Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

PASJA

WYMAGA

JAKOŚCI

E-PL10

Ponadczasowy design i wydajna technologia. Realizuj każdy, nawet najbardziej kreatywny pomysł. Korzystaj z zaawansowanych funkcji i pokaż swój indywidualny styl.

Więcej

Wybierz swój własny styl PEN

 • E-PL9

  Dotykowy ekran, łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do kreatywnych elementów sterujących, Bluetooth oraz Wi-Fi, nowy design, wyjątkowa jakość wykonania.

 • E-PL8

  „Dzięki wyjątkowemu wzornictwu i nowym, stylowym akcesoriom ten mały aparat idealnie wpisuje się w styl życia każdego blogera. Aparat jest tak łatwy w obsłudze jak smartfon, ale jakość wykonanych nim zdjęć sprawiła, że moje konto na Instagramie przykuwa znacznie więcej uwagi”.

 • Akcesoria Fashion

  Olympus PEN to aparat i niezbędny dodatek każdego fashionisty. Wybierz stylowe akcesoria i podkreśl swój indywidualny styl.

 • Zainspiruj się

  Chcesz, by Twój profil w mediach społecznościowych był jeszcze lepszy? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym systemie? Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych wpisów.

PEN-F

Olympus PEN-F to nie tylko piękny design. Aparat łączy w sobie 80 lat historii fotografii z innowacjami technicznymi. Czy jesteś gotowy, aby się z nim zmierzyć?

Więcej

To może Cię też zainteresować