Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

NIEZAWODNOŚĆ

Bezpieczeństwo Twojego sukcesu

Niezawodność w twoich rękach...

...i w Twojej sieci. Olympus zdobył doskonałą reputację jako czołowy dostawca rozwiązań cyfrowego dyktowania przygotowanych dla różnych platform, co sprawia, że twoje potrzeby będą efektywnie obsługiwane zarówno dziś, jak i jutro.

Zintegrowane rozwiązania

W „sieciowym” świecie musisz mieć możliwość synchronizowania się z informacją sieciowa w odpowiadający Ci sposób. W przypadku tradycyjnych technologii nagrywania było to niemożliwe. Wraz z Systemami Profesjonalnego Dyktowania Olympus stało się to standardem. Systemy te zapewniają zintegrowane rozwiązania idealnie dostosowane do nagrywania, robienia notatek dźwiękowych czy też rejestrowania przebiegu konferencji.

O jeden krok do przodu

Tym jednak, co tak naprawdę sprawia, że Profesjonalne Systemy Dyktowania Olympus są tak imponujące, jest możliwość skrojenia ich dokładnie na miarę, by realnie ułatwiały działania osób znajdujących się poza sceną. Współpracujące harmonijnie z różnymi platformami oprogramowanie doskonale działa w architekturze powszechnie stosowanych sieci. Dzięki zaś temu, że pliki są centralnie umieszczane i zarządzane również Twój department IT Zyska pewność, że wszystko działa płynnie. Dysponując takimi funkcjami menadżerowie mogą łatwo obniżać dodatkowe koszty i wzmacniać przychody, zaś na twarzach administratorów IT pojawia się uśmiech.

Zawsze płynne i niezawodne działanie

Tym jednak, co tak naprawdę sprawia, że Profesjonalne Systemy Dyktowania Olympus są tak imponujące, jest możliwość skrojenia ich dokładnie na miarę, by realnie ułatwiały działania osób znajdujących się poza sceną. Współpracujące harmonijnie z różnymi platformami oprogramowanie doskonale działa w strukturze powszechnie stosowanych sieci. Dzięki zaś temu, że pliki są centralnie umieszczane i zarządzane również Twój dział IT zyska pewność, że wszystko działa płynnie. Dysponując takimi funkcjami menadżerowie mogą łatwo obniżać dodatkowe koszty i wzmacniać przychody, zaś na twarzach administratorów IT pojawia się uśmiech.

Stabilna platforma także na przyszłość

Profesjonalne Systemy Dyktowania zapewniają stabilną platformę dla dzisiejszych profesjonalnych wymagań. A w związku z tym, że Olympus ceni sobie wartość planowania dla przyszłości rozwiązania Profesjonalnych Systemów Dyktowania, są przygotowane na wyzwania jutra i zapewniają technologie kompatybilne z czołowymi platformami.