Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

PROFESJONALNE POTRZEBY

Brzmienie sukcesu

Rozumiemy Twoje profesjonalne potrzeby

Dobra komunikacja to źródło sukcesu w dzisiejszych czasach.

Olympus – światowy lider

Olympus od wielu lat jest jednym z liderów rynku zintegrowanych rozwiązań audio w skali przedsiębiorstw. Posiadając rozległe doświadczenie w tej dziedzinie, Olympus rozumie potrzeby biznesu niezależnie od jego skali. Klienci z sektora rządowego, opieki zdrowotnej czy kancelarii prawnych polegają na rozwiązaniach Olympus uwzględniając ich długofalową zrównoważoną niezawodność i zawansowanie techniczne. Zyskawszy zasłużoną reputację dostawcy innowacyjnych rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb konkretnych organizacji i przedsiębiorstw Olympus z sukcesem stworzył doskonałe, kompleksowe rozwiązanie: Profesjonalne Systemy Dyktowania.

Nasz cel

W Olympus dążymy do tego, by ułatwiać życie i pomagać ludziom w bardziej efektywnym działaniu. Nasze zaawansowane produkty i rozwiązania są imponujące, ale nigdy nie zapominamy, że kluczowym elementem w tej układance jesteś Ty i twoja działalność. Oto nastała nowa era dyktowania i nagrywania. Wraz z profesjonalnymi systemami dyktowania Olympus, dzisiejsze innowacje z zakresu audio, to coś więcej niż doskonały sprzęt. Równie ważne jest zorganizowanie efektywnego cyklu pracy, aby wymieniać się cennymi myślami i wiedzą oraz odpowiednio je przetwarzać.

Nasza oferta

Jako uznana międzynarodowa marka obecna ze swoimi rozwiązaniami we wszystkich krajach Europy, Olympus rozumie Twoje szczególne potrzeby. Oczywiście, każdy profesjonalny system Dyktowania tworzony jest, by spełniać określone wymagania związane z dyktowaniem i zapewnia doskonałą jakość będącą znakiem rozpoznawczym Olympus. Najwyższej klasy urządzenia do dyktowania Olympus są integrowane w sposób adaptacyjnych do wymaganych platform IT, dzięki czemu możesz korzystać z istniejącej sieci, aby bez trudu przetwarzać pliki audio i udostępniać je zespołowi zajmującemu się transkrypcją, współpracownikom czy innym jednostkom w korporacji.

Rozmawiaj z ekspertami

Wraz z Olympus cały proces jest w bezpiecznych rękach; od pierwszych myśli, poprzez wypowiadane słowa aż po przetwarzanie nagrań, by mogły stać się spisana dokumentacją. Profesjonalne Systemy Dyktowania Olympus są dystrybuowane wyłącznie poprzez sieć autoryzowanych specjalistów w zakresie cyfrowego dyktowania. Olympus wykorzystuje doświadczenie eksperckie tych specjalistów, aby odpowiadać na twoje potrzeby poprzez udzielanie zindywidualizowanych porad i konsultacji. Prawdziwi eksperci i rzeczywiste rozwiązania.