Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Dbając o Twoje produkty

 • 08.01.2016

  Koniec wsparcia dla Olympus DSS Player Pro R5

  Od stycznia 2016 Olympus wstrzymuje wsparcie dla oprogramowania Olympus DSS Player Pro R5

  Oznacza to, że nie będą wydawane kolejne aktualizacje tego pakietu. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych ze stabilnością lub z ostatnimi aktualizacjami pakietu .NET, rekomendujemy aktualizację systemu dyktowania do oprogramowania ODMS R6 (Olympus Dictation Management System). Oprogramowanie ODMS R6 jest wyposażone w najnowsze funkcje (m.in. wsparcie rozpoznawania mowy) oraz jest kompatybilne z najnowszymi systemami operacyjnymi.

 • 02.04.2014

  DS-4000 - Zakończenie Wsparcia Technicznego

  Wsparcie techniczne dla dyktafonu Olympus DS-4000 zakończone w kwietniu 2013 roku.

  Co oznacza zakończenie wsparcia?
  Oznacza to, że ani firma Olympus, ani autoryzowane serwisy nie będą udzielały wsparcia technicznego, realizowały napraw oraz wydawały aktualizacji oprogramowania dla urządzenia Olympus DS-4000

  Co to oznacza?
  Oznacza to, że powinieneś korzystać z najnowszych urządzeń produkowanych przez firmę Olympus, jeśli chcesz aby współpracowały one bez przeszkód z najnowszymi wersjami komputerowych systemów operacyjnych. Olympus nie może gwarantować stabilnej i bezproblemowej współpracy dyktafonu DS-4000 z wersjami systemów operacyjnych, które miały datę premiery po 30 kwietnia 2013 roku. Rekomendujemy korzystanie z dyktafonu DS-4000 tylko z systemami operacyjnym, które są wymienione w instrukcji obsługi urządzenia.

 • 01.01.2013

  Dyrektywa RoHS/ WAŻNA INFORMACJA

  Zmiany w przepisach, które weszły w życie 1 stycznia 2013 roku, sprawiły, że niewielka liczba produktów Olympus nie spełnia wymogów ustawodawstwa Unii Europejskiej (Dyrektywa RoHS), ograniczającego stosowanie ołowiu w urządzeniach elektronicznych. Korzystanie z tych produktów nie zagraża naszemu zdrowiu. Dyrektywa dotyczy następujących produktów zakupionych 1 stycznia 2013 roku lub później: Rejestratory Audio: DM-650, DS-2500, DS-2800, DS-3400, DS-5000, LS-3 Aparaty fotograficzne: TG-620, TG-820 oraz lampa błyskowa FL-50R.

  Chcielibyśmy dać Państwu szansę na bezpłatną wymianę produktów, które nie spełniają wymogów najnowszej dyrektywy. Więcej informacji uzyskają Państwo, dzwoniąc na bezpłatny numer infolinii: 00800 67 10 83 00. Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

  Jeśli posiadają Państwo któryś z wymienionych wyżej produktów, prosimy sprawdzić jego numer seryjny, klikając poniższy link:

  Lista produktów i numerów seryjnych