Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

Wszystko czego potrzebujesz od dyktowania do transkrypcji

Korzyść I: Prostota obsługi

Szukasz urządzenia, które łączy w sobie prostotę znaną z analogowych dyktafonów, ale jednocześnie dostarcza wszystkich korzyści nowoczesnej, cyfrowej technologii? Na pewno więc polubisz dyktafon DS-2500 i jego prostą obsługę 4 przyciskami: nagrywnie, przewijanie, cofanie i zatrzymywanie. Dzięki niespotykanej ergonomii, urządzenie zapewnia wygodę nawet przez długi czas użytkowania. Polegając na bezkonkurencyjnej jakości Olympus spotykanej we wszystkich profesjonalnych dyktafonach, ten model jest w całości wykonany z wytrzymałego metalu - co czyni go praktycznie niezniszczalnym. Nosi w sobie cechy lekkości, łatwości obsługi i noszenia okraszonej pięknym srebrnym designem.

Korzyść 2: mniejsze koszty

Chcesz skończyć z ciągłym kupowaniem kaset analogowych? Chciałbyś przestać chodzić z urządzeniem do transkrypcjonisty w celu przepisania? Nie chcesz być więcej ograniczany ograniczoną przestrzenią zapisu kasety analogowej? Załączona karta SD pozwoli ci na zapis nagrań o łącznej długości ponad 1 roku! Jest ona również kompatybilna z gniazdami w większości komputerów PC i Mac, więc ani Ty, ani Twoja asystentka nie musicie się adaptować do nowych warunków, ale na pewno oszczędzicie czas i pieniądze.

1x

~ 60 Minuty

Oszczędzaj pieniądze

1 karta SD 2GB = 9240 minut *przy wykorzystaniu formatu DSS Pro

1x

Kasety

Cyfrowe dyktowanie i transkrypcja - zestaw Silver Pro

Korzyść 3 - oszczędzaj czas

Jesteś zmęczony pisaniem? Szukasz alternatyw? Zacznij przygodę z cyfrowym dyktowaniem, a Twoje dokumenty powstaną nawet 7 razy szybciej. Możesz dodatkowo zwiększyć wydajność dzięki opcjonalnemu systemowi rozpoznawania mowy.

2 minuty

14 minut

Korzyść 4: Ciesz się wygodą cyfrową technologią

Jako transkrypcjonista wiesz na pewno o minusach analogowych mikrokaset: kiepska jakość dźwięku, wiele szumów tła, długie wyszukiwanie odpowiednich fragmentów nagrania i w końcu irytujące wkręcanie taśmy. Mamy zaszczyt przedstawić Tobie piękno i funkcjonalność cyfrowego dyktowania dla transkrypcji: doskonały, czysty dźwięk i wyraźna mowa, łatwe i szybkie zarządzanie nagraniami przez oprogramowanie i przełącznik nożny. Już nigdy nie będziesz chciał używać innych rozwiązać do transkrypcji!

Analogowy
Cyfrowy