Warszawa, 30.08.2019 | Komunikaty prasowe | Fotografia i audio Uniwersalny plecak fotograficzny Olympus

Aparaty i obiektywy Olympus zabierz ze sobą na każdą wyprawę

Uniwersalny plecak fotograficzny Olympus to doskonałe uzupełnienie lekkiego i kompaktowego systemu OM-D. Mieści jeden korpus aparatu Olympus i minimum pięć obiektywów M.Zuiko. Nieprzemakalny materiał oraz szybki dostęp do regulowanych przegródek, laptopa lub tabletu, a także dodatkowych kieszeni na karty SD, dokumenty i osobiste drobiazgi – nowy plecak świetnie sprawdza się w mieście, w terenie oraz na co dzień bez względu na warunki atmosferyczne.

Aparaty i obiektywy
  • Udostępnij:
00_Backpack_In-Use

Nieprzemakalny i odporny na zabrudzenia Uniwersalny plecak fotograficzny Olympus został zaprojektowany dla miłośników fotografii akcji i fotografii ulicznej, a także dla osób, które szukają wytrzymałych i wszechstronnych akcesoriów.

Główna komora plecaka, znajdująca się w jego dolnej części, wyposażona jest w regulowane przegródki z rzepami, które pozwalają komfortowo przechowywać jeden korpus aparatu Olympus i minimum pięć obiektywów M.Zuiko. Górna część plecaka to idealne miejsce na dodatkowe akcesoria foto i osobiste drobiazgi. Ponieważ główna komora nie jest przyszyta, możemy wyjąć ją w dowolnym momencie, by z łatwością spakować wszelkie potrzebne przedmioty. W tylnej części plecaka znajduje się zapinana na suwak, wyściełana komora na laptopa lub tablet, a po jego obydwu stronach – rozciągane kieszenie oraz regulowane paski (dzięki nim zabierzemy ze sobą np. butelki z wodą oraz statyw).

Zwijane otwarcie oraz zapinana na suwak przednia klapa dają szybki dostęp do zawartości plecaka. W kieszeniach umieszczonych po wewnętrznej stronie zapinanej klapy schowamy karty pamięci, dokumenty lub inne akcesoria. Regulowane pasy biodrowy i piersiowy, a także miękkie szelki zapewniają duży komfort użytkowania.

Dostępność

Uniwersalny plecak fotograficzny Olympus jest dostępny w sklepie internetowym Olympus oraz u wybranych dealerów.

Więcej informacji na stronie www.olympus.pl/accessories .

Specyfikacje produktów mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Aktualne specyfikacje znajdują się na stronie https://www.olympus.pl/ .

Grafika i filmy

Pobieranie

Kontakt

Simon Plate

Simon Plate

Section Manager European Marketing Communications
Olympus Europe SE & Co. KG, Consumer Product Division

Telefon: +49 40 23773 3048
e-mail: simon.plate@olympus-europa.com
Female Contact Icon

Olympus Polska Sp. z o.o.

Consumer Product Division
ul. Wynalazek 1
02-677 Warszawa, Polska

Telefon: +48 22 366 00 77
e-mail: biuro.polska@olympus-europa.com