Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

DS-2600

Profesjonalne dyktowanie jest teraz łatwe
i bezstresowe.

Pozwól, aby Twój głos pracował za Ciebie

Pracujesz w domu, w biurze? Jesteś lekarzem, a może prowadzisz małą kancelarię prawną? DS-2600 to doskonałe urządzenie do samodzielnego zarządzania dokumentacją głosową.

Przełącz się na cyfrowe dyktowanie

Analogowe dyktowanie nie wchodzi już w grę? Chcesz w łatwy i szybki sposób tworzyć cyfrowe nagrania? Sięgnij po nowy model DS-2600.

Wydajne rozwiązanie dla sektora MŚP

Należysz do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw i szukasz rozwiązań zwiększających wydajność pracy? DS-2600 pomoże Ci osiągnąć sukces. Szybko i wygodnie.

Nagrywaj spotkania i konferencje

Często biegniesz z jednego spotkania na drugie? Ciągłe pisanie odciąga Cię od istotnych spraw związanych z klientami? Wypróbuj tryb konferencyjny w nowym dyktafonie DS-2600, który nagrywa dźwięki w stereo.

Intuicyjna obsługa dzięki
4-stopniowemu przełącznikowi suwakowemu

Przełącznik suwakowy umożliwia intuicyjną obsługę i pozwala całkowicie skupić się na dyktowaniu. Z łatwością i bez patrzenia na urządzenie rozpoczynaj, zatrzymuj i edytuj nagrania. Teraz możesz dyktować nie tylko na siedząco, ale nawet wtedy gdy jesteś w ruchu.

Oszczędzaj czas: cała paleta narzędzi edycyjnych ułatwiających tworzenie dokumentów

Korzystaj z dodatkowych możliwości. Cyfrowy standard zapisu DSS pozwala na szybką edycję pliku (wstawianie, nadpisywanie, pomijanie, usuwanie/wycinanie).

Wysoka jakość mikrofonów

Nowa seria DS została wyposażona we wszechkierunkowe mikrofony o niskim poziomie szumów oraz specjalny absorber drgań, który minimalizuje niechciane dźwięki powstałe w wyniku dotykania dłonią obudowy urządzenia.

Nowość! Nagrywanie kierunkowe
w stereo

Podczas spotkań wiele osób mówi z różnych kierunków,
dlatego bardzo trudno jest stworzyć przejrzystą notatkę.
Sięgnij po DS-2600, który zarejestruje wszystkie wypowiedzi w najwyższej jakości.

DSS Player Standard – łatwe zarządzanie nagraniami

DS-2600 sprzedawany jest w zestawie z DSS Player Standard
(dla Mac i PC). To przyjazne w obsłudze oprogramowanie pozwala z łatwością zarządzać naszymi nagraniami i umożliwia automatyczne przesyłanie plików z dyktafonu na komputer.

Szukasz potężnego narzędzia do zamiany mowy na tekst wyposażonego w moduł Wi-Fi i gwarantującego wysoki poziom bezpieczeństwa danych?

Nasz flagowy model DS-9500 przeznaczony jest do profesjonalnego dyktowania. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi umożliwia szybką wymianę informacji.

Gdziekolwiek jesteś.

Więcej >
To może Cię też zainteresować