Wydaje się, że przeglądasz tę stronę korzystając z przeglądarki Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest przestarzała.
For safer, more reliable browsing it is recommended that you upgrade your browser to one of these browsers:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Praca w Olympus.

Oczekujemy wiele i tego samego możesz oczekiwać od nas

Olympus oferuje nowoczesne środowisko pracy i atrakcyjne warunki:

Środowisko pracy charakteryzujące się hierarchią poziomów i szybkimi procesami decyzyjnymi. Ogromną wagę przykładamy do ducha współpracy, gdzie każdy odpowiada za innych i wszyscy wzajemnie się wspierają. Otwartość, zaufanie, profesjonalizm i dialog stanowią podstawy współpracy w naszej firmie.

We wszystkich działaniach kładziemy nacisk na odpowiedzialność. Dzięki temu nasze działania realizowane są w jasny i miarodajny sposób, zgodnie z przyjętymi zasadami etyki. Konsekwencją takiego podejścia jest unikalne zaangażowanie w sprawy społeczne, dotyczące zarówno opieki nad dziećmi, jak i inicjatyw społecznych i medycznych.

Doceniamy naszych pracowników jako ludzi, którzy dają firmie osobowość i charakter, którzy stanowią gwarancję naszego sukcesu w biznesie. Z tego względu opinie i uwagi każdego pracownika są dla nas niezwykle ważne — realizowanie procesu stałego kształcenia to dzisiaj jedyny sposób na zapewnienie sukcesu naszym rewolucyjnym rozwiązaniom w przyszłości.

Potencjał do rozwoju kariery. Chętnie zapoznajemy się z różnymi pomysłami, przydzielamy obowiązki we wczesnych etapach procesu i kładziemy ogromny nacisk na dalsze szkolenia. Chcemy, aby nasi pracownicy stale rozwijali swoje umiejętności i zdobywali doświadczenia, indywidualnie kształtując własną ścieżkę kariery. Osoby z potencjałem menadżerskim są zapraszane do udziału w naszym międzynarodowym programie dla przyszłych menadżerów.