Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

 • Dlaczego OM-D?

  Każdy aparat z linii OM-D został stworzony, aby zapewniać niezwykłą jakość zdjęć. Szybkość działania, idealna precyzja i szeroki wybór kreatywnych opcji, wszystko opakowane w ponadczasowy, najwyższej jakości design. Zaawansowane rozwiązania, jak Elektroniczny Wizjer, sprawiają, że te aparaty są o krok przed innymi.

  Odkryj perfekcję OM-D
   
   
  Najwyższa jakość. Ponadczasowy design.

  Dzięki najwyższej jakości, ponadczasowemu designowi i wytrzymałej konstrukcji, OM-D jest gotów sprostać wyzwaniom. Od piasku i kurzu po deszcz i śnieg – niezależnie od tego, w jakich warunkach pracujesz, możesz skupić się na kompozycji ujęcia i uchwyceniu tego jednego, decydującego momentu.

 • Małe wymiary – pełna wolność.

  Wszystkie modele OLYMPUS OM-D wyposażone są w innowacyjne technologie przetwarzania obrazu, które są tak zaawansowane, że znacznie przewyższają technologie stosowane w tradycyjnych lustrzankach cyfrowych. Do tego są wyraźnie mniejsze i lżejsze, uwalniając Cię od konieczności dźwigania ciężkiego wyposażenia.

 • Najwyższa jakość zdjęć. Zapierające dech rezultaty.

  Technologie najwyższej klasy, które znajdują się w każdym modelu OM-D przewyższają porównywalne modele. Wydajna stabilizacja obrazu, sensor Live MOS w połączeniu z zaawansowanym procesorem pozwalają wydobyć to, co najlepsze z obiektywów M.ZUIKO, zapewniając zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy.

  Wizjonerzy: Neil Buchan Grant

Który OM-D jest odpowiedni dla Ciebie?

Dzięki aparatom linii OM-D masz pewność, że znajdziesz model, który odpowiada Twoim potrzebom i pasuje do Twojego stylu fotografowania.

Wyszukiwarka produktów
 • Nowość

  OM-D E-M1 Mark II

  Dla pełnych pasji profesjonalistów

  Nagradzany E-M1 zapewnia jakość zdjęć, której profesjonalni fotografowie oczekują od renomowanych aparatów OLYMPUS.

  Przejdź do E-M1 Mark II
 • OM-D E-M5 Mark II

  Dla kreatywnych entuzjastów

  Nowy E-M5 Mark II jest przełomowy dzięki wydajnej 5-osiowej stabilizacji obrazu gwarantującej ostre zdjęcia przy słabym oświetleniu i niezwykłej jakości filmy.

  *Standard CIPA, Grudzień 2014

  Przejdź do E-M5 Mark II
 • OM-D E-M10 Mark II

  Dla entuzjastów fotografii

  Wyjątkowo lekki, wciąż nawiązujący stylem do klasycznego designu, E-M10 Mark II wyposażony został w wydajną 5-osiową Stabilizację Obrazu, zapewniającą wyraźne i ostre zdjęcia.

  Przejdź do E-M10 Mark II
 • OM-D E-M10

  Dla szukających inspiracji nowych użytkowników

  Nagradzany, kompaktowy E-M10 wyróżnia się urzekającym designem w stylu premium i funkcjami niezbędnymi do inspirujących fotografii.

  Przejdź do E-M10
Wszystkie niezbędne obiektywy i akcesoria.

Z łatwością uchwycisz swoje kreatywne wizje dzięki szerokiemu wyborowi doskonałych obiektywów ZUIKO i najwyższej jakości akcesoriów OLYMPUS. Oferują one wszechstronność, której potrzebujesz, aby przenieść swoje fotografie na nowy poziom.

Wybór najwyższej jakości obiektywów.

Od makro przez szeroki kąt do teleobiektywów – OLYMPUS posiada obiektyw odpowiedni dla każdej kreatywnej wizji.

Wybór dodatków.

Wzmocnij swoje zdjęcia lub filmy i swoje doświadczenia z OM-D dzięki dodatkom pasującym do każdego stylu.

Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 

Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas