Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

Odkrywaj
 
 

Najbardziej zaawansowany kompaktowy aparat fotograficzny

 •  
 • „Uwielbiam elegancki chwyt z teksturą skóry. Supersmukły i lekki STYLUS 1s jest idealny na moje wyprawy w najciekawsze zakątki świata.”

  Połączenie znanego z serii OM-D stylu fotografowania z bezkompromisową jakością obiektywów i.ZUIKO DIGITAL – taki właśnie jest nowy STYLUS 1s. Posiada kompaktowe rozmiary i grubość 56,6 mm, a jednocześnie wyposażony jest w cały szereg funkcji niezbędnych do robienia doskonałych zdjęć w każdych warunkach. Jego atutem jest wydajny obiektyw ze stałą, jasną przysłoną 1:2.8 i 10,7-krotnym zoomem optycznym. Współpracuje on idealnie z dużym, 1/1,7 cala, sensorem BSI CMOS, dając zdjęcia o jakości jakiej możesz spodziewać od marki OLYMPUS

   

  99.0mm

  Ultrasmukły design

  28-28mm

  Zoom wysokiej rozdzielczości

  1:2.8

  Stała przysłona

 • „Lubię mieć kontrolę nad fotografowaną sceną i rezultatem. STYLUS 1s daje mi pełną wolność i w niczym nie ogranicza mojej kreatywności.”

  W modelu STLUS 1s kontrola w stylu pro idzie w parze z intuicyjną obsługą. Ten kompaktowy aparat łączy ze sobą pełna manualną kontrolę z zaawansowaną obsługą, podobną jak w lustrzankach cyfrowych, z elastyczności i łatwością obsługi, dając Ci pewność rezultatów za każdym razem, kiedy zwalniasz migawkę. STYLUS 1s może pracować także jako kamera wideo, nagrywając niezapomniane chwile z Twojego życia.

 • „Dzięki temu, że wyposażono go w szereg zaawansowanych funkcji, STYLUS 1s posiada wszystko, co powinien mieć aparat do uchwycenia niezwykłych, wyjątkowych chwil”

  STYLUS 1s zapewnia najwyższą wydajność przetwarzania obrazu dostępną w kompaktowych aparatach cyfrowych tej klasy. Przysłona o stałej jasności i 10,7x zoom doskonale uzupełniają zaawansowana technologię. W rezultacie otrzymasz perfekcyjne zdjęcia,które na zawsze utrwala najpiękniejsze chwile. Nawet w trudnych warunkach oświetleniowych czy z oddali, Twoje zdjęcia będą zawsze ostre i wyraźne, bez potrzeby korzystania z dodatkowych akcesoriów.

 •  
  Smukły i elegancki
 •  
  Niezwykła łatwość obsługi
 •  
  Najwyższa wydajność

Najważniejsze funkcje STYLUS 1s

 • Bardzo jasny obiektyw

  Ciesz się z precyzyjnych, wyraźnych, jasnych obrazów dzięki stałej przysłonie 1:2.8 w całym zakresie ogniskowych. Możesz podkreślić fotografowany obiekt pięknym efektem zanikającej ostrości, wzbogacając obraz Twoją kreatywnością i unikalnym stylem STYLUS'a 1s. Rób zdjęcia gdzie chcesz, kiedy chcesz, dokładnie takie, jak chcesz.

 • Pierścień sterowania

  Dzięki Hybrydowemu Pierścieniowi Kontroli masz natychmiastowy dostęp do analogowych i cyfrowych ustawień. Wystarczy przypisać najczęściej wykonywane operacje do pierścienia lub pokrętła na górze aparatu. Możesz wtedy szybko korygować ustawienia, bez spuszczania oka z fotografowanego obiektu. Co więcej, wygodna dźwignia zoom pozwala na kontrolę ogniskowej, w trakcie kiedy lewa ręka pewnie trzyma aparat.

 • Precyzyjny wizjer elektroniczny

  Korzystaj z możliwości robienia zdjęć bez spuszczania oka z fotografowanego obiektu. Duży elektroniczny wizjer, z szybkim czasem reakcji i wysoką rozdzielczością, perfekcyjnie oddaje najmniejsze nawet zmiany. Automatyczna kontrola tylnego oświetlenia pozwala na dokładne odwzorowanie sceny, zapewniając niezwykłe rezultaty. Dodatkowo STYLUS 1s automatycznie rozpoznaje oko przyłożone do wizjera i wyłącza niepotrzebny podgląd Live View na ekranie LCD.

 • HYBRYDOWY PIERŚCIEŃ STEROWANIA

  Po prostu dotknij ikonę Wi-Fi na Twoim smartfonie i uruchom aplikację OI.Share, aby połączyć aparat STYLUS 1s z telefonem i ciesz się z bezprzewodowej kontroli. Zobacz podgląd sceny na ekranie smartfona i zwolniaj migawkę jednym dotknięciem. Zdjęcia można natychmiast przesłać do smartfona, możesz więc od razu pokazać je rodzinie i znajomym niezależnie od tego, w jakim zakątku świata jesteś.

  Powyższe zdjęcie zamieszczono jedynie w celach ilustracyjnych.

Więcej funkcji
 • 3-calowy, uchylny wyświetlacz

  Wyświetlacz o rozdzielczości 1,04 miliona punktów wyposażony jest w uchylny mechanizm, który daje komfort fotografowania pod dowolnym kątem.

 • Dotykowa migawka z AF

  Ustawiaj ostrość i fotografuj w ułamku sekundy - wszystko za jednym dotknięciem. Uchwyć perfekcję wszystkich ulotnych chwil.

 • 11 filtrów artystycznych

  Uwolnij swoją kreatywną duszę: korzystaj z różnych efektów, dodając do zdjęć i filmów jeden 11 Filtrów Artystycznych
  i 5 Artystycznych Efektów, nadając swoim obrazom artystycznego wyrazu.

 • Fotostory

  Wykorzystaj swoją kreatywność. Opowiedz historię, łącząc kilka fotografii w jedno ujęcie w postaci kolażu.

 • Filmy Full HD

  Chcesz nagrywać filmy, które naprawdę będą robiły wrażenie? Dzięki aparatowi STYLUS 1s możesz być pewny, że Twoje klipy będą doskonałej jakości, wzbogacone o dźwięk stereo i szereg kreatywnych efektów.

 • Dodatkowa kontrola ekspozycji

  Dzięki wbudowanemu filtrowi ND możesz tak ustawić czas ekspozycji, aby uzyskać jak najlepsze ujęcie.

 • Wolisz format RAW?

  Spróbuj i przekonaj, że nie tracisz nic ze wspaniałej jakości obrazu podczas przechowywania lub drukowania zdjęć.

 • Prosty w obsłudze

  Wystarczający zaawansowany dla ambitnych fotoamatorów, STYLUS 1s jest jednocześnie łatwy w obsłudze dla początkujących – dzięki Live Guide i trybowi iAuto podpowiadającym najlepsze ustawienia.

 • Zdjęcia z interwałem i filmy poklatkowe

  Możliwość robienia zdjęć z interwałem czasowym w połączeniu z funkcja filmu poklatkowego, pozwoli Ci na uchwycenie wschodu słońca lub innych ciekawych momentów z intrygującym efektem filmu poklatkowego.

 • Małe Cele AF

  Korzystaj z jeszcze bardziej precyzyjnego ustawiania ostrości na wybranych obszarach czy obiektach. Wybierz tryb Wszystkie Obiekty, Pojedynczy Obiekt, Grupa Obiektów, Mały Obiekt AF, aby dopasować ustawienia do warunków i Twojego stylu fotografowania.

Specyfikacja STYLUS 1s

 • 87mm 56,5mm 116,2mm
 • test-and-wow

  Odkrywaj

  Odkryj nasze aparaty i znajdź lokalnego sprzedawcę.

  Więcej
   
   
 • storelocator

  Gdzie kupić

  Lubisz osobistą obsługę? Szybko odszukaj najbliższego sprzedawcę OLYMPUS, w dowolnym miejscu na świecie.

  Znajdź sprzedawcę
   
   
 • cart

  Kup online

  Ciesz się łatwym i wygodnymi zakupami 24/7 – kupuj nowe produkty OLYMPUS w naszym sklepie on line.

  Kup online
   
   
Rozszerz gwarancję na swoje produkty

Dołącz do MyOLYMPUS i rozszerz gwarancję na wybrane, zarejestrowane produkty.

Zarejestruj teraz
 
 
Wsparcie Klienta

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię temat.

Dołącz do nas