Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

LS‑P5

Uniwersalny rejestrator dźwięku o wysokiej rozdzielczości
  • TRESMIC II
  • 96kHz/24bit
  • Bluetooth®

Jakość dźwięku nowej generacji

Imponująca konstrukcja, doskonała jakość dźwięku.

Sterowanie kierunkowością TRESMIC II

Mikrofon z zoomem oferuje unikalną kontrolę – miksuje sygnał wejściowy z trzech mikrofonów i dostosowuje kierunkowość na 21 poziomach, zachowując jednocześnie wysoką jakość dźwięku. Wybierz optymalne ustawienia w zależności od sytuacji – od nagrywania śpiewu ptaków i muzyki po wykłady i spotkania.

Rejestracja liniowa
PCM 96 kHz/24 bity

Obsługa maksymalnej częstotliwości próbkowania 96 kHz i nagrywania liniowego PCM przy rozdzielczości do 24 bitów (trzykrotność informacji względem płyty CD). Format nagrywania i odtwarzania z bezstratną kompresją FLAC zapewnia zachowanie wysokiej jakości dźwięku przy utrzymaniu niewielkiego rozmiaru pliku. Dostępny również format MP3 Audio do 320 kbit/s.

Obsługa łączności Bluetooth®

Bezprzewodowe monitorowanie dźwięku i pełna kontrola za pomocą smartfona oraz aplikacji DVR.Remote dla urządzeń z systemami iOS i Android (maksymalna odległość 10 m/32 ft).

Pobierz z App Store >
Pobierz z Play Store >

Poziom ciśnienia akustycznego mikrofonu (SPL) 125 dB

Nagrywanie bez zniekształceń: od głośnej muzyki i dźwięków otoczenia po śpiew ptaków i wykłady.

Tryby nagrywania: inteligentny automatyczny, ręczny oraz smart

Tryb inteligentny automatyczny automatycznie i dynamicznie dostosowuje poziomy dźwięku. Tryb ręczny umożliwia precyzyjne dostrojenie poziomu nagrywania do głośności źródła dźwięku. Nasz nowy tryb smart ustawia optymalny poziom dźwięku, wsłuchując się w otoczenie przed nagrywaniem.

Tryb Bright Sound (Czysty dźwięk) optymalny do nagrywania głosu

Nowy tryb Bright Sound (Czysty dźwięk) umożliwia wyraźniejsze nagrywanie słowa mówionego, na przykład podczas kręcenia vlogów, rejestrowania wykładów czy spotkań. Nagrywanie z podwyższonym poziomem średnich i wysokich tonów pozwala na rejestrację dźwięku mowy przy jednoczesnym ograniczeniu dźwięków otoczenia.

Niestandardowe tryby ułatwiające nagrywanie

Zapisuj własne ustawienia i korzystaj z 2-mikrofonowej redukcji szumów przydatnej podczas nagrywania mowy w hałaśliwym otoczeniu. Gdy tryb Noisy Situation jest włączony, jeden mikrofon wsłuchuje się w odgłosy otoczenia, podczas gdy użytkownik mówi do drugiego mikrofonu.

Nagrywanie wstępne gwarantuje,
że uchwycisz każdy dźwięk

Dzięki 2-sekundowemu trybowi nagrywania wstępnego rozpoczniesz rejestrowanie wykładu w odpowiednim momencie, nie umknie Ci ani jeden dźwięk śpiewu ptaków. LS-P5 można również obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej DVR.Remote.

Tryb wielofunkcyjny USB Audio

Używaj jako mikrofonu i głośnika USB. Idealny do udostępniania i prowadzenia spotkań online.

Rozmiar, łączność i pamięć

Lekka konstrukcja, wiele możliwości połączenia.

Niewielka konstrukcja, donośny dźwięk

Mimo zastosowania bardzo wydajnych mikrofonów i zasilania dwoma akumulatorami rejestrator pozostaje lekki i kompaktowy. Waży tylko 78 g, a jego wymiary to zaledwie:
39,6 x 112,2 x 16,1 mm.

Wbudowana pamięć 16 GB
(oraz gniazdo kart MicroSD)

Wbudowana pamięć 16 GB umożliwia zapisanie do 7 godzin nagrań w wysokiej rozdzielczości 96 kHZ/24 bity lub 21 godzin nagrań w jakości CD. Dodatkowo możliwe jest korzystanie z kart microSD o rozmiarze do 2 TB (XC, typ I).

Czas pracy baterii do 37 godzin

W zestawie znajdują się 2 akumulatory AAA NiMh ładowane przez USB. Istnieje możliwość stosowania zasilacza.

Wyjście słuchawkowe i wejście mikrofonowe

Podłącz zewnętrzny mikrofon do LS-P5 lub korzystaj z LS-P5 jak z zewnętrznego mikrofonu – rejestrator został wyposażony w wejście mikrofonowe, wejście liniowe, a także wyjście słuchawkowe.

Tonacja kaskadowa i test tonacji – wygodne rozwiązania do nagrywania źródła dźwięku wideo

Tonacja kaskadowa umożliwia przesyłanie sygnału referencyjnego do aparatu cyfrowego w celu ułatwienia edycji. Test tonacji pozwala ustawić poziomy nagrywania dźwięku w aparacie.

Mocowanie statywu

Rejestrator LS-P5 posiada standardowe mocowanie z gwintem ¼ cala, dzięki czemu można przymocować go do aparatu lub statywu mikrofonowego (za pomocą adaptera gorącej stopki).

Wbudowane funkcje edycji
i odtwarzania

LS-P5 oferuje wiele wbudowanych funkcji umożliwiających edycję nagrań bez korzystania z komputera.

Normalizacja

W przypadku cichych nagrań skorzystaj z funkcji Normalizacja – zwiększysz głośność dźwięku, zachowasz jakość nagrania i unikniesz zniekształceń.

Dzielenie i przycinanie plików audio

Edycja w urządzeniu; dziel i przycinaj nagrania w LS-P5 bez konieczności obróbki np. na komputerze. Dodawaj wzmocnienia oraz wyciszenia do pliku audio.

Znajdź nagranie dzięki Wyszukiwaniu w kalendarzu

Dzięki funkcji Wyszukiwania w kalendarzu zapisane nagrania są automatycznie oznaczane datą i wyświetlane w formacie kalendarza, co ułatwia ich odnalezienie.

Dodatkowe funkcje odtwarzania

LS-P5 posiada funkcję redukcji szumów, dzięki czemu zapewnia doskonałą jakość odtwarzania i wydajne odtwarzanie głosu – automatycznie pomija fragmenty bez nagranej mowy i odtwarza tylko te części pliku, w których zarejestrowano głos, co oszczędza czas i poprawia jakość odtwarzania podczas transkrypcji.

Z łatwością zarządzaj nagraniami, twórz własne foldery

Twórz foldery i nadawaj im nazwy, np. „Konferencja” lub „Wykład”. Zmieniaj nazwy folderów i plików za pomocą aplikacji mobilnej DVR.Remote.

To nie tylko rejestrator, to cały system

System LS oferuje wiele akcesoriów: mikrofony, adaptery amortyzujące, kable, futerały oraz zasilacz.

To może Cię też zainteresować