Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MONOKULAR I

Monokular i: kompaktowe rozwiązanie, możliwość przybliżania obrazu w każdej sytuacji
 • 6-krotna moc przybliżania, wysoka jakość obrazu
 • Elegancki i kompaktowy, idealnie mieści się w kieszeni
 • Wodoodporny | Odporny na zaparowanie | Odporny na zabrudzenia

Monocular i

 • Teatr

  Modny, biało-beżowy model idealnie nadaje się, aby zabrać go do teatru, na kabaret lub na inne występy. Jego doskonała wydajność opiera się na 6-krotnym powiększeniu. Spodoba Ci się łatwe i szybkie ustawianie ostrości za pomocą suwaka, dzięki czemu szybko uzyskujesz wyraźny obraz tego, co akurat Cię interesuje.

 • Muzeum

  Wyjątkowo kompaktowe wymiary 87x38x25 (DxSxW) oznaczają, że zmieści się nawet do małej torebki lub kieszeni płaszcza i dzięki temu będzie zawsze pod ręką. Waży zaledwie 70g, jest więc doskonałym towarzyszem w trakcie zwiedzania muzeów, zapewniając dodatkowe możliwości, bez potrzeby korzystania z ciężkich akcesoriów.

 • Koncert

  Krystalicznie czysty widok w każdej sytuacji jest gwarantowany dzięki systemowi najwyższej jakości soczewek o średnicy 16mm. Korpus jest wypełniony azotem, co zapobiega osadzaniu pary – to oznacza, że posiadacze modelu Monocular i mogą cieszyć się perfekcyjnym widokiem na koncertowej hali dużo szybciej, niż inni. Obudowa jest wodoszczelna, dzięki czemu można z niego korzystać także w trakcie deszczowych, plenerowych koncertów.

 • Uniwersytet

  Dzięki niemu nie będziesz się już martwić, gdzie usiądziesz w trakcie wykładów na uniwersytecie lub w trakcie dużych szkoleń czy seminariów. 6-krotne powiększenie pomoże Ci wszystko odczytać i dostrzec każdy detal, nawet kiedy usiądziesz daleko.

Monokular i można zabrać ze sobą wszędzie i 6-krotnie przybliżyć obserwowany obiekt, wykorzystując tylko jedno oko.
Ten nowy produkt zapewnia 2-wymiarowe obrazy i jest bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o rozmiar, zapewniając jednocześnie ten sam poziom powiększenia, co tradycyjne lornetki.
Wielką zaletą Monoculara i jest jego rozmiar, który stanowi zaledwie połowę wymiarów i wagi lornetki. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do teatru, na wystawę, czy też bierzesz udział w seminarium, ten stylowy model jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą korzystać z wygody, jaką daje 6-krotne powiększenie, bez konieczności noszenia ze sobą dużej i niewygodnej lornetki.

Więcej