Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

E-M5 Mark II

Wyraź siebie.
 •    
 
x
Jakość bez rozmyć Ze stabilizacją obrazu Bez stabilizacji obrazu

Aparat systemowy najwyższej klasy:
E-M5 Mark II

Kamera, Akcja! - czysty obraz z najlepszą na świecie stabilizacja obrazu. Idealne rozwiązanie pozwalające na uzyskiwanie wyraźnych zdjęć i filmów w słabych warunkach oświetleniowych i bez statywu. Pochylenia w przód i tył, przesunięcia na boki, w górę i dół, obroty – wbudowana 5-osiowa stabilizacja obrazu poradzi sobie ze wszystkim i pozwoli uzyskać zdjęcia bez rozmyć. Obraz w wizjerze również będzie stabilny, co ułatwia kadrowanie sceny.

*Według standardów CIPA luty 2015

0

mniejszy*

0

lżejszy*

* w porównaniu do stand. lustrzanek cyfrowych

E-M5 Mark II: Moc w Twoich dłoniach

Model E-M5 Mark II to sprawdzony, mobilny system. Waży tylko 417 g, a jakość jego konstrukcji jest nieporównywalna. Jest odporny na kurz, mróz i zachlapania, więc kaprysy Matki Natury nie pokrzyżują Ci żadnej sesji. Wszystko to, w połączeniu z kompaktowym rozmiarem zapewnia Ci niezwykłą mobilność w każdej sytuacji i w dowolnych warunkach.

E-M5 Mark II: Łatwość filmowania

Uwolnij się od niewygodnych stabilizacji kamer, używanych przy kręceniu filmów najwyższej jakości. Najlepsza na świecie 5-osiowa stabilizacja obrazu, w jaka jest wyposażony E-M5 Mark II jest wszystkim czego potrzebujesz. Możesz dzięki niej kręcić stabilne filmy nawet będąc w ruchu, Wysoki współczynnik bitrate, aż do 77Mbps i i tryb nagrywania z różną częstotliwością klatek pozwoli na nagrywanie zapierających dech scen w jakości Full HD.

Najlepsza na świecie 5-osiowa stabilizacja obrazu

*Standard CIPA Grudzień 2015
 •  
  Wyraźne, ostre ujęcia
 •  
  Rozmiar gwarantujący mobilność
 •  
  Niezwykłe filmy

By Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze

Najnowsza aktualizacja oprogramowania aparatu E-M5 Mark II pozwoli Ci z łatwością wykonywać jeszcze piękniejsze, wyrazistsze i bardziej kreatywne zdjęcia.

 • Teraz z focus stacking

  Dzięki dużej mocy obliczeniowej procesora można teraz korzystać z focus stacking podczas fotografowania aparatem E-M5 Mark II. Zwiększ głębię ostrości na swoich zdjęciach, zachowując przejrzystość i zamierzoną ekspresję artystyczną.*

 • Nowy filtr artystyczny Bleach Bypass

  Tak jak w dawnych czasach, gdy opracowano kolorową kliszę, filtr Bleach Bypass dodaje ciepłą, tajemniczą atmosferę do każdego ujęcia. Jednocześnie filtr podkreśla strukturę metalicznych powierzchni np. samochodów czy maszyn.

*Kompatybilność z obiektywami: M.Zuiko Digital ED 12–100mm 1:4.0 PRO, M.Zuiko Digital ED 7–14mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 12–40mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 40–150mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 Fisheye PRO, M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro, M.Zuiko Digital ED 300mm 1:4.0 IS PRO.
Funkcje
 • Uchwyć nowe perspektywy,

  Ponieważ dotykowy ekran LCD może być odchylany pod wieloma katami, możesz do filmowania wykorzystać różne, niestandardowe perspektywy

 • Większa rozdzielczość

  Przy ujęciach detali liczy się rozdzielczość – im większa, tym lepsza. Właśnie dlatego E-M5 Mark II wyposażony został w nowy tryb 40M High Res Shot. Dzięki ośmiu ujęciom, które składane są w jedno zdjęcie możesz uzyskiwać zachwycające dokładnością zdjęcia przedmiotów czy krajobrazów o jakości 40 megapikseli.

 • Powyższe zdjęcie zamieszczono jedynie w celach ilustracyjnych.

  Odkryj przyjemność pracy bez kabli.

  Pełna, bezprzewodowa kontrola nad ujęciem dzięki połączeniu ze smartfonem. Dzięki wbudowanej w E-M5 MARK II łączności Wi-Fi możesz zmieniać ustawienia przysłony, czas migawki i inne ustawienia bez dotykania aparatu. Dzięki zainstalowanej na smartfonie aplikacja OLYMPUS Image Share możesz natychmiast opublikować zdjęcia na portalach społecznościowych.

   
 • Wybór Obiektywów

  Odkryj system system kompaktowych obiektywów, który da Ci wolność. Ponad 40 obiektywów - wiele z nich jest odporna na kurz zachlapania i mróz – które dopasują się do Twoich potrzebom zaczynając od makro, przez szeroki kąt na teleobiektywach kończąc. Ich wysoka jakość wspiera zaawansowane technologie OM-D i pomaga w uzyskiwaniu doskonałych zdjęć i filmów.

  Więcej niż
  40
  Obiektywy MikroCzteryTrzecie
 • Tytanowy kolor- Siła wyrazu Twojego ducha OM

  Przedstawiamy aparat E-M5 Mark II Limited Edition, którego korpus w kolorze tytanowym przypomina model OM-3Ti. Reprezentuje on ideę "nowego kreowania wartości", jego tytanowy kolor czyni go wyjątkowym OM-D, dostępnym w limitowanej ilości 7000 sztuk na całym świecie. W zestawia karta właściciela z etui oraz wysokiej jakości skórzany pasek.

   

  E-M5 Mark II Limited Edition

  Kolor tytanowy

  Na świecie tylko 7000

  KARTA WŁAŚCICIELA
  ETUI

  SKÓRZANY
  PASEK

Więcej funkcji Ukryj funkcje
Tryb Cichej Migawki

Możesz być teraz w centrum akcji, bez wzbudzania zainteresowania otoczenia. Tryb Cicha Migawka sprawia, że po naciśnięciu spustu migawki nie słychać żadnego dźwięku – w pełni dyskretne fotografowanie.

Tryb Live Composite

Zamień zdjęcia z długim czasem ekspozycji, jak na przykład nocne zdjęcia nieba, w jedno niezwykłe ujęcie. Tryb Live Composite wykorzystuje specjalną kontrolę jasności, która zapewnia niezwykłe efekty. Podgląd rezultatów przed zrobieniem zdjęcia daje jeszcze więcej możliwości.

Opcjonalna obudowa podwodna

Specjalnie dostosowana do E-M5 Mark II, wodoodporna do 45 metrów, obudowa podwodna zapewnia maksymalna ochronę podczas fotografowania i filmowania w głebinach.

Możliwości rozbudowy

Dobierz odpowiedni sprzęt do zdjęć i filmów, które robisz. Oprócz dużej liczby doskonałych obiektywów M.ZUIKO DIGITAL, możesz wybrać dodatkowy chwyt z zasilaniem, adaptery, system lamp błyskowych dużej mocy i wiele innych.

OM-D E-M5 Mark ll Specyfikacja

 • Omd camera front
Pokaż więcej funkcji
Wszystkie niezbędne obiektywy i akcesoria.

Z łatwością uchwycisz swoje kreatywne wizje dzięki szerokiemu wyborowi doskonałych obiektywów ZUIKO i najwyższej jakości akcesoriów OLYMPUS. Oferują one wszechstronność, której potrzebujesz, aby przenieść swoje fotografie na nowy poziom.

Wybór najwyższej jakości obiektywów.

Od makro, przez szeroki kąt, po teleobiektywy – OLYMPUS posiada obiektywy na każdą kreatywna wizję.

Wybór dodatków.

Wzmocnij swoje zdjęcia lub filmy i swoje doświadczenia z OM-D dzięki dodatkom pasującym do każdego stylu.

To może Cię też zainteresować
 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
  test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz kupować osobiście? Znajdź dealera sprzętu OM Digital Solutions w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   
 • cart

  Kup online

  Ciesz się łatwymi i wygodnymi zakupami 24/7 — kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

  Kup online
   
   
Przedłuż gwarancję swoich produktów

Dołącz do MyOlympus i przedłuż gwarancję swoich zarejestrowanych produktów.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Z poniższej listy wybierz interesujący Cię temat.