Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

RecMic: Profesjonalne dyktowanie i niespotykana niezawodność.

Seria RecMic

Wygodny przełącznik suwakowy

Przełącznik suwakowy Olympus oferuje wyjątkową niezawodność. Jego wytrzymały mechanizm pozwala na bezgłośną obsługę jednym palcem przez długi okres użytkowania.

Intuicyjny system przycisków

System przycisków jest doskonałym wyborem dla użytkowników systemów rozpoznawania mowy. Po prostu wciśnij, mów i nagrywaj!

DR-2200

DR-1200

Rozpoznawanie mowy - maksymalne zwiększenie wydajności

Chciałbyś zwiększyć produktywność w swojej firmie? Olympus oferuje rozwiązania, które pozwalają stworzyć dokumentację 3 razy szybciej.

Dzięki implementacji dodatkowego systemu rozpoznawania mowy* możesz zwiększyć wydajność przy tworzeniu dokumentacji co sprawi, że już nie będziesz potrzebował nikogo do transkrypcji swoich nagrań.

Rozpoznawanie mowy w czasie rzeczywistym pozwoli Ci dyktować do wielu popularnych aplikacji, gdzie Twoje słowa zostaną natychmiast zamienione na tekst.

*kompatybilny system rozpoznawania mowy do zakupienia osobno

Wbudowany mikrofon kierunkowy o niskim poziomie szumów

Minimanizuje niepożądane szumy tła

  • Osłona mikrofonu (siatka)

  • Osłona przeciwwiatrowa

  • Amortyzator drgań

Mikrofon wysokiej jakości

Wszystkie urządzenia RecMic wyposażone są w mikrofon o bardzo niskim poziomie szumów, który oferuje możliwie jak najlepszą jakość dźwięku podczas dyktowania oraz rozpoznawania mowy. Mikrofon redukuje szumy tła (w tym dźwięk oddechu mówiącego), a dzięki dodatkowym absorberom drgań również szumy związane z trzymaniem mikrofonu w dłoni – wszystko to gwarantuje maksymalną skuteczność transkrypcji.

Wygodny przełącznik suwakowy

Niezwykle ergonomiczne mikrofony RecMic zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było obsługiwać je jedną dłonią i to przez długi czas. Przełącznik suwakowy* pracuje bezszelestnie i co istotne, redukuje ryzyko nagrania szumów związanych z naciskaniem przycisków. Do obsługi przełącznika wystarczy tylko jeden kciuk.

* Dostępny w dyktafonach DR-2100, DR-2200 oraz DR2300

Manipulator kulkowy zastępujący klasyczną mysz komputerową

Ergonomiczny manipulator kulkowy* ułatwia obsługę jedną ręką. Bardzo precyzyjny laser i odpowiednia średnica gwarantują komfortową nawigację PC. Sam sterownik pokryty jest specjalną warstwą polietylenu, która jest wysoce odporna na ścieranie. Dodatkowo powłoka minimalizuje szumy, które powstają w wyniku użytkowania i pogarszają jakość nagranego dźwięku.

* Dostępny w dyktafonach DR-1200, DR-2200 oraz DR2300

Wytrzymały kabel USB

Specjalnie zaprojektowany kabel USB jest 10 razy bardziej wytrzymały niż zwykłe kable USB. Nowe mocowanie przewodu zapobiega jego urwaniu - już nigdy więcej nie będziesz musiał kupować nowego produktu z powodu uszkodzenia kabla USB. Dodatkowo konstrukcja przewodu zapobiega usunięciu lub kradzieży urządzenia z miejsca pracy.

Programowalne przyciski, możliwość różnorodnej konfiguracji urządzenia

Mikrofony RecMic wyposażone są w pięć przycisków. Zarówno do przycisków F1 - F4, które umieszczone są z przodu urządzenia, jak i do przycisku, który znajduje się z tyłu urządzenia, można przypisać ulubione funkcje. Taka konfiguracja pozwala bezwzrokowo obsługiwać urządzenie jedną ręką i to w sposób jeszcze bardziej intuicyjny niż przy wykorzystaniu ekranu dotykowego. Funkcja blokady kliknięcia umożliwia przenoszenie obiektów i akapitów oraz zaznaczanie tekstu jedną ręką.

Device Configuration Manager (DCM)

Mikrofony RecMic zaprojektowano specjalnie na potrzeby systemów rozpoznawania mowy, a w szczególności do współpracy z oprogramowaniem Dragon NaturallySpeaking (Nuance). Oprogramowanie Device Configuration Manager pozwala kontrolować aplikacje innych producentów, np. Nuance. Do każdej z dodanych aplikacji można zaprogramować dowolną konfigurację przycisków sterujących i przełącznika suwakowego. Umożliwia to kontrolowanie najważniejszych funkcji, a łatwy i czytelny kreator ustawień stanowi nieocenioną pomoc przy wprowadzaniu odpowiednich ustawień.

DR-2300*/DR-2200

Obsługa przełącznikiem suwakowym

RecMic Administration Center

Olympus zaprojektował RecMic Administration Center Dla średnich oraz dużych firm i instytucji. Stworzony do zarządzania wszystkimi urządzeniami RecMic. Panel administracyjny RecMic oferuje duże możliwości konfiguracji ustawień poszczególnych użytkowników np. konfigurację ustawień aplikacji lub zdalną aktualizację firmware urządzenia.

*Najnowsza wersja DCM oraz Repository Service muszą być zainstalowane.

Panel administracyjny RecMic Administrator Repository Service Bank danych

Pełna integracja z aplikacjami innych firm

Nowa gama mikrofonów Olympus RecMic została zaprojektowana, aby umożliwiać łatwą integrację z dowolnym środowiskiem pracy - w szpitalach, firmach prawniczych czy biurach. Wielu producentów oprogramowania (np. dla baz danych szpitali, dla prawników, do rozpoznawania mowy) zintegrowało już nasze urządzenia w swoich środowiskach informatycznych. Zapytaj swojego dostawcę, czy wspiera współpracę z urządzeniami RecMic. Olympus dostarcza również wersję deweloperską swoich aplikacji (SDK), która umożliwia integrację dowolnych rozwiązań IT innych producentów – z niesłychaną łatwością.