Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

DS-7000: Pomaga oszczędzać czas!

Szybkość mowy w Twoich rękach.

Teraz profesjonalne dyktowanie staje się płynną częścią Twojej pracy.

Dzięki wielu funkcjom i akcesoriom takim jak port USB, stacja dokująca czy oprogramowanie do przetwarzania mowy, dyktafon DS-7000 można dostosować w żądany sposób, aby stał się profesjonalnym narzędziem w każdym środowisku IT, które jest zawsze pod ręką.

Rozpoznawanie mowy - maksymalne zwiększenie wydajności

Chciałbyś zwiększyć produktywność w swojej firmie? Zrobić użytek z czasu, który zwykle pozostaje bezproduktywny tj. transport na lotnisko? Olympus oferuje rozwiązania, które pozwalają stworzyć dokumentację 3 razy szybciej.

Dzięki implementacji dodatkowego systemu rozpoznawania mowy* możesz zwiększyć wydajność przy tworzeniu dokumentacji co sprawi, że już nie będziesz potrzebował nikogo do transkrypcji swoich nagrań.

*kompatybilny system rozpoznawania mowy do zakupienia osobno

Skoncentruj się na swojej pracy.

Korzystaj z obsługi bezwzrokowej dzięki przełącznikowi przesuwanemu.

Dekady doświadczeń z nagrywaniem głosowym dowiodły, że przełącznik przesuwany usprawnia i przyspiesza nagrywanie. Ergonomiczny przełącznik to znakomity klasyczny interfejs użytkownika, umożliwiający obsługę jedną ręką i bezwzrokowo. Ta opcja, oraz funkcje takie jak duży wyświetlacz kolorowy 2” TFT to część filozofii Olympus skoncentrowanej na dostarczaniu niepokonanej użyteczności.

Więcej niż dyktafon.

Dyktafon DS-7000 oferuje szeroką gamę opcji edycyjnych.

Tworzenie tekstów przez samo mówienie to więcej niż nagrywanie. Cyfrowy standard mowy (DSS) umożliwia szybką edycję plików (wstawianie, nadpisywanie, dodawane, usuwanie/wycinanie) i wykorzystuje meta dane (indeksy, komentarze ustne, typy robocze itp.) ułatwiając współpracę i umożliwiając przetwarzanie automatyczne.

Silny wewnątrz, mocny na zewnątrz

Dyktafon DS-7000 jest stworzony do intensywnego użytku przez długi czas.

Poza ergonomicznym wzornictwem, dzięki któremu dyktafon mieści się idealnie w dłoni i zapewnia wygodną obsługę przez wiele godzin pod rząd, obudowa dyktafonu została stworzona z odpornego metalu, który wytrzyma nawet najcięższe warunki pracy przez długi czas.

Dostosowany do mowy mikrofon do dyktowania.

Praca z najlepszym mikrofonem do rozpoznawania mowy.

Znakomity mikrofon 10mm oraz codec DSS Pro audio to świetne narzędzia do rozpoznawania mowy i transkrypcji. Maksymalną dokładność nagrywania potwierdza certyfikat Nuance 6 Dragons.

Mikrofon 10 mm

Podłącz – naładuj – przekazuj z łatwością

Więcej możliwości dzięki stacji dokującej

Stacja dokująca, jako opcja dodatkowa do DS-7000, to wygodna ładowarka umożliwiająca jednocześnie przekazywanie danych przez połączenie USB. Możesz nawet podłączyć ją do opcjonalnego przełącznika nożnego, który umożliwia nagrywanie i odgrywanie bez użycia rąk.

Twoje dane są w dobrych rękach.

Chroń informacje poufne dzięki zabezpieczeniom, którym możesz zaufać.

W każdym miejscu pracy znajdują się informacje wrażliwe, które trzeba chronić korzystając z najlepszych zabezpieczeń. Dyktafon DS-7000 zabezpiecza nagrania przed nieautoryzowanym dostepem dzięki wysokiej klasy szyfrowaniu plików w trybie 256 lub 128-bit w czasie rzecywistym*. Jedynie autorzy i stenotypiści znający hasło mogą otworzyć zaszyfrowane nagranie. Urządzenie można również zablokować za pomocą osobistego 4-cyfrowego kodu PIN, zapewniając, że wszystkie dane będą zabezpieczone przed osobami nieupoważnionymi.