Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

XB-60 NP-3, Olympus, Accessories

XB-60 NP-3 MIKROKASETA

Analogowa mikrokaseta (MC-60)
  • 60 minut
  • Fizyczne przechowywanie nagrań
  • Do 120 minut

XB-60 NP-3 Mikrokaseta

Dyktowanie zostało zrewolucjonizowane już kilkadziesiąt lat temu wraz z pojawieniem się na rynku analogowych mikrokaset, takich jak Olympus XB-60. Gdy Olympus, jako lider rynku dyktafonów, pokazał światu korzyści płynące z cyfrowego dyktowania, sam przestał produkować kasety analogowe. Główne zalety cyfrowego dyktowania:- lepsza jakość dźwięku,- kompatybilność z systemami rozpoznawania mowy,- bezpieczeństwo nagrań - szyfrowanie i backup danych,- natychmiastowy transfer danych (np. poprzez e-mail) do wybranych odbiorców - wysoka wydajność pracy.Najważniejsze wady analogowego dyktowania:- wysoki koszt gromadzenia danych (kasety i miejsce do ich przechowywania) oraz ich przenoszenia,- kopiowanie plików zabiera czas i powoduje utratę jakości mikrokasety,- bardzo ograniczony czas nagrywania,- coraz gorsza jakość nagrania wraz z upływem czasu,- bardzo czasochłonne przewijanie do przodu i do tyłu,- skomplikowane usuwanie nagrań. W ofercie firmy Olympus znajduje się wiele dyktafonów cyfrowych o różnorodnym zastosowaniu: dyktafony do profesjonalnego dyktowania, do rejestracji dźwięku, mowy oraz do zapisu rozmów podczas konferencji. Zapoznaj się z ofertą i znajdź dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Właściwości i funkcje

  • 60 minut przy prędkości 2,4 cm / sek.
  • 120 minut przy prędkości 1,2 cm / sek.