Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Polska

    Strony poszczególnych krajów

Oprogramowanie Olympus Dictation Management System (ODMS) dla wygodnego zarządzania dokumentacją głosową.

Od mowy do tekstu – maksymalna skuteczność, minimalny wysiłek.

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Olympusa (ODMS), udostępniamy kompleksowe rozwiązanie do tworzenia codziennych dokumentów szybko, łatwo i bardziej skutecznie. Wieloletnie doświadczenie Olympusa w dziedzinie audio i dyktowania zaowocowało opracowaniem ODMS. Użytkownik może teraz wybrać spośród trzech sposobów przekształcania mowy w tekst: transkrypcja klasyczna, automatyczna i zaawansowna.

1/3 Transkrypcja klasyczna

Dyktuj i wysyłaj Transkrypcja przez stenotypistę Akceptacja dokumentu przez autora Autor
Moduł dyktowania
Odbiorca
Moduł transkrypcji

2/3 Transkrypcja automatyczna

Dyktuj i wysyłaj
Sprawdzenie dokument
Wprowadzenie profilu SR przez autora Akceptacja dokumentu przez autora
Autor
Moduł dyktowania
Rozpoznawanie mowy
Moduł transkrypcji

3/3 Transkrypcja zaawansowana

Dyktuj i wysyłaj
Odbiorca
Moduł transkrypcji
(Zarządzanie jakością)
Autor
Moduł dyktowania
Rozpoznawanie mowy
Moduł transkrypcji
Sekretarka sprawdza przepisany dokument
i wprowadza profil głosowy użytkownika
Sekretarka korzysta z opcji rozpoznawania mowy* (SR) w celu transkrypcji Akceptacja dokumentu przez autora

Najważniejsze funkcje

Pozwól, aby Twój głos pracował dla Ciebie

Nie martw się o to, kto przepisze przedyktowane teksty: profesjonalne rozwiązania ułatwiają współpracę pomiędzy autorami, stenotypistami, grupami stenotypistów i narzędziami do rozpoznawania mowy*.

Łatwa instalacja i obsługa

Niezależnie od rozmiaru Twojej firmy, otrzyma ona odpowiednie narzędzia do wdrożenia systemów profesjonalnego dyktowania i ich odpowiedniego zarządzania.

Więcej

Opracowane dla celów znakomitej użyteczności

Nowy i ulepszony projekt interfejsu dla znakomitej użyteczności. Interfejs użytkownika to ważny składnik profesjonalnego systemu dyktowania, którzy może zmaksymalizować Twoją wydajność i skuteczność.

Skalowalność, dzięki modularnej architekturze oprogramowania

Modularna architektura ODMS pozwala na stworzenie sieci dyktacji Olympus i jej poszerzanie krok po kroku i przez cały czas. Musisz jedynie zdecydować, ilu autorów (w module dyktowania) i stenotypistów/sekretarek (w module tranksrypcji) przystąpi do sieci.

Wirtualizacja i tzw. private cloud

Obsługa środowisk wirtualnych dzięki Citrix i serwerom teminala Windows umożliwiają utrzymanie kosztów obsługi infrastruktury IT na niskim poziomie. Dalsze informacje dotyczące wirtualizacji ODMS dostępne u autoryzowanego dealera.

Bezpieczeństwo danych to priorytet nr 1

Ponieważ dane to Twoje aktywa, ODMS zabezpiecza Twoje dane za pomocą kilku środków. Natychmiastowe 256-bitowe szyfrowanie danych z opcją DSS Pro zabezpiecze nagrania i pozwala na ich odsłuchiwanie jedynie autoryzowanym osobom. Korzystanie z zasad tworzenia kopii zapasowych zapobiegają przypadkowej utracie danych.

Automatyczna dystrybucja dyktowanego tekstu

Dyktowanie na komputerach mobilnych i stacjonarnych ma sens, gdy nagraniee trafia do celu szybko i z łatwością. Dla każdego użytkownika można zdefiniować zasady automatycznego transferu. W zależności od zdefiniowanych zasad (typ roboczy, ID autora itp.) nagrania są przekazywane do punktu docelowego (przez email, FTP, LAN itp.).

Płynny interfejs do rozpoznawania mowy*

Już nie jest potrzebna oddzielna stenotpistka. System ODMS zapewnia płynny interfejs do funkcji Dragon NaturallySpeaking. Umożliwia to korzystanie z opcji rozpoznawania głosu w tle i w czasie rzeczywistym* w połączeniu z rozwiązaniem roboczym. Niezależnie od wprowadzenia profilu do oprogramowania do rozpoznawania mowy przez Ciebie lub sekretarkę – oboje będziecie mieć więcej czasu na inne zadania.

* Oprogramowanie do rozpoznawania mowy (Dragon NaturallySpeaking) należy zakupić oddzielnie.