Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑M10 MARK IV

UCHWYĆ. PODZIEL SIĘ. INSPIRUJ
  • Lekki, mobilny, łatwy w użyciu
  • Do selfie: odchylany w dół ekran dotykowy
  • Wydajnq stabilizacja w obiektywie

Twój nowy sprzęt do selfie

Twoje selfie i relacje będą jeszcze lepsze – z aparatem Olympus E-M10 Mark IV. Żeby uchwycić się idealnie na zdjęciu w trybie Autoportret, odchyl dotykowy ekran w dół, ustaw się w swojej najlepszej pozie i dotknij ekranu, żeby zrobić zdjęcie. Aparat da Ci jeszcze sekundę na to, żeby zabrać rękę z pierwszego planu

Magiczne Filtry Artystyczne

Kiedy chcesz się wyróżnić (lub zrobić szybkie zdjęcie na Instagram) ustaw pokrętło trybów na ART. Możesz wybrać jeden z 16 Filtrów Artystycznych. Wypróbuj filtr Pop Art, albo Zmiękczenie Ostrości, żeby pokazać swoją kreatywność. Teraz możesz dostosować intensywność filtra bezpośrednio na ekranie dotykowym, jeszcze przed zrobieniem zdjęcia.

Odrobina nostalgii

Najnowszy filtr Instant Film, subtelnie ale wyraźnie dodaje klimatu vintage do każdego zdjęcia. Możesz go użyć z lampą lub bez, żeby uzyskać różne efekty.

Wybierz scenę

Rzadko się zdarza, żeby fotografowane sceny czy obiekty były takie samie. Tryb SCN ułatwia pracę i optymalizuje ustawienia do szerokiego zakresu warunków: od krajobrazów, przez portrety do klimatycznych zdjęć przy świetle świec. Za każdym razem efektem są doskonałe zdjęcia.

Nowość w trybie SCN: Panorama

Góry. Plaża. Zachwycający widok miasta. Przełącz się na tryb Panorama i rób doskonałe zdjęcia wniezwykłej jakości. Przytrzymaj spust migawki Olympusa E-M10 Mark IV i przesuń go pionowo lub poziomo, tak jak to się robi w smartfonie. I to wszystko!

Filmy 4k

Zwykłe filmowanie to za mało, teraz możesz wszystko nagrywać z ręki w jakości 4k swoim nowym doskonałym, aparatem. E-M10 Mark IV pozwala na uchwycenie ważnych i ciekawych momentów w wysokiej rozdzielczości. Kiedy trzeba, filmowanie wspierane jest przez 5-osiową stabilizację. Dzięki niej Twoje filmy będą ostre i bez drgań, nawet jeśli filmujesz z ręki.

Tryb Cichych zdjęć

Jeśli są chwile, które chcesz utrwalić, jednak bez zwracania na siebie uwagi, wykorzystaj tryb Cichych Zdjęć. Wyłącza on wszystkie dźwięki w aparacie, wiec możesz fotografować do woli, bez zakłócania ciszy.

Zaawansowany autofokus z Priorytetem Twarzy lub Oka

Nowe generacja AF z Priorytetem Twarzy lub Oka potrafi szybko i bezbłędnie zlokalizować twarz lub oko i ustawić na nich ostrość. Oznacza to idealny portret za każdym razem..

Wi-Fi iBluetooth

Szybko publikuj zdjęcia dzięki wbudowanej w E-M10 Mark IV' obsłudze połączeń Wi-Fi. Łatwo aktywowany Bluetooth pozwala na bezproblemowe połączenie ze smartfonem. Włączona na stałe funkcja importu pozwala na natychmiastową publikacje zdjęć na profilach w mediach społecznościowych. Wszystko dzięki wygodnej aplikacji OI.Share na Twoim smartfonie.

OI. Share App >

Zdalna kontrola

Zarówno Wi-Fi jak i Bluetooth pozwalają na zdalne robienie zdjęć. Dzięki Wi-Fi możesz kontrolować aparat zdalne z podglądem obrazu na żywo. Jeśli chcesz oszczędzić baterię, skorzystaj z Bluetootha, jak z bezprzewodowego wyzwalacza migawki.

OI. Share App >

Poradniki

Chciałbyś więcej, ale brakuje Ci wiedzy? W aplikacji OI.Share znajdziesz wiele tutoriali, które objaśniają, jak korzystać z E-M10 Mark IV. Zobacz je i naucz się jak działają z nowe lub nieznane funkcje. Zacznij robić doskonałe zdjęcia zanim jeszcze się tego wszystkiego nauczysz.

OI. Share App >
To może Cię też zainteresować