Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

ODDS: Profesjonalna aplikacja dla dyktowania staje się dostępna. Zawsze. Wszędzie.

Dyktuj w każdych warunkach

Dyktujesz, oznaczasz i wysyłasz. Dyktowanie dla iPada/Android jest niezwykle proste i skuteczne kiedy jesteś w biegu. Łatwa edycja - wstawiaj, nadpisuj i wysyłaj, aby dokonać transkrypcji. Dla firm oznacza to zwiększoną wydajność, mniejsze koszty i wykonanie pracy w krótszym czasie.

Aplikacja Olympus Dictation App
Dla urządzeń iPhone i Android

Testuj bezpłatnie przez 60 dni!

Wykorzystaj wszystkie możliwości swojej aplikacji mobilnej do dyktowania dzięki modułowi transkrypcji ODMS. Pobierz ODMS R7 Moduł Transkrypcji i testuj za darmo przez 60 dni.

Pobierz >

ODDS – profesjonalne dyktowanie w chmurze

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS) Zarządza przesyłem danych z aplikacji Olympus Dictation app dla urządzeń iPhone i Android. W sytuacji kiedy konieczne jest sporządzenie notatki głosowej, a nie ma pod ręką profesjonalnego dyktafonu możesz z łatwością zarejestrować potrzebne informacje i przesłać je do swojej organizacji w celu stworzenia transkrypcji.

Olympus Dictation app dla iPhone/Android

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS)

ODMS Moduł transkrypcji

Plik DSS

Plik DSS

Plik DSS

Administrator

Olympus Dictation Portal

ODDS Server

https

E-mail/FTPs

Transkrypcjonista

Transkrypcjonista

Transkrypcjonista

Zabezpieczone nagrania przesyłane priorytetem

Firmowe dane to często dane bardzo wrażliwe. Od momentu kiedy aplikacja mobilna Olympus jest połączona z ODDS, Twoja organizacja może skorzystać z różnych zabezpieczeń. Nagrania mogą m.in. być zabezpieczone kluczem AES-256bit dostępnym dla formatu DSS-Pro. Oznacza to, że dane są zabezpieczone zanim zostaną przesłane przy użyciu protokołów HTTPS czy FTPs, a więc nie mogą zostać odsłuchane przez nieautoryzowane osoby na żadnym z etapów transferu audio.

Łatwa integracja z istniejącymi systemami dyktowania

DSS Pro to ceniony format w profesjonalnym dyktowaniu i przetwarzaniu głosu. Umożliwia łatwą i szybką integrację z innymi systemami czyniąc przetwarzanie mowy na tekst jeszcze bardziej wydajnym. Metadane takie jak: nazwa autora, typ pracy są również przechowywane w nagraniu. Jest możliwe zautomatyzowane przesyłanie danych na serwer firmowy w oparciu o ten rodzaj informacji co sprawia, że podział pracy dla poszczególnych transkrypcjonistów staje się bardziej optymalny.

 

Olympus Dictation Portal

Olympus Dictation Portal (ODP) to wysoce zabezpieczone sieciowe narzędzie umożliwiające centralne zarządzanie poszczególnymi licencjami aplikacji mobilnych Olympus Dictation App. Ustawienia takie jak: folder docelowy, szyfrowanie są kontrolowane przez administratora, co powoduje, że użytkownik może się skoncentrować wyłącznie na tworzeniu dokumentacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko staje się proste, a ilość potencjalnych błędów w obsłudze systemu jest ograniczona do minimum.

Obraz wart tysięcy słów

Jest wiele sytuacji gdy wypowiedziane słowo zyskuje na znaczeniu w połączeniu z obrazem, oraz wiele procesów gdy obraz jest wręcz niezastąpiony. Teraz eksperci, konsultanci i specjaliści mają możliwość załączania zdjęć do nagrania niezależnie czy zostało ono wykonane przy pomocy aplikacji mobilnej czy dyktafonu DS-7000/3500 zanim zostaną razem wysłane do odbiorcy.

Dyktowanie i załączanie zdjęć

To może Cię też zainteresować