Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording
ME30W, Olympus, Audio Recording

ME30W MIKROFONY KONFERENCYJNE

Idealny do nagrań konferencyjnych
 • Profesjonalne mikrofony
 • Wielokierunkowy, 20 do 20,000Hz
 • Pokrowiec i statyw w komplecie

ME30W Mikrofony konferencyjne

Gdy jesteś na spotkaniu, konferencji, czy koncercie, zestaw konferencyjny ME30W sprawi, że nagranie wysokiej jakości dźwięku stereo, będzie niezwykle łatwe. To profesjonalne rozwiązanie składa się z dwóch wielokierunkowych mikrofonów stworzonych przez Olympus, w celu osiągnięcia idealnej kompatybilności. Zestaw mikrofonu konferencyjnego idealnie współpracuje z DM‑650.
Dzięki pokryciu obszaru w promieniu 360°, nigdy nie umknie ci żadna kwestia – bez względu na to, skąd dochodzi wypowiedź.
Wysokiej jakości stereofoniczne mikrofony wchodzące w skład zestawu, obsługują prawy i lewy kanał oraz zapewniają zakres częstotliwości od 20Hz – 20 000Hz i mogą być zamocowane na dwóch składanych mini‑statywach, również w zestawie. Aby uzyskać maksymalne pokrycie pola nagrania, należy rozstawić mikrofony maksymalnie 5 metrów od siebie; taki sposób nagrywania doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach, salach koncertowych lub w sytuacjach, gdy wielu uczestników spotkania siedzi przy bardzo dużym stole. W skład zestawu konferencyjnego ME30W wchodzi także miękki pokrowiec o niewielkich wymiarach, który zmieści niezbędne akcesoria zabezpieczając sprzęt na czas podróży.
Zestaw mikrofonów konferencyjnych ME30W zawiera kompaktowy, miękki pokrowiec, umożliwiający bezpieczne przechowywanie wszystkich elementów w czasie podróży.
Zalecamy uzupełnienie zestawu o opcjonalny zasilacz sieiowy do rejestratora Olympus, zapewniający nieograniczone możliwości nagrywania.

Właściwości i funkcje

 • Przechwytywanie dźwięku na dużych zgromadzeniach
 • 2 wysokiej jakości mikrofony wielokierunkowe
 • Statywy w komplecie, wygodne rozstawianie

Zgodne z

 • WS‑811, Olympus, Audio Recording

  WS‑811

 • WS‑811 DNS, Olympus, Audio Recording

  WS‑811 DNS

To może Cię też zainteresować