gotowy na wyzwania

Ponadczasowy styl

W momencie, kiedy pierwszy raz zobaczyłem PEN'a E-P5 byłem pod wrażeniem jego designu. Nawiązując do ponadczasowego dziedzictwa Olypusa, nie pozostawia wątpliwości, że należy do rodziny PEN. E-P5, inspirowany słynnym modelem PEN-F z 1963 roku, został zaprojektowany od nowa i w umiejętny sposób łączy w sobie elementy vintage z nowoczesnością. Nie było też dla mnie zaskoczeniem, że ten doskonale wyglądający aparat, potrafi robić równie doskonałe zdjęcia.

Styl

Nowoczesne wzornictwo

W wyglądzie PEN'a E-P5 znajduje się wiele elementów retro: charakterystyczne zagięcia linii przy górnej krawędzi czy metalowy front. Jednocześnie został on zaprojektowany z wykorzystaniem technologii XXI wieku. Daje się to odczuć, kiedy tylko weźmie się go do ręki – doskonale leży w dłoni. Srebrna wersja ma najbardziej klasyczny wygląd i dlatego taki model wybrałem. Duży wybór dodatkowych obiektywów i akcesoriów pozwoli mi go dostosować do moich potrzeb.

Design

Niezwykła jakość zdjęć

Kolejną niezwykłą rzeczą związaną z E-P5 jest fakt, że potrafi dostarczać zdjęcia niesamowitej jakości, współpracując doskonale z szerokim wyborem obiektywów systemu mikro cztery trzecie. Mimo kompaktowych rozmiarów, pod względem jakości zdjęć E-P-5 przewyższa wiele lustrzanek cyfrowych. A to oznacza, że mogę robić profesjonalne zdjęcia, w pełni oddające moją kreatywną wizję, które z dumą prezentuję na blogu i portalach fotograficznych.

Jakość obrazu

Nasz zdobywca nagród:

Łatwe publikowanie

Mogę wszędzie zabierać PEN'a E-P5 i zawsze mam pewność, że zrobię doskonałe zdjęcia, które jest warte opublikowania w sieci. Mogę to zrobić natychmiast, nie ma z tym problemu. Dzięki wbudowanej technologii Wi-Fi przesyłam zdjęcia do smartfona i od razu mogę je opublikować na moich ulubionych portalach.

Dotyk kreatywności

Moje kreatywność nie ogranicza się do biura i komputera. Wciąż poszukuje nowych pomysłów i idei, dlatego świetnie, że PEN E-P5 ma 12 Filtrów Artystycznych. Szczególnie lubię funkcję Fotostory, która wciąż odkrywa przede mną nowe możliwości.

Ziarnisty film

Diorama

Który PEN odpowiada Ci najbardziej?

Krótki przegląd czterech nowych modeli aparatów PEN. Niezależnie od tego, który wybierzesz, styl i niezwykłą jakość zdjęć masz zagwarantowane.

Е-PL7

E-PL6

E-PL5

E-P5

Styl

Rozmiar

Wszystkie modele mają odpowiednie rozmiar, doskonale leżą w dłoni, mieszczą się w każdej torbie i pozwolą Ci na robienie zdjęć kiedy tylko zapragniesz.

Materiał obudowy

Metalowa obudowa klasy Premium, skórzane wykończenia i przyciągający uwagę chwyt

Wysokiej klasy metalowa obudowa i przyciągający uwagę chwyt

Filtry Artystyczne

14 Filtrów Artystycznych

12 Filtrów Artystycznych

Typ ekranu

Selfie? Nic prostszego – obracany ekran LCD

Pozwala na kreatywne ujęcia – dzięki uchylnemu ekranowi LCD

Informacje

 • Urzekający design
 • Piękny i zgrabny
 • Więcej możliwości dzięki zdalnej kontroli przez smartfona
 • Wyraź siebie i pochwal się zdjęciami w sieci dzięki wbudowanej karcie WiFi
 • Niezwykły wygląd
 • Sprawdzony kompan
 • Publikowanie pojedynczych zdjęć jest łatwe: Expression Kit zawiera kartę WiFi
 • Niezwykły wygląd
 • Smukły, mały - możesz go zabierać wszędzie.
 • Szybki Autofokus do zdjęć wymagających błyskawicznej reakcji.
 • Przyciągający wzrok design w stylu "retro"
 • Najwyższa jakość zdjęć dzięki najnowszej technologii
 • Publikuj swoje zdjęcia przez WiFi

Inne funkcje

 • Stabilizacja Obrazu
 • Fotostory
 • Podświetlenie Pola Ostrości
 • Zdjęcia sekwencyjne
 • Zdjęcia z interwałem czasowym
 • Możliwości Rozbudowy
 • Filtry Artystyczne

Stabilizacja Obrazu

Pożegnaj się z poruszonymi, rozmazanymi zdjęciami i filmami. Dzięki 5-osiowej z funkcją Auto otrzymasz obraz czysty i ostry w każdej sytuacji. Pomoże Co to osiągnąć perfekcyjne zdjęcie z każdym obiektywem.

Fotostory

A jaką Ty opowiesz historię? Wyraź siebie i opowiedz swoją historię przy pomocy jednego zdjęcia. Oprócz podstawowych nakładek jak Prędkość, Zabawne Ramki, Standard, Zoom In/Out, możesz wybrać spośród innych, które pokażą Twoje możliwości i kreatywność.

Podświetlenie Pola Ostrości

Podświetlenie pola ostrości pokazuje na ekranie LCD obszar ostrości w formie białych i czarnych krawędzi, pomagając Ci uzyskać najlepszy efekt w manualnym trybie ostrości.

Zdjęcia sekwencyjne

Zdjęcia z prędkością 9 klatek na sekundę, które potrafi robić PEN E-P5, pozwolą Ci na doskonałe ujęcia szybko poruszających się obiektów.<br />

Zdjęcia z interwałem czasowym

Chcesz zrobić jeszcze większe wrażenie? Stwórz poklatkową sekwencję filmową, na której czas wydaje się biec szybciej. Wszystko dzięki intuicyjnej funkcji Zdjęć z Interwałem Czasowym i funkcji Filmu Poklatkowego.

Możliwości Rozbudowy

Zawsze na czasie - dział technologiczny OLYMPUS nigdy nie spoczywa na laurach. Do dyspozycji masz szeroki wybór akcesoriów i obiektywów, które będą wspierać Twoją kreatywność. Na przykład niesamowity obiektyw 45mm, dzięki któremu zrobisz niezwykłe, profesjonalne zdjęcia portretowe.

Filtry Artystyczne

Jeśli szukasz nowych możliwości ekspresji, spodobają Ci się możliwości jakie daje 12 Filtry Artystyczne i 8 Artystycznych Efektów, które posiada PEN. Dzięki nim Twoje zdjęcia nabiorą indywidualnego charakteru.

Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas

To może Cię też zainteresować