Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark II
REWOLUCYJNY. POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Duża szybkość działania

E-M1 Mark II wykonuje zdjęcia seryjne znacznie szybciej niż lustrzanki cyfrowe. Bezlusterkowiec pozwala rejestrować pełne detali obrazy o rozdzielczości 20,4 MP zarówno w trybie S-AF, jak i C-AF. Dzięki równoległemu przetwarzaniu dwóch procesorów nawet szybko poruszające się obiekty fotografowane z prędkością 60 kl./s są niezwykle wyraźne.

 • Pojedynczy autofokus

  Wybierz, kiedy zdjęcia seryjne powinny być wykonywane z pojedynczym AF (S-AF). Korzystając E-M1 Mark II, śledź poruszające się obiekty w wizjerze elektronicznym i fotografuj z prędkością 60 kl./s. Wszystkie zdjęcia zapisywane są w pełnej rozdzielczości w formacie RAW.

  60

  fps

  RAW

 • Ciągły autofokus

  Fotografuj, korzystając z ciągłego AF (C-AF). Dzięki AF/AE aparat podąża nieprzerwanie za obiektem i fotografuje z prędkością nawet 18 kl./s. Wszystkie zdjęcia zapisywane są w pełnej rozdzielczości w formacie RAW.

  18

  fps

  RAW

 • Moment, który chciałeś uchwycić.

  Pro Capture

  Pro Capture zaczyna wykonywać zdjęcia już w momencie naciśnięcia spustu migawki do połowy. Zdjęcia przechowuje w buforze, który mieści nawet 35 klatek w pełnej rozdzielczości. Po naciśnięciu spustu do końca zdjęcia zostają zapisane na karcie pamięci. Obejrzyj wszystkie kadry i wybierz fotografie, na których udało Ci się uchwycić wymarzony moment.

Precyzja i funkcjonalność

Szybki system AF, w który wyposażony jest E-M1 Mark II, został tak zaprojektowany, aby w ułamku sekundy i z niezwykłą precyzją uchwycić każdy moment. Dzięki jego zaawansowanym możliwościom przez cały czas masz pełną kontrolę nad fotografowanym obiektem.

 • 121 punktów krzyżowych

  Im więcej, tym lepiej – szczególnie jeśli chodzi o śledzenie istotnych informacji. Właśnie dlatego system AF w aparacie E-M1 Mark II wykorzystuje aż 121 punktów fazowych, wszystkie typu krzyżowego. System AF wykorzystuje zarówno linie pionowe, jak i poziome.

  Sensor krzyżowy (detekcja linii poziomych i pionowych)

 • Wyświetlanie punktów śledzących obiekt

  Wyświetlana na ekranie ramka wskazująca pola AF śledzące obiekt ułatwia ustawianie ostrości na przemieszczających się obiektach podczas fotografowania w trybie AF tracking.

 • Tryb AF Target

  Dzięki możliwości wyboru obszaru pracy trybu AF uzyskasz precyzyjne i profesjonalne rezultaty, których oczekujesz – łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Odpowiednio dobrany obszar pracy trybu AF pozwala szybko i dokładnie ustawić ostrość na fotografowanym obiekcie, aby uwiecznić go z największą dokładnością. Na przykład w makrofotografii mały obszar AF został zaprojektowany w celu precyzyjnego ustawiania ostrości na detalach podczas fotografowania w zbliżeniu wszelkich stworzeń i roślin. Dostępnych jest pięć wariantów wielkości obszaru AF. Ergonomicznie zaprojektowana obsługa systemu AF pozwoli szybko zmieniać obszar AF i dostosowywać tryb AF Target do Twoich potrzeb.

Mobilność i niezawodność


E-M1 Mark II daje Ci ogromny komfort pracy nad każdym zdjęciem. Dzięki lekkiej, wodoodpornej konstrukcji i ulepszonej baterii doskonale radzi sobie z każdym fotograficznym wyzwaniem.

 • Kompaktowe wymiary

  Nawet z zamocowanym superteleobiektywem M.Zuiko Digital PRO, E-M1 Mark II jest lżejszy i bardziej kompaktowy od cyfrowych lustrzanek. Zapewnia większą swobodę i pozwala wykonywać ostre i wyraziste zdjęcia bez statywu.

 • Żywotność baterii:
  440 zdjęć

  Czas ładowania:
  2 godziny

  Pojemna bateria

  Nie stracisz żadnego ujęcia. Nowa bateria Li-Ion pozwala zrobić więcej zdjęć, przy znacząco krótszym czasie ładowania. Dzięki wyświetlanej na ekranie procentowej wartości naładowania masz lepszą kontrolę nad pozostałą do wykorzystania energią.

Solidna konstrukcja

Dobrze zaprojektowany system uszczelek sprawia, że E-M1 Mark II jest odporny na kurz, zachlapania i mróz do -10 °C. Możesz fotografować nim w każdych warunkach.

Doskonała jakość zdjęć

E-M1 Mark II został wyposażony w najpotężniejsze technologie. Kompaktowy korpus kryje sensor Live MOS 20M oraz zaawansowany procesor obrazu TruePic VIII, dzięki czemu zrobisz perfekcyjne zdjęcia i nagrasz filmy w kinowej jakości.

 • Sensor 20,4M Live MOS i zdjęcia 50M High Res

  Ten nowoczesny sensor pozwala wykonywać doskonałej jakości zdjęcia także przy zastosowaniu wyższej czułości. To m.in. zasługa powłok antyrefleksyjnych umieszczonych bezpośrednio na sensorze (redukują rozbłyski i odbicia). Chcesz wykonać zdjęcia o jeszcze większej rozdzielczości? Skorzystaj z trybu 50M High Res: 8 kadrów łączonych jest w jedno zdjęcie o rozdzielczości równej 50M.

 • Procesor obrazu TruePic VIII

  E-M1 Mark II wyposażony jest w sensor Live MOS 20M oraz w zaawansowany procesor obrazu z podwójnym czterordzeniowym układem wspierającym system AF, który wykrywa fazę na matrycy. Dzięki temu bezlusterkowiec błyskawicznie ustawia ostrość i gwarantuje wysoką jakość obrazu.

 • Nagrywanie filmów 4K


  E-M1 Mark II obsługuje formaty 4K (3840 x 2160) i C4K (4096 x 2160), dlatego doskonale sprawdza się także podczas rejestrowania filmów. Dzięki nagrywaniu z częstotliwością 30 lub 24 kl./s i maksymalnemu transferowi 237Mbps masz możliwość nagrywania filmów w kinowym standardzie i formacie 4K.

 • 5-osiowa stabilizacja obrazu

  Ten innowacyjny mechanizm stabilizacji obrazu (zaprojektowany od nowa z myślą o E-M1 Mark II) daje aż 6,5 EV* i eliminuje ruchy aparatu spowodowane drżeniem rąk. Doskonale współpracuje z filmowymi funkcjami bezlusterkowca OM-D E-M1 Mark II, dzięki czemu aparat robi doskonałe zdjęcia bez statywu w słabszych warunkach oświetleniowych, a także pozwala nagrywać imponujące filmy z ręki.

  *W połączeniu z M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4 IS PRO.

Więcej funkcji

 • Tryb Cichej Migawki

  Aby podczas fotografowania nie spłoszyć ptaków ani innych dzikich zwierząt, włącz bezgłośną migawkę elektroniczną. Automatycznie zostanie wyłączona również lampa błyskowa oraz podświetlanie AF. Pracuj bezszelestnie i osiągnij zachwycające efekty.

 • Focus Bracketing i Stacking

  Funkcja przydatna szczególnie przy zdjęciach makro. Pozwala na zrobienie kilku fotografii i późniejsze złożenie ich w jedno zdjęcie z zachwycającą głębią i wyrazistością.*

 • Tryby Live Composite i Live Bulb

  Dzięki trybom Live Composite oraz Live Bulb Twoje zdjęcia nocnego nieba oraz zdjęcia zrobione przy słabszym oświetleniu zachwycą każdego. Możesz obserwować na ekranie, jak powstaje Twoje zdjęcie i zachować pełną kontrolę nad parametrami ekspozycji.

 • Olympus Capture

  Olympus Capture zapewnia profesjonalistom komfort pracy w trybie tethered. Zdjęcia z aparatu E-M1 Mark II przesyłane są błyskawicznie do PC lub Mac'a poprzez port USB 3.0 Typ C.

E-M1 Mark II oraz E-M1X

E-M1 Mark II oraz E-M1X gwarantują osiąganie imponujących efektów. Porównaj parametry bezlusterkowców na specjalnie przygotowanej stronie internetowej i wybierz model, który spełnia Twoje oczekiwania.

Specyfikacja OM-D E-M1 Mark II

 • Omd camera front
Pokaż dalszą specyfikację
 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
  test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz kupować osobiście? Znajdź dealera sprzętu OLYMPUS w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   
 • cart

  Kup online

  Ciesz się łatwymi i wygodnymi zakupami 24/7 — kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

  Kup online
   
   

Newsletter MyOlympus

Najnowsze informacje i interesujące porady dotyczące sprzętu Olympus.

Wsparcie Klienta

Z poniższej listy wybierz interesujący Cię temat.