Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Olympus Sonority / DSS Player, Olympus, Oprogramowanie; Oprogramowanie audio , Audio Editing

OLYMPUS SONORITY / DSS PLAYER PLUS UPGRADE CD-ROM

Oprogramowanie do zarządzania nagraniami Audio

Olympus Sonority / DSS Player PLUS Upgrade CD-ROM

Upgrade oprogramowania Olympus Sonority / DSS Plus wzbogaca funkcje oprogramowania audio "Sonority" , jak również oprogramowania do zarządzania dyktowaniem "DSS Player".
Niezależnie od tego, które podstawowe oprogramowanie posiadasz teraz bez trudu zmienisz ustawienia menu swojego dyktafonu z poziomu komputera osobistego.

Użytkownicy oprogramowania Sonority wzbogacą swój system o możliwość tworzenia nagrań Audio CD oraz MP3.
Dodatkowo można zakupić specjalny plug-in do edycji muzyki, który udostępnia ponad 20 efektów dźwiękowych oraz obsługę wielościeżkowych nagrań.
Użytkownicy oprogramowania DSS Player zyskują funkcje edycyjne, takie jak łączenie bądź podział plików dźwiękowych. Co więcej rozszerzona wersja pozwala na płynną integrację z z opcjonalnym oprogramowaniem do rozpoznawania mowy takim jak np. IBM ViaVoice dla Windows czy też Dragon Naturally Speaking.

Właściwości i funkcje

Do tego upgrade'u wymagane jest podstawowe oprogramowanie Olympus Sonority lub DSS Player w wersji V6 lub nowszej.

Specyfikacja Zobacz wszystko

To może Cię też zainteresować