Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

INTEGRACJA SYSTEMU

Skrojone na miarę Twoich potrzeb

Pełna integracja z Twoim systemem

Niezależnie od tego, czy pracujesz w dużej, międzynarodowej kancelarii prawnej, spółce partnerskiej średnich rozmiarów, czy prowadzisz niezależną praktykę, Olympus pomoże Ci w pełni wykorzystać cyfrowe systemy dyktowania. Profesjonalne Systemy Dyktowania Olympus są dystrybuowane wyłącznie poprzez sieć autoryzowanych sklepów, w których pracują specjaliści z zakresu cyfrowego dyktowania. Olympus wykorzystuje ich wiedzę ekspercką i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Sięgnij po nasze oprogramowanie lub we współpracy z autoryzowanym partnerem Olympus stwórz zintegrowany i zindywidualizowany system, który będzie kompatybilny z Twoim obecnym system informacyjnym.

Kompleksowe rozwiązanie

Aby zapobiec eskalacji i narastaniu kosztów, zaopatrz się w licencję Olympus i korzystaj z szeregu przydatnych funkcji. Bez ukrytych kosztów i frustrujących komunikatów o koniecznej aktualizacji.

Scentralizowane zarządzanie

Dotrzymywanie terminów i szybka realizacja zadań są niezwykle istotne. Dlatego też poświęciliśmy wiele uwagi kwestiom zarządzania. Oprogramowanie Olympus DSS Player Pro pozwala przeglądać wszystkie pliki, automatycznie powiadamia nas o nowych zadaniach i określa priorytet każdego zadania.

Dostęp z dowolnego miejsca

Olympus wspiera różne środowiska serwerowe (Citrix, Windows Terminal Server, Linux Thin Clients), dzięki czemu Twoi pracownicy mają dostęp do nagrań z różnych terminali podłączonych do sieci. Opracowaliśmy specjalny kanał ICA/RDP, umożliwiający transfer audio, wspieramy również transfer w czasie rzeczywistym wszelkich poleceń docierających z mikrofonu i nożnego przełącznika.

Pełne wsparcie całego procesu

Nie ma dwóch takich samych organizacji, dlatego Olympus – wraz z siecią autoryzowanych partnerów – pomorze Ci zaplanować, wdrożyć i korzystać z rozwiązań odpowiadających charakterowi Twojej działalności. Możemy również tak dostosować nasze oprogramowanie, aby spełniało Twoje wymagania i podnosiło wydajność Twojej pracy.