Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

 

OM-D E-M1 Mark II
REWOLUCYJNY. POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Duża szybkość działania

Szybkie zdjęcia seryjne przewyższają możliwości cyfrowych lustrzanek. E-M-1 Mark II pozwala rejestrować pełne detali obrazy o rozdzielczości 20,4 MP zarówno w trybie S-AF, jak i C-AF. Dzięki równoległemu przetwarzaniu, nawet szybko poruszające się obiekty fotografowane z prędkością 60 kl./s, są niezwykle wyraźne.

 • Pojedynczy autofokus

  Wybierz, gdzie ma być ustawiona ostrość w trybie "Pojedynczy AF (S-AF)". Tak długo, jak funkcje AF/AE są zablokowane,
  E-M1 Mark II będzie zapisywał zdjęcia z prędkością 60 kl./s, a Ty w tym czasie możesz śledzić poruszający się obiekt przez wizjer elektroniczny. Wszystkie zdjęcia zapisywane są w pełnej rozdzielczości i formacie RAW.

  60

  fps

  RAW

 • Ciągły autofokus

  Fotografuj bez przeszkód z Ciągłym AF (C-AF). Funkcja śledzenia AF/AE będzie podążała za obiektem przez cały czas, zapisując zdjęcia z prędkością do 18 kl./s. Wszystkie zdjęcia zapisywane są w pełnej rozdzielczości i w formacie RAW.

  18

  fps

  RAW

 • Moment, który chciałeś uchwycić.

  Pro Capture

  Pro Capture rozpoczyna zapis już w momencie naciśnięcia spustu migawki do połowy, z buforem, który może zapisać do 35 obrazów w pełnej rozdzielczości. Po naciśnięciu spustu do końca zdjęcia zostają zapisane. Ponieważ masz możliwość cofnięcia się w czasie o 35 klatek, możesz uchwycić pożądany moment nawet bez najmniejszego opóźnienia.

Precyzja i funkcjonalność

Szybki system AF, w który wyposażony jest E-M1 Mark II, został tak zaprojektowany, aby w ułamku sekundy i z niezwykłą precyzją uchwycić każdy moment. Dzięki jego zaawansowanym możliwościom przez cały czas masz pełną kontrolę nad fotografowanym obiektem.

 • 121 punktów krzyżowych

  Im więcej tym lepiej, szczególnie jeśli chodzi o śledzenie istotnych informacji. Właśnie dlatego system AF, oparty na detekcji fazy, wykorzystuje aż 121 sensorów, wszystkie typu krzyżowego.

  Sensor krzyżowy (detekcja linii poziomych i pionowych)

 • Wyświetlanie punktów śledzących obiekt

  Dzięki wyświetlaniu grupy sensorów śledzących obiekt bezpośrednio na ekranie w trybie AF Tracking, można jeszcze łatwiej i wygodniej kontrolować ostrość podczas fotografowania obiektów w ruchu.

 • Tryb AF Target

  Dzięki możliwości wyboru obszaru pracy trybu AF uzyskasz precyzyjne i profesjonalne rezultaty, których oczekujesz – łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Odpowiednio dobrany obszar pracy trybu AF pozwala szybko i dokładnie ustawić ostrość na fotografowanym obiekcie, aby uwiecznić go z największą dokładnością. Na przykład w makrofotografii mały obszar AF został zaprojektowany w celu precyzyjnego ustawiania ostrości na detalach podczas fotografowania w zbliżeniu wszelkich stworzeń i roślin. Dostępnych jest pięć wariantów wielkości obszaru AF. Ergonomicznie zaprojektowana obsługa systemu AF pozwoli szybko zmieniać obszar AF i dostosowywać tryb AF Target do Twoich potrzeb.

Mobilność i niezawodność


E-M1 Mark II daje Ci ogromny komfort pracy nad każdym zdjęciem. Dzięki lekkiej, wodoodpornej konstrukcji i ulepszonej baterii doskonale radzi sobie z każdym fotograficznym wyzwaniem.

 • Kompaktowe wymiary

  Nawet z zamocowanym superteleobiektywem M.ZUIKO PRO
  , E-M1 Mark II jest lżejszy i bardziej kompaktowy od cyfrowych lustrzanek. Zapewnia większą swobodę i pozwala na wygodne fotografowanie z ręki.

 • Żywotność baterii:
  440 zdjęć

  Czas ładowania:
  2 godziny

  Pojemna bateria

  Nie stracisz żadnego ujęcia. Nowa bateria Li-Ion pozwala zrobić więcej zdjęć, przy znacząco krótszym czasie ładowania. Dzięki wyświetlanej na ekranie procentowej wartości naładowania masz lepszą kontrolę nad pozostałą do wykorzystania energią.

Solidna konstrukcja

Dobrze zaprojektowany system uszczelek sprawia, że E-M1 Mark II jest odporny na kurz, zachlapania i mróz do -10 °C. Możesz fotografować nim w każdych warunkach.

Doskonała jakość zdjęć

E-M1 to technologiczna potęga. W kompaktowym korpusie znajdują się nowy sensor Live MOS 20M oraz najnowszy procesor obrazu TruePic VIII, dzięki czemu zrobisz perfekcyjne zdjęcia i nagrasz filmy w kinowej jakości.

 • Sensor 20,4M Live MOS i zdjęcia 50M High Res

  Nowy, wysokiej czułości sensor wykorzystuje każdy piksel dostarczonego przez optykę obrazu, aby zapewnić bogatą gradację i jeszcze lepszą jakość zdjęć, także przy korzystaniu z wyższej czułości. To zasługa powłok antyrefleksyjnych, umieszczonych bezpośrednio na sensorze, redukujących rozbłyski i odbicia. Aby uzyskać zdjęcia z jeszcze większą rozdzielczością, można skorzystać z trybu zdjęć 50M High Res: osiem ujęć składanych jest w jedno zdjęcie o rozdzielczości 50M.

 • Procesor obrazu TruePic VIII

  E-M1 Mark II wyposażony jest w nowy procesor obrazu, korzystający z podwójnego, czterordzeniowego systemu, i ulepszony AF oparty na detekcji fazy. W połączeniu z sensorem Live MOS 20M gwarantują niewiarygodną szybkość autofokusa i wysoką jakość zdjęć.

 • Nagrywanie filmów 4K


  E-M1 Mark II obsługuje formaty 4K (3840 x 2160) i C4K (4096 x 2160), dlatego doskonale sprawdza się także podczas rejestrowania filmów. Dzięki nagrywaniu z częstotliwością 30 lub 24 kl./s i maksymalnemu transferowi 237Mbps masz możliwość nagrywania filmów w kinowym standardzie i formacie 4K.

 • 5-osiowa stabilizacja obrazu

  Przeprojektowany specjalne dla E-M1 Mark II mechanizm stabilizacji obrazu zapewnia korekcję aż do 6,5 EV* i w znacznym stopniu eliminuje ruchy aparatu spowodowane drżeniem rąk. Ten rewolucyjny system stabilizacji doskonale współpracuje z filmowymi funkcjami E-M1 Mark II, dzięki czemu aparat robi doskonałe zdjęcia bez statywu w słabszych warunkach oświetleniowych, a także pozwala kręcić filmy z ręki.

  *W połączeniu z nowym M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100 mm 1:4.0 IS PRO

Więcej funkcji

 • Tryb Cichej Migawki

  Dźwięk migawki oraz wszystkie inne elektroniczne dźwięki można wyłączyć i zapewnić sobie zupełną ciszę podczas fotografowania. To niezwykle przydatne, jeśli robimy zdjęcia dzikiej natury.

 • Focus Bracketing i Stacking

  Funkcja przydatna szczególnie przy zdjęciach makro. Pozwala na zrobienie kilku fotografii i późniejsze złożenia ich w jedno zdjęcie z zachwycającą głębią i wyrazistością.*

 • Tryby Live Composite i Live Bulb

  Dzięki trybom Live Composite oraz Live Bulb Twoje zdjęcia nocnego nieba oraz zdjęcia zrobione przy słabszym oświetleniu zachwycą każdego. Możesz obserwować na ekranie, jak powstaje Twoje zdjęcie i zachować pełną kontrolę nad parametrami ekspozycji.

 • OLYMPUS Capture

  OLYMPUS Capture został opracowany po to, aby zapewnić profesjonalistom wygodną pracę w trybie tethered. Zdjęcia przesyłane są szybko przez nowy port USB 3.0 Typ C z E-M1 Mark II do Twojego PC lub Mac'a.

Specyfikacja OM-D E-M1 Mark II

 • Omd camera front
Pokaż dalszą specyfikację
 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
  test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz kupować osobiście? Znajdź dealera sprzętu OLYMPUS w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   
 • cart

  Kup online

  Ciesz się łatwymi i wygodnymi zakupami 24/7 — kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

  Kup online
   
   

Newsletter MyOLYMPUS

Najświeższe informacje i interesujące porady dotyczące sprzętu Olympus.

Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.