Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording

ME30W MIKROFONY KONFERENCYJNE

Idealny do nagrań konferencyjnych
 • Profesjonalne mikrofony
 • Wielokierunkowy, 20 do 20,000Hz
 • Pokrowiec i statyw w komplecie

ME30W Mikrofony konferencyjne

Gdy jesteś na spotkaniu, konferencji, czy koncercie, zestaw konferencyjny ME30W sprawi, że nagranie wysokiej jakości dźwięku stereo, będzie niezwykle łatwe. To profesjonalne rozwiązanie składa się z dwóch wielokierunkowych mikrofonów stworzonych przez Olympus, w celu osiągnięcia idealnej kompatybilności. Zestaw mikrofonu konferencyjnego idealnie współpracuje z DM‑650.
Dzięki pokryciu obszaru w promieniu 360°, nigdy nie umknie ci żadna kwestia – bez względu na to, skąd dochodzi wypowiedź.
Wysokiej jakości stereofoniczne mikrofony wchodzące w skład zestawu, obsługują prawy i lewy kanał oraz zapewniają zakres częstotliwości od 20Hz – 20 000Hz i mogą być zamocowane na dwóch składanych mini‑statywach, również w zestawie. Aby uzyskać maksymalne pokrycie pola nagrania, należy rozstawić mikrofony maksymalnie 5 metrów od siebie; taki sposób nagrywania doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach, salach koncertowych lub w sytuacjach, gdy wielu uczestników spotkania siedzi przy bardzo dużym stole. W skład zestawu konferencyjnego ME30W wchodzi także miękki pokrowiec o niewielkich wymiarach, który zmieści niezbędne akcesoria zabezpieczając sprzęt na czas podróży.
Zestaw mikrofonów konferencyjnych ME30W zawiera kompaktowy, miękki pokrowiec, umożliwiający bezpieczne przechowywanie wszystkich elementów w czasie podróży.
Zalecamy uzupełnienie zestawu o opcjonalny zasilacz sieiowy do rejestratora Olympus, zapewniający nieograniczone możliwości nagrywania.

Właściwości i funkcje

 • Przechwytywanie dźwięku na dużych zgromadzeniach
 • 2 wysokiej jakości mikrofony wielokierunkowe
 • Statywy w komplecie, wygodne rozstawianie

Specyfikacja Zobacz wszystko

 • Zasilanie

  Zasilanie

  Podłączany system zasilania , napięcie: 1.5 - 9 V