Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

OM SYSTEM OM-1 Niemożliwe stało się faktem.
OM wraca do gry.

Stworzony do robienia zdjęć, które robią wrażenie.

Rzeczywiste kolory, ostrość i wyraźny kontrast. OM-1 zapewnia światowej klasy jakość obrazu zdjęcie po zdjęciu.

Stacked BSI Live MOS Sensor

Nasza Warstwowa Matryca Stacked BSI Live MOS Sensor to krok naprzód w zakresie jakości obrazu. Wykorzystuje rewolucyjny nowy sposób rozmieszczania elementów obrazowania, aby wpuścić więcej światła, zwiększając wydajność przy słabym oświetleniu. Twoje zdjęcia będą miały zapierającą dech w piersiach rozdzielczość, niski poziom szumów i większą dynamikę obrazu, od cieni po światła.

Fotografowanie przy słabym oświetleniu

Koniec problemów z fotografowaniem w pomieszczeniach lub w innych sytuacjach przy słabym oświetleniu. Posiada standardowy zakres ISO do 25600. Możesz zwiększyć czułość ISO do 102 400 i robić dobrze naświetlone zdjęcia w najtrudniejszych warunkach.

Jeszcze lepsza stabilizacja

Przestań się martwić o drgania aparatu, nawet przy długich czasach otwarcia migawki. Spędziliśmy dziesięciolecia opracowując najskuteczniejszy na świecie system stabilizacji obrazu, dzięki czemu możesz uwolnić się od statywów i innego sprzętu stabilizującego, robić spektakularne zdjęcia z ręki, przy użyciu teleobiektywu i makro. Kompensuje do 8 stopni EV*. Eliminuje drgania aparatu nawet przy długich czasach otwarcia migawki. Rób poprawnie naświetlone, nieporuszone zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

* z M.Zuiko 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO

TruePic X

OM-1 jest wyposażony w najnowocześniejszy układ przetwarzania obrazu TruePic X, który współpracuje z matrycą Stacked BSI Live MOS. TruePic X zapewnia niesamowitą szybkość uruchamiania i zapisywania, niezwykle szybki autofokus i fotografowanie sekwencyjne. Oprócz szybkości, ten ulepszony układ przetwarzania podnosi poprzeczkę jakości obrazu. Ciesz się realistycznymi kolorami i niezrównaną ostrością.

"Kiedy fotografujesz ptaki, nie tylko Ty musisz szybko myśleć i reagować, ale i Twój sprzęt musi działać równie szybko, jak nie szybciej."

Ben Knoot

Szybkość, która przekracza Twoje oczekiwania.

Są szybkie aparaty. I jest OM-1. Przekonasz się, że ma wystarczającą szybkość, aby z łatwością uchwycić wszystkie szybko poruszające się obiekty.

Aparat tak wytrzymały jak Ty.

Jest to jedyny aparat, co do którego można mieć pewność, że doskonale sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach.

Nagrywaj filmy, wobec których nikt nie pozostanie obojętny.

Wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia filmów 4K z kinową jakością. Nagrasz filmy z doskonałą ostrością i wysokim zakresem dynamicznym, wobec których nikt nie pozostanie obojętny.

4K/C4K 60p 10BIT

Nagrywanie w rozdzielczości 4K zapewnia oszałamiająco szczegółowe i wyjątkowo dynamiczne wideo, które można odtwarzać na największych ekranach. OM-1 może również nagrywać Full HD do 240p, który wygląda pięknie na praktycznie każdym ekranie. Można także nagrywać z wysokim bit rate'm oraz w różnych kodekach, w tym H.264 i H.265.

Doskonale zwolnione tempo

Spowolnij ruch i uchwyć najlepsze momenty w zwolnionym tempie. 240 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD to wyczyn sam w sobie. Dzięki nowemu procesorowi TruePic X, OM-1 może teraz uchwycić uderzenie kija w piłkę, spowolnić język kameleona, a nawet uchwycić lot kolibra.

OM-Log LUT

Oświetlenie może się szybko zmieniać, zwłaszcza jeśli pracujesz w terenie. Nagrywanie w trybie OM-Log w porównaniu do trybu płaskiego maksymalizuje zakres dynamiczny. Twoje wideo wygląda czysto i wyraźnie bez utraty szczegółów w cieniach lub światłach. Nowa tabela kolorów (LUT) pozwala zobaczyć obraz w trakcie pracy w kolorach zbliżonych do tych jakie będzie miał ostateczny obraz po color gradingu.

Nagrywanie zewnętrzne RAW

Nagrywaj w formacie RAW 12BIT 4:4:4, aby ułatwić i przyspieszyć edycję postprodukcji. Funkcja korzysta z urządzeń zewnętrznych, takich jak Atomos Ninja V.

Tryb wideo HLG

HLG oznacza Hybrid Gamma Log (wideo High Dynamic Range). Nagrywanie wideo w trybie HLG poprawia jasność, ostrość i kolory, znacznie wykraczając poza standardowy zakres dynamiczny.

Funkcje nagrywania wideo

OM-1 ma pełną gamę funkcji do filmowania, pozwalających na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Znajdziesz wzór zebry, który wyświetla przepalenia i głębokie cienie i pomaga znaleźć odpowiednią ekspozycję. Przysłonę, czas otwarcia migawki, czułość ISO i balans bieli aparatu można ustawić dla wideo, niezależnie od trybu fotograficznego, aby uzyskać w pełni kontrolę twórczą. Wyświetlacz można przełączać między trybem Log a odpowiednikiem BT.709. Dołączyliśmy funkcje, które ułatwiają kadrowanie i umożliwiają nagrywanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Podsumowując, jest to aparat wyposażony we wszystko, czego potrzeba do nagrywania świetnych filmów.

To może Cię też zainteresować