Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑P7

Napisz własną historię
  • Piękno wagi piórkowej
  • Elegancka siła wewnątrz
  • Skarbnica do twórczej eksploracji

PASJA

WYMAGA

JAKOŚCI

E-P7

Zainspirowany wyglądem prawdziwych klasyków aparat Olympus PEN E-P7 jest elegancki i kompaktowy. Sprawia, że robienie zdjęć staje się wyjątkowym doświadczeniem. Dzięki połączeniu genialnej technologii sensora oraz niezawodnego przetwarzania obrazu aparat E-P7 oferuje technologie, które wcześniej nie były dostępne w naszych aparatach z serii PEN. Wystarczy jedno naciśnięcie przedniego przełącznika profilu kolor/monochromatyczny, aby natychmiast zobaczyć świat w innych barwach i uchwycić ważne dla Ciebie chwile.

Więcej

E-PL10

Ponadczasowy design i wydajna technologia. Realizuj każdy, nawet najbardziej kreatywny pomysł. Korzystaj z zaawansowanych funkcji i pokaż swój indywidualny styl.

Więcej

Akcesoria Fashion

Olympus PEN to aparat i niezbędny dodatek każdego fashionisty. Wybierz stylowe akcesoria i podkreśl swój indywidualny styl.

Więcej

To może Cię też zainteresować