Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

SZYBKIE, BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA

Profesjonalne rozwiązania, na których możesz polegać.
  • Więcej informacji na temat bezpieczeństwa profesjonalnych rozwiązań dyktowania Olympus.

    Pobierz (35 KB, PDF)

Pewność i spokój.

W XXI wieku kluczową sprawą staje się ochrona inwestycji i zasobów na wielu płaszczyznach. Zapewnienie bezpieczeństwa jest szczególnie istotne, gdy w grę wchodzi zdobycie i utrzymanie zaufania pomiędzy partnerami biznesowymi. Dlatego też Profesjonalne Systemy Dyktowania oferują wiele funkcji sprawiających, że zarówno Ty jak i druga strona zyskujecie pełne poczucie bezpieczeństwa.


Co jest naprawdę istotne

Olympus szyci się tym, iż wie, że na oferowanych przez firmę rozwiązaniach można w pełni polegać. Systemy profesjonalnego dyktowania nie stanowią wyjątku oparte o najnowsze technologie, wykraczają ponad oczekiwania użytkowników swą solidną funkcjonalnością, dzięki czemu Ty możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. .

Najnowsze standardy w branży

W związku z tym, że Olympus był jednym z prekursorów technologii DSS, profesjonalne cyfrowe dyktafony DSS Pro zapewniają krystalicznie wyraziste pliki nagrań ułatwiając transkrypcję oraz automatyczne rozpoznawanie mowy. Dodatkowo, możesz archiwizować swoje nagrania bez żadnej straty jakości, co oznacza, że są one bezpiecznie zachowane na przyszłość. A wszystko to zmniejsza także obciążenie twojej infrastruktury IT przyczyniając się do zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa w Twoim biznesie.

Bezpieczeństwo danych

Dla wielu profesjonalistów niezwykle istotne jest zachowanie pełnej poufności danych głosowych. W dzisiejszym świecie biznesu GWARANCJA jest ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd. W tym kontekście, pierwszym elementem, na jaki warto zwrócić uwagę, jest możliwość płynnego zintegrowania systemu z bezpieczną architekturą Twojej sieci. Wówczas nagrania audio są zapisywane w twojej scentralizowanej sieci i łatwo chronić je unikalnym ID użytkownika. Ponadto, elementy kontrolne na każdym cyfrowym urządzeniu do dyktowania sprawiają, że w zasadzie niemożliwe jest przypadkowe skasowanie zarejestrowanych danych. Dodatkowo, urządzenia nagrywające oraz oprogramowanie wchodzące w skład Profesjonalnych Systemów Dyktowania wyposażone zostało w zaawansowane funkcje typu blokady zabezpieczające, ochronę hasłem, a także możliwość szyfrowania i odszyfrowywania plików audio. Dla zachowania pełnej poufności, oferowane jest też zabezpieczenie biometryczne w postaci zintegrowanego z jednostką nagrywającą czytnika odcisków palców, co skutecznie chroni dostęp do cennych informacji zapisanych w dyktafonie.