Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

Odkrywaj
 
 

TRAVELLER SH-2:


Piękno i jakość w jednym

Najlepszy rodzinny aparat kompaktowy.

 •  
 • "Uwielbiam ten stylowy design! Jego kompaktowe rozmiary są idealne na nasze rodzinne podróże, a jednocześnie posiada też wiele zaawansowanych funkcji"

  Pięknie zaprojektowany SH-2, klasyczny srebrny lub elegancki czarny, doskonale leży w dłoni i jest idealnym aparatem dla każdej rodziny lubiącej dobrą fotografię. Metalowa obudowa z fakturą skóry nadaje mu niezwykłego, wyrafinowanego wyglądu.

 • "Teraz możemy robić ostre zdjęcia i filmy nawet przy słabym świetle, wszystko dzięki doskonałej stabilizacji obrazu"

  Wydajna optyczna 5-osiowa stabilizacja obrazu, którą posiada SH-2, redukuje wszystkie możliwe poruszenia aparatu, aby zapewnić ostre, pozbawiona rozmyć ujęcia bez użycia statywu. Jest to najlepszy kompaktowy aparat do zabrania w podróż lub na rodzinną uroczystość.

 • "Robienie pięknych zdjęć naszym dzieciom jeszcze nigdy nie było tak łatwe, nawet wieczorem czy w nocy."

  W trybie Scen Nocnych możesz robić zdjęcia portretowe i krajobrazy w przepięknych, nocnych sceneriach, z niezwykłą jakością: fajerwerki będą spektakularne, rozgwieżdżone niebo niesamowite, a ujęcia przy świecach niezwykłe. Wykorzystaj Live Composite to dynamicznych ujęć zarówno świateł miasta jak i gwiazd.

 •  
  DESIGN PREMIUM
 •  
  OSTRE UJĘCIA
 •  
  WYRAŹNE UJĘCIA NOCNE

Niezwykłe funkcje SH-2

 • SH-2: Będziesz bliżej

  Mimo małych, kompaktowych wymiarów, SH-2 posiada mocny, 24-krotny zoom optyczny (48-krotny w Super Rozdzielczości), która przybliży Cię do oddalonych obiektów. Możesz też powiększać małe obiekty już z odległości 40 cm.

 • SH-2: Magia filmowania

  Ciesz się czasem spędzonym z rodziną i uwieczniaj wszystko na filmach. Korzystaj z czterech zaawansowanych funkcji, w które wyposażony jest SH-2: nagrywanie w wysokiej szybkości 120/240 kl/sek, nagrywanie filmów z robieniem zdjęć, Filmy Poklatkowe/Filmy Poklatkowe w Sceneriach Nocnych oraz Nagrywanie filmów z jakością Full HD 30p/60p, które pozwala na nagrywanie niezwykle płynnych filmów, które prezentują się niezwykle efektownie, kiedy oglądane są na dużym ekranie telewizora Full HD.

 • SH-2: Publikuj natychmiast

  Dziel się swoimi zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi. Wbudowana obsługa Wi-Fi i OI.Share pozwala na łatwe połączenie SH-2 ze smartfonem i publikowanie zdjęć. Możesz też wykorzystać telefon do zdalnego sterowania aparatem np. w trakcie nocnych ujęć, bez potrzeby ruszania aparatu.

  Powyższe zdjęcie zamieszczono jedynie w celach ilustracyjnych.

 • SH-2: Twórz własne historie

  Nadaj chwilom spędzonym z rodziną wyjątkową oprawę. Funkcja Photo Story pozwala na automatyczne uchwycenie, przechowywanie i publikowanie wspomnień w efektownej, przypominający kolaż formie. w Twoim własnym stylu.

Więcej funkcji
 • 16-megapikselowa matryca backlit CMOS

  Będziesz zachwycony pełnowymiarowymi filmami, zdjęciami i wydrukami, osiąganymi dzięki rozdzielczości aż do 16 megapikseli. Twoje obrazy będą miały lepszą jakość, mniej szumów i dokładniejsze odwzorowanie detali, szczególnie w słabszych warunkach oświetleniowych.

 • Procesor obrazu TruePic VII

  Wraz z sensorem o wysokiej czułości, procesor obrazu nowej generacji TruePic VII dostosowuje się do wybranej przez Ciebie wartości przysłony, abyś mógł zrobić zachwycające zdjęcia i zarejestrować żywiołowe filmy.

 • Technologia iHS

  W połączeniu z niezwykle szybkim, 16-megapikselowym sensorem CMOS i wydajnym procesorem obrazu TruePic, technologia iHS pozwoli Ci na perfekcyjne uchwycenie sceny dokładnie takiej jak chcesz - piękniej i niezwykle ostrej.

 • 7.6cm/3.0" 460,000 PUNKTÓW LCD

  Najlepszy wybór jeśli chodzi o łatwe kadrowanie, przeglądanie i publikowanie: duży ekran LCD o wysokiej rozdzielczości. Wiernie oddaje żywe kolory, z dużym poziomem kontrastu na każdym zdjęciu i filmie - wszystko dla jeszcze lepszych wrażeń.

 • Zdjęcia z interwałem i filmy poklatkowe

  Możliwość robienia zdjęć z interwałem czasowym w połączeniu z funkcja filmu poklatkowego, pozwoli Ci na uchwycenie wschodu słońca lub innych ciekawych momentów z intrygującym efektem filmu poklatkowego.

 • Filtry Astystyczne

  Uwolnij swoja kreatywność i nadaj zdjęciom niezwykłego uroku. Korzystaj z możliwości, jakie daje 7 Filtrów Artystycznych, dodawaj różne efekty do zdjęć i filmów, nadając im unikalnego, wyjątkowego wyglądu.

 • LIVE GUIDE

  W trzech prostych krokach Live Guide automatycznie dostosuje parametry i zmieni zdjęcie, żeby pokazać Ci jaki wpływ mogą mieć wprowadzone przez Ciebie zmiany. Wszystko po to, żebyś dostał takie zdjęcie, jakiego oczekujesz.

 • Prawie, jak RAW?

  Spróbuj - sprawdź, że nie traci nic ze wspaniałej jakości obrazu podczas przechowywania lub drukowania zdjęć.

TRAVELLER SH-2 Specyfikacja

 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz osobistą obsługę? Szybko odszukaj najbliższego sprzedawcę OLYMPUS, w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   
 • cart

  Kup online

  Ciesz się łatwym i wygodnymi zakupami 24/7 – kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

  Kup online
   
   
Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas