Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

 
 

E-M5 Mark II

Jesteś wolny
  •  
 
x
Jakość bez rozmyć Ze stabilizacją obrazu Bez stabilizacji obrazu

Aparat systemowy najwyższej klasy:
E-M5 Mark II

Kamera, Akcja! - czysty obraz z najlepszą na świecie stabilizacja obrazu. Idealne rozwiązanie pozwalające na uzyskiwanie wyraźnych zdjęć i filmów w słabych warunkach oświetleniowych i bez statywu. Pochylenia w przód i tył, przesunięcia na boki, w górę i dół, obroty – wbudowana 5-osiowa stabilizacja obrazu poradzi sobie ze wszystkim i pozwoli uzyskać zdjęcia bez rozmyć. Obraz w wizjerze również będzie stabilny, co ułatwia kadrowanie sceny.

*Według standardów CIPA luty 2015

0

mniejszy*

0

lżejszy*

* w porównaniu do stand. lustrzanek cyfrowych

E-M5 Mark II: Moc w Twoich dłoniach

Model E-M5 Mark II to sprawdzony, mobilny system. Waży tylko 417 g, a jakość jego konstrukcji jest nieporównywalna. Jest odporny na kurz, mróz i zachlapania, więc kaprysy Matki Natury nie pokrzyżują Ci żadnej sesji. Wszystko to, w połączeniu z kompaktowym rozmiarem zapewnia Ci niezwykłą mobilność w każdej sytuacji i w dowolnych warunkach.

E-M5 Mark II: Łatwość filmowania

Uwolnij się od niewygodnych stabilizacji kamer, używanych przy kręceniu filmów najwyższej jakości. Najlepsza na świecie 5-osiowa stabilizacja obrazu, w jaka jest wyposażony E-M5 Mark II jest wszystkim czego potrzebujesz. Możesz dzięki niej kręcić stabilne filmy nawet będąc w ruchu, Wysoki współczynnik bitrate, aż do 77Mbps i i tryb nagrywania z różną częstotliwością klatek pozwoli na nagrywanie zapierających dech scen w jakości Full HD.

Najlepsza na świecie 5-osiowa stabilizacja obrazu

*Standard CIPA Grudzień 2015
  •  
    Wyraźne, ostre ujęcia
  •  
    Rozmiar gwarantujący mobilność
  •  
    Niezwykłe filmy

Nasz zdobywca nagród:

Aktualizacja oprogramowania E-M5 Mark II

Wykorzystaj pełne możliwości OM-D dzięki nowym funkcjom,
które dodadzą Twoim fotografiom profesjonalizmu*:

  • Focus Bracketing:
    lepsze makro

    Unikalny tryb w aparatach OLYMPUS, w którym robionych jest kilka ujęć, każde z przesuniętym punktem ostrości, dzięki czemu można wybrać zdjęcie z najlepszymi parametrami, osiągając jeszcze lepsze efekty przy zbliżeniach i fotografii makro.

  • Flat Color Movie:
    nagrania w neutralnych kolorach

    Ten tryb sprawia, że gradacja kolorów w trakcie edycji jest dużo łatwiejsza, eliminując konieczność dodatkowej obróbki. Dzięki trybowi Movie Info Dispaly jednym rzutem oka można sprawdzić podstawowe parametry nagrania, jak histogram i kody czasowe.

  • Klaps Filmowy
    perfekcyjny dźwięk

    Nowa funkcja klapsa filmowego automatycznie synchronizuje ścieżkę dźwiękową w aparacie z rejestratorem dźwięku OLYMPUS LS-100, zapewniając perfekcyjne brzmienie w każdym Twoim filmie.

* Aktualizacja oprogramowania dostępna będzie od listopada 2015 roku
Funkcje
  • Uchwyć nowe perspektywy,

    Ponieważ dotykowy ekran LCD może być odchylany pod wieloma katami, możesz do filmowania wykorzystać różne, niestandardowe perspektywy

  • Większa rozdzielczość

    Przy ujęciach detali liczy się rozdzielczość – im większa, tym lepsza. Właśnie dlatego E-M5 Mark II wyposażony został w nowy tryb 40M High Res Shot. Dzięki ośmiu ujęciom, które składane są w jedno zdjęcie możesz uzyskiwać zachwycające dokładnością zdjęcia przedmiotów czy krajobrazów o jakości 40 megapikseli.

  • Powyższe zdjęcie zamieszczono jedynie w celach ilustracyjnych.

    Odkryj przyjemność pracy bez kabli.

    Pełna, bezprzewodowa kontrola nad ujęciem dzięki połączeniu ze smartfonem. Dzięki wbudowanej w E-M5 MARK II łączności Wi-Fi możesz zmieniać ustawienia przysłony, czas migawki i inne ustawienia bez dotykania aparatu. Dzięki zainstalowanej na smartfonie aplikacja OLYMPUS Image Share możesz natychmiast opublikować zdjęcia na portalach społecznościowych.

     
  • Wybór Obiektywów

    Odkryj system system kompaktowych obiektywów, który da Ci wolność. Ponad 40 obiektywów - wiele z nich jest odporna na kurz zachlapania i mróz – które dopasują się do Twoich potrzebom zaczynając od makro, przez szeroki kąt na teleobiektywach kończąc. Ich wysoka jakość wspiera zaawansowane technologie OM-D i pomaga w uzyskiwaniu doskonałych zdjęć i filmów.

    Więcej niż
    40
    Obiektywy MikroCzteryTrzecie
  • Tytanowy kolor- Siła wyrazu Twojego ducha OM

    Przedstawiamy aparat E-M5 Mark II Limited Edition, którego korpus w kolorze tytanowym przypomina model OM-3Ti. Reprezentuje on ideę "nowego kreowania wartości", jego tytanowy kolor czyni go wyjątkowym OM-D, dostępnym w limitowanej ilości 7000 sztuk na całym świecie. W zestawia karta właściciela z etui oraz wysokiej jakości skórzany pasek.

     

    E-M5 Mark II Limited Edition

    Kolor tytanowy

    Na świecie tylko 7000

    KARTA WŁAŚCICIELA
    ETUI

    SKÓRZANY
    PASEK

Więcej funkcji Ukryj funkcje
Tryb Cichej Migawki

Możesz być teraz w centrum akcji, bez wzbudzania zainteresowania otoczenia. Tryb Cicha Migawka sprawia, że po naciśnięciu spustu migawki nie słychać żadnego dźwięku – w pełni dyskretne fotografowanie.

Tryb Live Composite

Zamień zdjęcia z długim czasem ekspozycji, jak na przykład nocne zdjęcia nieba, w jedno niezwykłe ujęcie. Tryb Live Composite wykorzystuje specjalną kontrolę jasności, która zapewnia niezwykłe efekty. Podgląd rezultatów przed zrobieniem zdjęcia daje jeszcze więcej możliwości.

Opcjonalna obudowa podwodna

Specjalnie dostosowana do E-M5 Mark II, wodoodporna do 45 metrów, obudowa podwodna zapewnia maksymalna ochronę podczas fotografowania i filmowania w głebinach.

Możliwości rozbudowy

Dobierz odpowiedni sprzęt do zdjęć i filmów, które robisz. Oprócz dużej liczby doskonałych obiektywów M.ZUIKO DIGITAL, możesz wybrać dodatkowy chwyt z zasilaniem, adaptery, system lamp błyskowych dużej mocy i wiele innych.

OM-D E-M5 Mark ll Specyfikacja

  • Omd camera front
Pokaż więcej funkcji
Wszystkie niezbędne obiektywy i akcesoria.

Z łatwością uchwycisz swoje kreatywne wizje dzięki szerokiemu wyborowi doskonałych obiektywów ZUIKO i najwyższej jakości akcesoriów OLYMPUS. Oferują one wszechstronność, której potrzebujesz, aby przenieść swoje fotografie na nowy poziom.

Wybór najwyższej jakości obiektywów.

Od makro, przez szeroki kąt, po teleobiektywy – OLYMPUS posiada obiektywy na każdą kreatywna wizję.

Wybór dodatków.

Wzmocnij swoje zdjęcia lub filmy i swoje doświadczenia z OM-D dzięki dodatkom pasującym do każdego stylu.

  • test-and-wow

    Odkrywaj

    Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

    Więcej
     
     
  • storelocator

    Gdzie kupić

    Lubisz osobistą obsługę? Szybko odszukaj najbliższego sprzedawcę OLYMPUS, w dowolnym miejscu na świecie.

    Znajdź sprzedawcę
     
     
  • cart

    Kup online

    Ciesz się łatwym i wygodnymi zakupami 24/7 – kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

    Kup online
     
     
Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas