Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

PONAD 40 LAT INNOWACJI

Dziedzictwo, z którego możemy być dumni

Ponad 40 lat innowacji

1969: Pierwszy na świecie dyktafon na mikrokasety

Jako czołowa marka oferująca niezrównane rozwiązania dyktowania i transkrypcji Olympus ma wiele powodów do dumy. Wszystko zaczęło się w 1969 roku gdy Olympus zaprezentował pierwszy na świecie dyktafon na mikrokasety. Model Zuiko Pearlcorder było to proste w użytkowaniu prawdziwie przenośne urządzenie, które natychmiast zrewolucjonizowało na całym świecie sposób pracy lekarzy, prawników, dziennikarzy i ludzi innych profesji. W zasadzie z dnia na dzień, model ten stał się odniesieniem dla każdego, kto potrzebował urządzenia nagrywającego do realizacji dyktowania oraz transkrypcji, rozwiązania przekształcającego mowę na tekst czy też poręcznego sposobu nagrywania przebiegu spotkań

1997: Pierwszy profesjonalny cyfrowy dyktafon

Po wynalezieniu pierwszej mikrokasety, Olympus po raz kolejny przykuł do siebie powszechna uwagę wprowadzając pierwszy cyfrowy dyktafon. Tak jak w przypadku modeli Pearlcorders, cyfrowa gama rozwiązań Olympus zdobywała liczne nagrody i wyróżnienia ze względu na idealne połączenie funkcjonalności oraz atrakcyjnego wyglądu. Dodajmy do tego nasze wydajne rozwiązania software’owe i można śmiało stwierdzić, ze nie ma lepszych systemów dyktowania. Niezależnie od tego czy potrzebujesz podstawowego dyktafonu czy kompleksowego zintegrowanego rozwiązania z najwyższej klasy Profesjonalnych Systemów Dyktowania Olympus ma dla Ciebie właściwą odpowiedź. Wraz z Olympus Twój sukces nigdy nie brzmiał lepiej

2008: Wysokim poziom bezpieczeństwa, który każdy tak ceni

Użytkownicy biznesowi często omawiają kwestie o wysokim stopniu poufności – a przynajmniej takie, które nie są przeznaczone dla każdego ucha. Dlatego też DS-5000 wyposażono w liczne funkcje z zakresu bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę plików przed nieuprawnionym odtwarzaniem lub powielaniem. Po pierwsze model ten pozwala na szyfrowanie i odszyfrowywanie plików nagrań głosowych. Co więcej, użytkownicy mogą ustanowić hasła zabezpieczające swoje urządzenie. Specjalny model DS-5000iD udostępnia nawet zabezpieczenia wykorzystujące informację biometryczną. W ten sposób zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo.