Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

om_n_silver
om_n_black
 
 

E-M10: małe gabaryry - ogromna wydajność

Nowy E-M10 to supersmukły, pięknie zaprojektowany, lekki i najbardziej wydajny aparat systemowy w swojej klasie. Aparat Mikro Cztery Trzecie został wyposażony w mnóstwo zaawansowanych technologii: duży wizjer elektroniczny, niezwykle wydajną, 3-osiową stabilizację obrazu, szybki autofokus, a także wbudowaną lampę oraz WiFi. E-M10 przewyższa lustrzanki cyfrowe zarówno pod względem gabarytów, jak i doskonałej jakości obrazu!

 •  

  MOBILNOŚĆ

 •  

  ROZWÓJ KREATYWNOŚCI

 •  

  DOSKONAŁY DESIGN

Limitowana Edycja E-M10 Kit

Coś naprawdę wyjątkowego

Pomyśl, jakie to uczucie trzymać w ręku wyjątkowy aparat, wykonany z tak przyjemnych w dotyku materiałów i w kolorze, który idealnie do Ciebie pasuje? Limitowana edycja* E-M10 w zestawie z ultrapłaskim obiektywem zoom pancake jest tym, czego potrzebujesz. Do tego pasek z prawdziwej skóry i osłona obiektywu, które potwierdzają, że ten zestaw jest czymś naprawdę wyjątkowym.

Kup Teraz
 
 
OM-D E-M10 + obiektw Osłona obiektywu Skórzany pasek
 
     

*W niektórych krajach zestaw Limited Edition Kit jest niedostępny. Szczegółowych informacji udzielają lokalni dystrybutorzy.

 

...użytkownicy są tego samego zdania

Thomas Leuthard

Thomas Leuthard

Jeśli nie masz jeszcze aparatu z serii OM-D, to świetny moment, żeby kupić E-M10.

Sprawdź
Steve Huff

Steve Huff

Według mnie powodem, dla którego korpusy Olympusa są tak wyjątkowe, jest to, że oferują one to wszystko i robią to bez żadnych kompromisów.

Sprawdź
Mirrorlessons

Mirrorlessons

Podoba mi się rozwijanie przez Olympusa linii OM-D, ponieważ aparaty te dostają bardzo dobre recenzje od fotografów.

Sprawdź

Funkcje E-M10, które pokochasz!

Zachwycający wizjer elektroniczny - rób dokładnie takie zdjęcie, jakie chcesz.

Więcej
 
 

E-M10 w słabych warunkach oświetleniowych: doskonałe zdjęcia i filmy Full HD

Więcej
 
 

Wbudowane WiFi i możliwość sterowania aparatem za pomocą smartfona.

Więcej
 
 

Dzięki ultraszybkiemu systemowi AF nigdy nie stracisz szansy zrobienia zdjęcia!

Więcej
 
 

Połącz kilka zdjęć w jedno ujęcie i stwórz oszałamiający obraz!

Więcej
 
 

Zachwycający wizjer elektroniczny - rób dokładnie takie zdjęcie, jakie chcesz.

Przejmij kontrolę nad swoimi fotografiami. Wizjer elektroniczny, w jaki wyposażono E-M10, pomoże Ci skomponować zdjęcie zarówno w słabych warunkach oświetleniowych, jak i w jasny, słoneczny dzień. Ustawiaj wszystkie parametry niezbędne do zrobienia zdjęcia, wybieraj proporcje obrazu i przeglądaj fotografie bez odrywania oka od EVF.

Zanim zrobisz zdjęcie, zobacz jak będzie ono wyglądało, jeśli zastosujesz filtr artystyczny lub kreatywny efekt.

 

E-M10 w słabych warunkach oświetleniowych: doskonałe zdjęcia i filmy Full HD

Fotografowanie bez statywu: wbudowany, 3-osiowy system stabilizacji obrazu. Teraz w słabych warunkach oświetleniowych możesz robić doskonałe, nieporuszone zdjęcia i rejestrować zachwycające filmy Full HD. Ponieważ system stabilizacji został wbudowany w korpus E-M-10, nie musisz szukać specjalnych obiektywów. IS automatycznie koryguje niepożądany ruch, minimalizuje rozmycia oraz wstrząsy bez względu na zastosowany obiektyw Olympus. Zapomnij o statywie. Zabierz ze sobą jedynie lekki i poręczny aparat E-M10!

Wbudowane WiFi i możliwość sterowania aparatem za pomocą smartfona.

Korzystaj ze smartfona, by przejąć pełną kontrolę nad swoją fotografią! Ustawiaj zdalnie wartość przysłony, czas otwarcia migawki, zmieniaj tryby fotografowania oraz inne parametry, dodawaj geotagi, a nawet oglądaj i rób zdjęcia Live Bulb za pomocą swojego smartfona. Wyeliminujesz w ten sposób wszelkie drgania aparatu. Użyj nowego, ultrakompaktowego obiektywu M.ZUIKO DIGITAL ED 1:3.5-5.6 EZ 14 - 42 mm i zmieniaj ogniskową swoim telefonem! Dzięki aplikacji Olympus Image Share możesz pobrać smartfonem zdjęcia zapisane w aparacie E-M10, a następnie udostępnić je przyjaciołom i rodzinie na ulubionym portalu społecznościowym.

Dzięki ultraszybkiemu systemowi AF nigdy nie stracisz szansy zrobienia zdjęcia!

Nasz FAST AF to niezwykle precyzyjny system, który daje pełną kontrolę nad superszybkim ustawianiem ostrości nawet na bardzo małych elementach – wystarczy jedno dotknięcie wyświetlacza. System pozwala również śledzić poruszające się obiekty. E-M10 możesz robić zdjęcia seryjne z prędkością 8 kl./s!

Połącz kilka zdjęć w jedno ujęcie i stwórz oszałamiający obraz!

Użyj funkcji Live Composite, by połączyć kilka zdjęć zrobionych z wykorzystaniem długich czasów ekspozycji i stworzyć jedną, zapierającą dech w piersiach fotografię! Inteligentny tryb Live Composite wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię kontrolowania jasności. Zobacz, jak będzie wyglądało Twoje zdjęcia, zanim wciśniesz spust migawki. W razie potrzeby zmień wartość ekspozycji i interwał.

Live Bulb

Rewolucyjna funkcja Live Bulb firmy Olympus pozwala fotografować z długimi czasami ekspozycji i obserwować powstawanie zdjęć na dotykowym ekranie oraz w wizjerze! To doskonałe narzędzie do fotografowania w słabych warunkach oświetleniowych, które eliminuje błędy towarzyszące tradycyjnemu fotografowaniu bulb.

Wbudowana lampa błyskowa

Wyposażyliśmy E-M10 we wbudowaną lampę błyskową. Dzięki niej nigdy nie stracisz ciekawego ujęcia z powodu słabych warunków oświetleniowych. Lampa jest doskonała m.in. do robienia zdjęć podróżniczych oraz portretowych.

3-calowy ekran

3-calowy, uchylny, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 1037 tys. punktów daje wyrazistszy obraz oraz szerszy kąt widzenia podczas fotografowania, przeglądania zdjęć i odtwarzania filmów. Odchyl LCD, by z łatwością fotografować zarówno z góry, jak i z dołu. Ustawiaj ostrość i fotografuj jednym dotknięciem ekranu!

Fotostory i Filtry artystyczne

Uchwyć dany moment w niezwykle malowniczy sposób dzięki funkcji Fotostory! Zrób kilka zdjęć i połącz je, by stworzyć jedną kompozycję. Baw się różnymi efektami i dodawaj filtry artystyczne, aby Twoje fotografie były jeszcze bardziej kreatywne.

Fotografowanie i rejestrowanie filmów

W tym samym momencie rób zdjęcie i nagrywaj film Full HD (1920x1080). Filmy Full HD 1080 z dźwiękiem stereo zapisywane są w formacie MPEG4. Ich doskonałą jakość gwarantuje również 3-osiowa stabilizacja obrazu.

 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz osobistą obsługę? Szybko odszukaj najbliższego sprzedawcę OLYMPUS, w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   
 • cart

  Kup online

  Ciesz się łatwym i wygodnymi zakupami 24/7 – kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

  Kup online
   
   
Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas

To może Cię też zainteresować