Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

Który PEN do Ciebie pasuje?

 • E-PL9

  Dotykowy ekran z intuicyjnym menu, dającym szybki dostęp do najważniejszych ustawień i wielu kreatywnych funkcji, Wi-Fi oraz system Bluetooth, umożliwiające błyskawiczne udostępnianie plików, zdalne sterowanie za pomocą aplikacji, filmowanie 4K – wybierz innowacyjny aparat PEN E-PL9.

 • E-PL8

  „Zachwycający design i nowe, stylowe akcesoria – ten kompaktowy aparat jest łatwy w obsłudze niczym smartfon i gwarantuje najwyższą jakość zdjęć”.

 • Akcesoria fashion

  Olympus PEN to znacznie więcej niż aparat – to absolutnie niezbędny element Twojej stylizacji. Dostosuj design aparatu do swojego stylu, wybierz modne dodatki zaprojektowane z myślą o tych, którzy kochają modę i fotografię.

 • PEN Generation

  PEN Generation – dla tych, którzy uwielbiają modę, piękno i oczywiście fotografię. Dodawaj zdjęcia, czerp inspirację z najnowszych historii PEN, zdobywaj wiedzę i rób jeszcze lepsze zdjęcia!

PEN-F

Olympus PEN-F to nie tylko piękny design. Aparat łączy w sobie 80 lat historii fotografii z innowacjami technicznymi. Czy jesteś gotowy, aby się z nim zmierzyć?

Więcej

To może Cię też zainteresować