Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

RecMic II:

Poznaj niezwykle inteligentne i elastyczne mikrofony USB!

RecMic II:

Zaprojektowane do osiągania maksymalnej skuteczności rozpoznawania mowy. Również w hałasie.

RecMic II

Plug & Play

Druga generacja mikrofonów RecMic - RecMic II

POZNAJ NOWY WYMIAR ZAMIANY MOWY NA TEKST. Nowa seria mikrofonów RecMic II została stworzona, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów, dla których liczy się wysoka funkcjonalność i skuteczność dla dowolnego systemu rozpoznawania mowy. Cztery nowe modele, dostarczają wyjątkowych korzyści oraz innowacji w zakresie technologii redukcji szumów dzięki zaawansowanemu systemowi dwóch mikrofonów, dla zmiennej kierunkowości i redukcji szumów. Wszystkie urządzenia są również pokryte wyjątkową powłoką UV oraz wyposażone w niezwykle ciche przyciski eliminujące niepotrzebne dźwięki w nagraniach. Antybakteryjna obudowa mikrofonu sprawdzi się szczególnie w medycynie, gdzie aspekty higieny stanowią priorytet.

Ciche otoczenie

Szukasz skutecznego nagrywania bez względu na warunki otoczenia? Nie chcesz się przejmować tym, gdzie dyktujesz. Chcesz się czuć swobodnie tam gdzie jesteś i cieszyć możliwością otwarcia okna w swoim miejscu pracy. Ale zawsze jest to ryzyko, że pojawi się hałas.

Hałaśliwe otoczenie

Mikrofony RecMic II kończą czasy, w których ryzyko nie przewidzianego hałasu było decydujące. Wpływ szumów tła na jakość nagrania zostanie zminimalizowany.

Aktywna redukcja szumów

Dzięki niezwykle inteligentnemu systemowi dwóch mikrofonów systemu drugiej generacji mikrofonów RecMic II, szumy tła są aktywnie pomijane. Wysoka skuteczność rozpoznawania mowy pozostaje niezagrożona.

Kierunkowość wyłączona

Silna kierunkowość mikrofonów, to tylko jeden z kluczowych aspektów wysokiej skuteczności rozpoznawania mowy. Kiedy kierunkowość jest wyłączona, szumy tła zostaną nagrane.

Kierunkowość włączona

Dzięki dwóm wszechkierunkowym mikrofonom, RecMic II potrafi perfekcyjnie skoncentrować się na głosie osoby mówiącej, a otaczające dźwięki skutecznie wyciszyć.

Zaawansowana funkcja redukcji szumów potrafi zidentyfikować mowę i zachować jej naturalną barwę. W tym samym czasie drugoplanowe dźwięki zostają stłamszone bez szkody dla mowy.

Ustawienia redukcji szumów i kierunkowości mogą zostać skonfigurowane przez aplikację RCT (RecMic Configuration Tool) lub przez kombinację przycisków nawet bez zainstalowanej aplikacji (informacje w instrukcji obsługi).

Pobierz >

Torsten Hein i Carsten Schulthes, Dyrektorzy Zarządzający w DAZ Diktiertechnik w Niemczech: „Jakość zapisu oraz rozpoznawania mowy, jaką osiągnęliśmy dzięki testowanemu urządzeniu, jest zachwycająca. To zasługa niezwykle czułych mikrofonów oraz funkcji skutecznego tłumienia niechcianych dźwięków otoczenia. Możliwość indywidualnego mapowania klawiatury sprawia, że urządzenie jest kompatybilne z wieloma aplikacjami. Oprogramowanie zewnętrzne jest rozpoznawane przez urządzenia do dyktowania firmy Olympus. Do przycisków można przypisać określone komendy służące do sterowania dowolnym systemem operacyjnym. To inteligentny sposób pozyskiwania nowych użytkowników”.

Romain Koenig, szef zespołu technicznego w DICMA we Francji: „Testy, które przeprowadziliśmy w hałaśliwym otoczeniu, wykazują niezwykle wysoką wydajność rozpoznawania mowy. Tolerancję hałasu można dostosować w ciągu kilku sekund – wystarczy nacisnąć dwa przyciski na mikrofonie. Dzięki temu przełączenie się z cichego na hałaśliwe środowisko jest niezwykle łatwe. Korzystanie z trybu HID w nowym mikrofonie RecMic oraz z nowych funkcji, w jakie wyposażono pedał nożny, pozwala naszemu zespołowi technicznemu konfigurować naszych klientów bez żadnych sterowników. Brak sterownika oznacza, że działa on z dowolnym systemem operacyjnym, a awaria systemu jest mniej prawdopodobna”.

Jürg Sprecher, inżynier systemów w firmie Voicepoint AG w Szwajcarii: „Technologia ta optymalnie redukuje niepożądane dźwięki słyszane w tle i zapewnia wysoką jakość transkrypcji oraz rozpoznawania mowy. Dołączone oprogramowanie RecMic Configuration Tool (RCT) jest nowoczesne i łatwe w obsłudze”.

>
Zgodne z
 • dns.comfort.pro workflow, dns.comfort.basic workflow PLUS, dns.comfort.net PLUS, dns.comfort.local PLUS

 • Lexacom 3, Lexacom Echo, Lexacom Connect

 • VocalSoft

 • DictaPlus

 • Wszystkie produkty są kompatybilne

 • Wszystkie produkty są kompatybilne

 • MIRSK Speech Recognition & MIRSK SUITE

 • M*Modal Fluency Direct ®, M*Modal Fluency Flex ®

 • RM-4010P: Speech Recognition Family

 • Dictanet

 • Zenidoc

Dla deweloperów:

Tworzysz własne oprogramowanie? Chcesz w pełni zintegrować mikrofony RecMic II dla pełnej kontroli wszystkich, zarówno oficjalnych jak i ukrytych możliwości urządzenia? Mamy proste w implementacji oprogramowanie deweloperskie (SDK), które pozwoli Ci zintegrować rozwiązania Olympus przy minimalnym nakładzie pracy. Po prostu aplikuj klikając w poniższy link.

Aplikuj >