Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

Angielski
Poznaj Generację PEN

Poznaj inspirujące historie europejskich blogerów i dołącz do Generacji OLYMPUS PEN

E‑PL7, Olympus, Kompaktowe Aparaty Systemowe, PEN

E‑PL7

Przyciągający spojrzenia
 • Zgrabna sylwetka
 • Design klasy Premium
 • Zachwycające selfies

Sprawdź , który PEN pasuje do Ciebie?

 • E-PL8

  "Dzięki doskonałemu wyglądowi oraz nowy stylowym akcesoriom ta fotograficzna perełka idealnie nadaje się dla blogerów. Obsługuje się ją tak łatwo jak smartfona, ale jakość zdjęć jakie uzyskuję sprawiła, że moje konto na Instagramie wygląda teraz o niebo lepiej"

 • E-PL7

  "Ten aparat ma niesamowity wygląd, idealnie leży w dłoni i jest łatwy w obsłudze. Dzięki płaskiemu zoomowi mieści się w każdej torbie i mogę go mieć zawsze przy sobie. Robię nim świetne zdjęcia o jakości, która powala i mogę je szybko publikować w sieci. Możliwości kontroli aparatu przez smartfona do doskonała funkcja."

 • Akcesoria fashion

  OLYMPUS PEN nie jest zwykłym aparatem - to element Twojego stroju. Każda miłośniczka mody powinna go mieć. To kwintesencja stylowego designu, dodatkowo podkreślona atrakcyjnymi dodatkami, która przypadnie do gustu każdemu, kto kocha modę, design, fotografię i pulsujące kolorami miejskie życie.

 • PEN Generation

  PEN Generation – dla tych, którzy uwielbiają modę, piękno i oczywiście fotografię! Dodawaj zdjęcia, czerp inspirację z najnowszych historii PEN i zdobywaj wiedzę na temat fotografii.

PEN-F

OLYMPUS PEN-F jest nie tylko piękny. Ten aparat łączy w sobie 80 lat historii aparatu z innowacjami technicznymi. Czy jesteś gotowy, aby się z nim zmierzyć?.

Więcej

To może Cię też zainteresować