Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

 

Jakość zdjęć, kompaktowy design, technologia - najlepsze powody, aby wybrać OM-D

Design klasy premium

Seria OM-D została stworzona, aby zapewniać doskonałą jakość zdjęć, dużą szybkość, perfekcyjną precyzję i mnóstwo kreatywnych opcji, wszystko opakowane w najwyższej klasy, ponadczasowy design. Każdy detal tych niezwykłych aparatów został zaprojektowany tak, aby aparat był ergonomiczny, łatwy w obsłudze i jednocześnie doskonale wyglądał.

OM-D: Mistrzowskie wykonanie pod każdym względem

Wszystkie aparaty linii OM-D są kwintesencją stylu i elegancji. Ich ergonomiczne, metalowe pokrętła, Elektroniczny Wizjer i inne elementy są w pełnej harmonii, zachwycając profesjonalizmem na każdym poziomie fotografii.

Perfekcyjnie zaprojektowany

 • Intuicyjna ergonomia

  Logiczne położenie dotykowych metalowych pokręteł, perfekcyjne proporcje przycisków kontrolnych, odległości między elementami sterującymi – wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z aparatów OM-D było łatwe i przyjemne.

 • Trwałe tekstury

  Aparaty serii OM-D emanują profesjonalizmem na każdym poziomie fotografii. Posiadają pewny, przedni i tylny chwyt, który doskonale układa się w dłoni. Najwyższej jakości materiały i doskonałe tekstury nie tylko ułatwiają bezpieczne operowanie aparatem, ale także nadają mu profesjonalny wygląd.

 • Konstrukcja najwyższej jakości

  Logo OM-D zostało gustownie wygrawerowane w nowoczesnej, wykonanej ze stopu magnezu obudowie. Wszystkie niepotrzebne wypukłości zostały wyeliminowane. Mimo metalowej obudowy aparat jest lekki i dyskretny, idealne nadający się do wszystkich fotograficznych zastosowań.

Zredukowany do perfekcji

Narzędzie codziennego użytku – wszystkie aparaty linii OM-D mają kompaktową budowę, z wyraźnie zredukowanym rozmiarem i wagą, wciąż zapewniając perfekcyjny rezultat każdego ujęcia.

 • E-M1 Mark II
 • E-M5 Mark II
 • E-M10 Mark II
 • E-M10
 • %

  mniejszy*

 • %

  lżejszy*

*W porównaniu z typową lustrzanką cyfrową (stan na sierpień 2016)

 • 0%

  mniejszy*

 • 0%

  lżejszy*

*W porównaniu z typową lustrzanką cyfrową (stan na sierpień 2016)

 • 0%

  mniejszy*

 • 0%

  lżejszy*

*W porównaniu z typową lustrzanką cyfrową (stan na sierpień 2016)

 • 0%

  mniejszy*

 • 0%

  lżejszy*

*W porównaniu z typową lustrzanką cyfrową (stan na sierpień 2016)

Błyskotliwa inżynieria

 • Optymalny rozmiar sensora

  Sensor zastosowany w aparatach OM-D ma rozmiar odpowiedni, aby uchwycić tak dużo światła, jak tylko możliwe, bez kompromisów w jakości obrazu. Jego zaawansowana konstrukcja oferuje zakres dynamiczny i działanie w słabszych warunkach oświetleniowych podobne do możliwości oferowanych przez pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe.

 • Doskonale wykonane obiektywy

  Ponad 40 różnych obiektywów OLYMPUS ZUIKO, lekkich i kompaktowych, doskonale pasujących do linii OM-D, pozwalających na pełne wykorzystania technologi aparatu, zapewniających niezwykłą jakość zdjęć.

 • Kompaktowa konstrukcja

  Inżynieryjna doskonałość w aparatach linii OM-D pozwala na osiągnie fascynujących rezultatów i doskonałych zdjęć, korzystając z aparatu o tak małych wymiarach, który dodatkowo jest gotowy do pracy w każdych warunkach. Poprzez wyeliminowanie wszystkich niepotrzebnych mechanicznych części, aparaty OM-D zostały zredukowane do perfekcji.

  „Jako fotograf krajobrazów będący w ciągłej podróży, od dawna jestem fanem kompaktowych OM-D. Oferują mi one także wiele funkcji oraz wysoką jakość zdjęć” Victoria Rogotneva

Szybki obiektyw o jasności F2.0

Wydajność na najwyższym poziomie

Przy projektowaniu zaawansowanej technologii aparatów OM-D, konstruktorzy skupili się na wydajności, która pozwala fotografom na realizację ich kreatywnych wizji. Szczególnie dzięki wydajnej stabilizacji obrazu mogą oni być zawsze pewni, że obraz będzie wyraźny i ostry, o wysokiej jakości, jakiej zawsze można oczekiwać od lidera w dziedzinie technologii fotograficznej.

Ze stabilizacją obrazu

Bez stabilizacji obrazu

Zaawansowana stabilizacja obrazu

Jako pionier stabilizacji obrazu bazującej na ruchu sensora (IS) OLYMPUS wyposażył w swoją słynną technologię wszystkie aparaty OM-D. Niezależnie do tego, jaki obiektyw używasz, Twoje zdjęcia będą doskonałe i ostre. Stabilizacja pomaga wyeliminować rozmycia w trakcie ujęć robionych w słabszym oświetleniu lub przy długiej ekspozycji – statyw nie jest potrzebny.

 • Najlepsza na świecie 5-osiowa stabilizacja obrazu

  W dziedzinie stabilizacji obrazu nasi inżynierowie osiągnęli kolejny poziom, dzięki niezwykłej, 5-osiowej stabilizacji w E-M5 Mark II. Model ten jest kwintesencją dziedzictwa OM-D i idealne sprawdza się przy zdjęciach robionych „z ręki” przy długich czasach migawki, na przykład we wnętrzach lub w nocy. System stabilizacji kompensuje każdy rodzaj poruszenia i wstrząsu aparatu, zapewniając niezwykle ostry obraz.

 • Dwa warianty kolorystyczne

  Wydajny, 5-osiowy system stabilizacji obrazu oznacza także, że E-M5 Mark II idealnie nadaje się do nagrywania stabilnych, kręconych z ręki filmów, bez potrzeby korzystania z zewnętrznych stabilizatorów. Podążaj za akcją, nagrywaj w ruchu i pod różnymi kątami, a Twoje filmy będą wciąż ostre, wyraźne i bez rozmyć.

*Zgodnie ze standardami CIPA +5 kroków EV, czerwiec 2015

Inteligenty Wizjer Elektroniczny

Aby zapewnić pełną kontrolę na fotografowaną sceną, wszystkie modele OM-D wyposażone zostały w zaawansowany Wizjer Elektroniczny (EVF). Dzięki Kreatywnej Kontroli możesz zmieniać formaty, manipulować kolorem i światłem, zmieniać ostrość i robić wiele innych rzeczy bez odrywania wzroku od fotografowanego obiektu, a wynik zobaczysz jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki.

 •  
  Kontrola cieni i świateł
 •  
  Kontrola formatu
 •  
  Powiększony ekran kontrolny
 •  
  Kreator koloru

Superszybki autofokus

Superszybki autofokus zastosowany we wszystkich aparatach OM-D zapewnia dużą szybkość i dokładność przy każdym ujęciu. Jego możliwości śledzenia obiektów w ruchu sprawiają, że idealnie nadaje się do fotografowania dynamicznych obiektów. Doskonale radzi sobie słabszych warunkach oświetleniowych oraz w trybie Zdjęć Seryjnych, pozwalając m.in. na robienie niezwykle wyraźnych i ostrych zdjęć w trakcie zawodów sportowych.

 • Aż do

  0

  Pola ostrości

 • Aż do

  0

  zdjęć/sekundę

Solidna konstrukcja

Inni producenci aparatów mogą chwalić się, że ich aparaty są przygotowane do pracy w terenie, ale topowe modele OM-D naprawdę to potrafią. Dzięki szczelnej obudowie ze stopu magnezu, z prawie 60 uszczelkami, aparaty OM-D idealnie nadają się do sesji w lasach wilgotnych, miejscach pełnych pyłu i piasku czy w czasie mrozów. (Nie dotyczy to E-M10 i E-M10 Mark II)

 • 0%

  odporny na kurz i pył

 • 0%

  odporny na zachlapania

 • -0°

  odporny na mróz

Jak to zostało zrobione

 • 60

  odporny na warunki atmosferyczne OM-D E-M5 Mark I

  „Natura jest piękna i jednocześnie nieprzewidywalna. Pogoda może się zmienić w każdym momencie. Posiadanie wytrzymałego i odpornego aparatu OM-D to absolutna konieczność” Andreas Vögele

Szybki obiektyw o jasności F2.0

„Natura jest piękna i jednocześnie nieprzewidywalna. Pogoda może się zmienić w każdym momencie. Posiadanie wytrzymałego i odpornego aparatu OM-D to absolutna konieczność” 15m E-M5 Przysłona 1:4.0 Prędkość migawki 1/250 ISO 200

Precyzyjne obiektywy

Dzięki wyborowi ponad 40 różnych obiektywów współpracujących z aparatami linii OM-D, zawsze masz dostęp do takiego obiektywu, jakiego potrzebujesz: od teleobiektywów, przez makro, do szerokokątnych obiektywów „rybie oko”. Ich zaawansowana konstrukcja zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od ogniskowej, pozwalając Ci osiągnąć ze swoimi fotografiami nowy poziom.

Który OM-D jest odpowiedni dla Ciebie?

Dzięki aparatom linii OM-D masz pewność, że znajdziesz model, który odpowiada Twoim potrzebom i pasuje do Twojego stylu fotografowania.

 • Nowość

  OM-D E-M1 Mark II

  Dla pełnych pasji profesjonalistów

  Nagradzany E-M1 zapewnia jakość zdjęć, której profesjonalni fotografowie oczekują od renomowanych aparatów OLYMPUS.

  Przejdź do E-M1 Mark II
 • OM-D E-M5 Mark II

  Dla kreatywnych entuzjastów

  Nowy E-M5 Mark II jest przełomowy dzięki wydajnej 5-osiowej stabilizacji obrazu gwarantującej ostre zdjęcia przy słabym oświetleniu i niezwykłej jakości filmy.

  *Standard CIPA, Grudzień 2014

  Przejdź do E-M5 Mark II
 • Nowość

  OM-D E-M10 Mark III

  Dla ceniących swobodę odkrywców.

  Gotowy do akcji i pełen rewolucyjnych technologii – kompaktowy OM-D E-M10 Mark III wyznacza nowy poziom wydajności.

  Wybierz E-M10 Mark III
 • OM-D E-M10 Mark II

  Dla entuzjastów fotografii

  Wyjątkowo lekki, wciąż nawiązujący stylem do klasycznego designu, E-M10 Mark II wyposażony został w wydajną 5-osiową Stabilizację Obrazu, zapewniającą wyraźne i ostre zdjęcia.

  Przejdź do E-M10 Mark II
 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz kupować osobiście? Znajdź dealera sprzętu OLYMPUS w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   

Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 

Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas