Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

STYLUS 1S

Najlepsze przetwarzanie obrazu w swojej klasie
  • Innowacyjne technologie
  • Ustawienia zaawansowane
  • Intuicyjna obsługa

SH‑2

Jakość i piękno w jednym
  • Design premium - wyrafinowane doznania
  • Optyczna 5-osiowa stabilizacja obrazu
  • Zaawansowane zdjęcia nocne

Który STYLUS pasuje do Twojego stylu życia najlepiej?

TRAVELLER SH-2

Lubimy rodzinne, wekkendowe wypady. Często odwiedzamy piękne miasta, parki rozrywki, spacerujemy po okolicy. Nasz dzieci są zawsze w centrum naszej uwagi, a robienie im zdjęć przy pomocy SH-2 jest niezwykle łatwe. Ten aparat jest idealny do uwieczniania tych niezwykłych chwil i dzielenia się nimi.

Więcej

STYLUS 1s

Największym wyzwaniem dla mojego aparatu jest uchwycenie różnorodnych wydarzeń w moim życiu: zarówno moich podróży, jak i chwil spędzanych z najbliższymi, wszystko w najwyższej jakości. Dzięki aparatowi STYLUS 1s mogę też robić niezwykłe zdjęcia w trakcie wizyt w muzeach czy podczas koncertów, bez potrzeby noszenia dodatkowych akcesoriów.

Więcej

AKCESORIA

Spraw, aby Twój aparat STYLUS cieszył Cię jeszcze bardziej. Wybieraj z szerokiego zakresu stylowych futerałów i pasków, które pasują do Ciebie, lub wykorzystaj nowe fotograficzne możliwości, dołączając telekonwerter do zdjęć makro lub konwerter szerokokątny do pejzaży, grup lub zdjęć w pomieszczeniach.
Dodatkowe baterie, kable oraz adaptery zapewnią Ci także więcej możliwości i niezależności.

Więcej

To może Cię też zainteresować