Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

 
 

E-M5 Mark II

Wyraź siebie.
 •    
 
x

OM-D Movie: Filmowanie w wolnym stylu

Korzystaj z najlepszego na świecie systemu stabilizacji optycznej*, w jaką wyposażony jest E-M5 Mark II. Podążaj za akcją, podchodź bliżej i filmuj pod różnymi kątami, również w ruchu – wszystko czysto, beż drgań i ostro. Nie potrzebujesz dodatkowej, zewnętrznej stabilizacji!

*Standard CIPA, grudzień 2014

OM-D filmy: Nagrywanie z jakością.

Wykorzystaj E-M5 Mark II do nagrywania zachwycających filmów Full HD, z prędkością przesyłu aż do 77 Mb/s i częstotliwościami klatek od 24p do 60p. Płynny ruch daje Ci pewność, że Twoje filmy będą doskonale wyglądały także na dużych ekranach TV. Dodatkowo możesz cieszyć się z najwyższej jakości konstrukcji aparatu połączonej z intuicyjną obsługą, która wspiera Twoją kreatywność przy każdym ujęciu.

 

OM-D Movie: Wolność filmowania

Kompaktowy i lekki E-M5 Mark II został zoptymalizowany do nagrywania filmów. Jego odporna na kurz, mróz i zachlapania konstrukcja daje Ci wolność filmowania gdziekolwiek i kiedykolwiek. Masz możliwość uchwycenia każdej sceny w najdrobniejszych detalach, bez zwracania na siebie uwagi.

0

mniejszy*

0

lżejszy*

* w porównaniu do zwykłych lustrzanek cyfrowych

 •  
  Ostre ujęcia
 •  
  Czysta jakość
 •  
  Bądź częścią akcji

Spraw, aby Twoje nagrania wideo były lepsze niż kiedykolwiek wcześniej

Najnowsza aktualizacja oprogramowania aparatu E-M5 Mark II pozwoli Ci z łatwością rejestrować niesamowite nagrania wideo w wysokiej rozdzielczości.

 • Teraz z focus stacking

  Dzięki dużej mocy obliczeniowej procesora można teraz korzystać z focus stacking podczas fotografowania aparatem E-M5 Mark II. Zwiększ głębię ostrości na swoich zdjęciach, zachowując przejrzystość i zamierzoną ekspresję artystyczną.*

 • Nowy filtr artystyczny Bleach Bypass

  Tak jak w dawnych czasach, gdy opracowano kolorową kliszę, filtr Bleach Bypass dodaje ciepłą, tajemniczą atmosferę do każdego ujęcia. Jednocześnie filtr podkreśla strukturę metalicznych powierzchni np. samochodów czy maszyn.

*Kompatybilność z obiektywami: M.Zuiko Digital ED 12–100mm 1:4.0 PRO, M.Zuiko Digital ED 7–14mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 12–40mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 40–150mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 Fisheye PRO, M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro, M.Zuiko Digital ED 300mm 1:4.0 IS PRO.
Funkcje
 • Inteligentny Wizjer Elektroniczny

  Dostosuj ustawienia i zobacz dokładny podgląd sceny w wizjerze przed naciśnięciem spustu migawki.

   
  270° LCD

  Obracaj w dowolnej płaszczyźnie, aby doświadczyć prawdziwej wolności przy fotografowaniu i kręceniu filmów.

   
  Krystalicznie czysty obraz

  Masz dwie możliwości podglądu fotografowanej sceny – ekran LCD, ochylany pod prawie dowolnym kątem, pozwalający na zdjęcia i filmowanie z niecodziennej perspektywy, lub superduży Elektroniczny Wizjer. W odróżnieniu od wizjerów optycznych, wizjer w aparacie OLYMPUS pokazuje efekty zmian w ustawieniach sceny. Fotografowanie w różnych warunkach ułatwia także automatyczne dostosowanie jasności obrazu w wizjerze.

 • Detale w ujęciach

  Elektroniczna obsługa obiektywów zoom ma solidną konstrukcję, która nie wywołuje drgań aparatu w trakcie pracy. Do tego jest tak dobrze wyciszona, że możesz korzystać z zooma w takcie filmowania, bez wpływu na jakość nagrania.

 • Nagrywanie na poziomie PRO.

  Jeśli zależy Ci na możliwości edycji filmów na poziomie profesjonalnym, E-M5 mark II ma to, czego potrzebujesz: aż do 77Mb/s. Im więcej danych zapiszesz, tym lepszą jakość filmu otrzymasz i zachowasz więcej możliwości edycji.

 • Więcej opcji tworzenia filmów.

  Model E-M5 Mark II daje Ci więcej możliwości dzięki funkcji nagrywania z różnymi częstotliwościami klatek: 60p, 50p, 30p, 25p lub 24p. Możesz nagrywać płynne sceny akcji, ujęcia w zwolnionym tempie, filmy poklatkowe czy ujęcia w stylu TV.

  • 24

   kl/sek

  • 25

   kl/sek

  • 30

   kl/sek

  • 50

   kl/sek

  • aż do

   60

   kl/sek

 • Dłuższy czas działania.

  Po prostu podłącz E-M5 Mark II do zewnętrznego monitora przez złącze HDMI i oglądaj nieskompresowany film na dużym ekranie tak jak został nagrany, lub podłącz aparat do rekordera HD i nagrywaj w trakcie filmowania.

 • Tytanowy kolor- Siła wyrazu Twojego ducha OM

  Przedstawiamy aparat E-M5 Mark II Limited Edition, którego korpus w kolorze tytanowym przypomina model OM-3Ti. Reprezentuje on ideę "nowego kreowania wartości", jego tytanowy kolor czyni go wyjątkowym OM-D, dostępnym w limitowanej ilości 7000 sztuk na całym świecie. W zestawia karta właściciela z etui oraz wysokiej jakości skórzany pasek.

   

  E-M5 Mark II Limited Edition

  Kolor tytanowy

  Na świecie tylko 7000

  KARTA WŁAŚCICIELA
  ETUI

  SKÓRZANY
  PASEK

Więcej funkcji Ukryj funkcje

Dodatkowe wejście jack na akcesoria

Podłącz zewnętrzny mikrofon, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku. Możesz słuchać go przez słuchawki podłączone przez opcjonalny grip HLD-8.

Zdalna kontrola filmowania.

Wykorzystaj smartfona z obsługą W-Fi jako pilota do uruchamiania i zatrzymywania rejestracji filmów i nagrywaj z częstotliwością aż do 30 kl/sek – wszystko bez dotykania aparatu po tym, jak wszystkie parametry zostaną ustawione.

Zaawansowane ustawienia kodowania czasu.

Abu ułatwić późniejsza edycję nagrań, możesz wprowadzić ręcznie czas startu do kodów czasowych lub skorzystać z funkcji nagrywania z opuszczaniem klatek, dla jeszcze większej precyzji.

 

a użytkownicy są tego samego zdania

Sprawdź

Steve Huff

Jest NIEZWYKŁY i NIESAMOWITY w porównaniu do starego E-M5...

Sprawdź
Sprawdź

MirrorLessons

Idealny towarzysz podróży (…) Prawie każda z jego funkcji okazuje się przydatna w którymś momencie wyprawy.

Sprawdź

OM-D E-M5 Mark II specyfikacje

 • Omd camera front
Pokaż dalszą specyfikację
Wszystkie niezbędne obiektywy i akcesoria.

Z łatwością uchwycisz swoje kreatywne wizje dzięki szerokiemu wyborowi doskonałych obiektywów ZUIKO i najwyższej jakości akcesoriów OLYMPUS. Oferują one wszechstronność, której potrzebujesz, aby przenieść swoje fotografie na nowy poziom.

Wybór najwyższej jakości obiektywów.

Od makro, przez szeroki kąt, po teleobiektywy – OLYMPUS posiada obiektywy na każdą kreatywna wizję.

Wybór dodatków.

Wzmocnij swoje zdjęcia lub filmy i swoje doświadczenia z OM-D dzięki dodatkom pasującym do każdego stylu.

 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
  test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz kupować osobiście? Znajdź dealera sprzętu OLYMPUS w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   
 • cart

  Kup online

  Ciesz się łatwymi i wygodnymi zakupami 24/7 — kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

  Kup online
   
   

Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 

Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.