Mobile Version Hide

Wydaje się, że przeglądasz tę stronę w oparciu o przeglądarkę Internet Explorer 6. Przeglądarka ta jest już przestarzała.
Dla bardziej bezpiecznego i niezawodnego przeszukiwania zalecamy, wykonanie upgrade'u przeglądarki do jednej z wymienionych wersji:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Polska

  Strony poszczególnych krajów

E‑M5 MARK II

Najwydajniejsza stabilizacja obrazu
 • OM-D filmowa jakość w Twoich rękach
 • Najbardziej kompaktowe rozmiary w kategorii
 • Odporny na kurz, zachlapania oraz mróz

TG‑4

Ekstremalne sytuacje. Zapierające dech zdjęcia.
 • Duża wydajność obiektywu
 • Zaawansowane zdjęcia makro
 • Szeroki wybór akcesoriów

SH‑2

Jakość i piękno w jednym
 • Design premium - wyrafinowane doznania
 • Optyczna 5-osiowa stabilizacja obrazu
 • Zaawansowane zdjęcia nocne

E‑M1

Wydajniejszy niż lustrzanki cyfrowe
 • Korpus o doskonałych gabarytach
 • DUAL FAST AF - szybkość i dokładność
 • Wyjątkowy design, niezwykła funkcjonalność

STYLUS 1S

Najlepsze przetwarzanie obrazu w swojej klasi
 • Innowacyjne technologie
 • Ustawienia zaawansowane
 • Intuicyjna obsługa

Poznaj świat aparatów
fotograficznych Olympus

OM-D

Stworzony, by wyróżniać się szybkością, precyzją, kreatywnością i jakością obrazu – a wszystkiego dopełnia design w stylu retro.

Więcej

PEN

Stylowy, wygodny w noszeniu system o możliwościach i jakości lustrzanek.

Więcej

STYLUS

Niewielkie wymiary, wspaniałe funkcje: Mamy kompaktowe aparaty fotograficzne na każdą sytuację.

Więcej

OBIEKTYWY

Bądź kreatywny – korzystaj z szerokiej gamy obiektywów makro, obiektywów zmiennoogniskowych oraz obiektywów prime

Więcej

Niezależnie od tego, jakie motywy lubisz fotografować, Olympus ma dla Ciebie odpowiednie akcesoria!

To może Cię też zainteresować

Najnowsze wiadomości Odwiedź Centrum Prasowe

Wszystkie wiadomości

 • NOWOŚĆ

  16.04.2015

  Aktualizacja firmware’u dla E-M5 MarkII

  Jest już dostępna aktualizacja firmware’u do wersji 1.1 dla E-M5 MarkII.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  13.04.2015

  STYLUS już wkrótce dostępny w Europie

  Olympus sprawił, że jego flagowy, wyróżniony nagrodą red dot, kompakt stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Dzięki nowemu obiektywowi i zmianom w wyglądzie jest on wydajniejszy, łatwiejszy w użytkowaniu, przyjemniejszy w dotyku i jeszcze bardziej stylowy. Nowy STYLUS 1s posiada najnowszą wersję oprogramowania STYLUS 1, które zapewnia mu współpracę z szerszym zakresem ogniskowych, zaczynając od imponującej szerokokątnej ogniskowej 22,4*mm, na telefoto o wartości 510*mm kończąc - wszystko przy stałej przysłonie 1:2.8. (*odpowiednik dla 35mm) Ten nowy kompakt klasy Premium pojawi się w sprzedaży na początku lata 2015.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  13.04.2015

  Nowy TG-4 - dobre światło w ciemności i w głebinach

  Nie tylko fani sportów ekstremalnych doceniają wytrzymałe aparaty - nowy flagowy aparat serii OLYMPUS TOUGH przypadnie do gustu każdemu, kto spędza dużo czasu na wolnym powietrzu i chce zachować swoje wrażenia na zdjęciach o doskonalej jakości, w każdych warunkach, bez martwienia się o sprzęt i światło. TG-4 jest wydajnym, doskonale wyposażonym aparatem, z imponującym, superjasnym, 4-krotnym optycznym zoomem (25-100mm*) i minimalną przysłoną 1:2.0 przy szerszym końcu ogniskowej (*odpowiednik dla klatki 35mm). Wyposażony został także w zaawansowany system Variable Macro z czterema trybami, w tym unikalny system fokus stacking, który potrafi stworzyć zdjęcia makro z niezwykła głębią ostrości bezpośrednio w aparacie. Nurkowie docenią nie tylko nową funkcję Podwodny HDR, ale także wbudowany manometr. Wciąż rozszerzająca się rodzina akcesoriów TOUGH pozwala na eksplorację nowych obszarów - niezależnie od tego, czy chodzi o fotografię, podróże, czy sport. Aparat dostępny od maja 2015 roku.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  11.03.2015

  SH-2: Idelny do utrwalania wspomnień

  Niezwykłe chwile to okazja do fantastycznych zdjęć, ale z reguły chwile te nie zdarzają się, kiedy światło jest idealne. Nie możesz też kazać swoim rozbawionym dzieciom zaczekać, aż ustawisz parametry aparatu. Właśnie dlatego nowy Stylus SH-2 wyposażony został w najnowszą technologię, dzięki której możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy "z biegu" - szybko, łatwo i przy słabszym oświetleniu. Otrzymasz zdjęcia o jakości, której nie da Ci aparat w telefonie, a wszystko bez potrzeby zagłębiania się w fotograficzne szczegóły. Olympus nadał temu aparatowi doskonały wygląd oraz lekką, kompaktową budowę. Kombinacja skórzanej tekstury ze stylizowaną na retro, metalową obudową sprawia, że SH-2 jest doskonałym i atrakcyjnym dodatkiem, pasującym do każdej stylizacji. Wieczorna kolacja przy świecach czy plaża w pełnym słońcu, Tryb Scen Nocnych świetnie poradzi sobie z bardzo kontrastowym świtałem. Optyczna, 5-osiowa stabilizacja obrazu pochodzi wprost z najlepszych aparatów Olympus i radzi sobie z drganiami aparatu dużo lepiej niż inne systemy stabilizacji. Jest to niezwykle istotne przy zbliżeniach robionych dzięki mocnemu, 24-krotnemu zoomowi, czy przy nagrywaniu filmów poklatkowych w nocy. Oczywiście SH-2 wyposażony został w obsługę Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie zdjęć do smartfona, a także w wiele kreatywnych funkcji i doskonale rozmieszczone przyciski kontrolne - czyli wszystko, czego możesz oczekiwać od aparatów Olympus.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Wygodniejszy w podróży, dający stabilniejszy obraz dzięki najlepszej na świecie stabilizacji obrazu.

  Nowy OM-D E-M5 Mark II zamienił wielokrotnie nagradzany aparat fotograficzny w wyrafinowane narzędzie przeznaczone dla kreatywnych fotografów i filmowców, oferując dodatkowo wygląd i wrażenia sprzętu najwyższej klasy. Pierwsza generacja E-M5 dała ambitnym fotografom możliwość osiągnięcia jakości odpowiadającej jakości zdjęć z cyfrowych lustrzanek i to bez konieczności korzystania ze statywów czy innego sprzętu. Kluczem do tego była niska waga. kompaktowa budowa i unikalna. 5-osiowa stabilizacja obrazu (IS). W modelu E-M5 Mark II Olympus rozwinął ten system jeszcze dalej, dlatego teraz możemy chwalić się najwydajniejszą na świcie stabilizacją obrazu. Kompensacja drgań aparatu odpowiada 5 krokom migawki*, a to w wyraźny sposób przekłada się na jakość zdjęć robionych w słabszych warunkach oświetleniowych. Technologia ta zamknięta jest w solidnej, odpornej na warunki atmosferyczne obudowie. Właśnie dzięki bezkonkurencyjnej stabilizacji obrazu i wytrzymałej, kompaktowej budowie wymagający operatorzy video mogą kręcić filmy „z ręki”, w dowolnych warunkach, bez konieczności korzystania z dodatkowego, ciężkiego i niewygodnego ekwipunku. Nagrany film będzie bez rozmyć, bez rozmazań, nawet jeśli warunki oświetleniowe nie były sprzyjające. Nowy OM-D oferuje możliwość nagrywania z różną częstotliwością klatek oraz w jakości Full HD z transmisją danych aż do 77Mb/s, a dodatkowe przyciski przenoszą komfort pracy na nowy poziom. Dzięki odchylanemu pod różnymi katami ekranowi LCD i dużemu elektronicznemu wizjerowi mamy czysty i wyraźny podgląd sceny w każdej sytuacji. Do wyboru mamy ponad 40 doskonałych obiektywów M.ZUIKO, które zapewniają spektakularne zdjęcia, które można dodatkowo poprawić dzięki zdjęciom o rozdzielczości 40 Megapikseli robionych w trybie high resolution composite shot. Najnowsze model flagowej linii OM-D pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie lutego.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Uniwersalny zoom, który stał się jeszcze lepszy

  Kiedy fotografia jest Twoim hobby, a nie pracą, potrzebujesz dobrze wyglądającego, mobilnego sprzętu, który zaoferuje Ci maksimum fotograficznej mocy z centymetra sześciennego oraz dużą uniwersalność i wydajność. Taka właśnie jest – dzięki nowemu designowi i powłokom ZERO Olympusa - druga generacja obiektywu M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm 1:4.0-5.6 II. Inżynierowie M.ZUIKO dodali także odporność na warunki atmosferyczne, czyniąc z nowego obiektywu doskonałego kompana dla wielokrotnie nagradzanych modeli z serii OM-D. Podobnie jak poprzednk, nowy obiektyw jest lekki i kompaktowy. Posiada szybki autofokus, a minimalna odległość ostrzenia wynosi 50 cm, zarówno dla krótkich ogniskowych jak i dla telefoto. Najnowsza edycja imponującego obiektywu z rodziny M.ZUIKO Mikro Cztery Trzecie dostępna będzie w kolorze czarnym pod koniec lutego w cenie stanowiącej równowartość €649

 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Najszerszy z szerokich kątów TOUGH gotowy do akcji

  Olympus Tough TG-860 daje entuzjastom akcji wszystko, czego potrzebują – ultraszeroki obiektyw, kontrola jedną ręką, odchylany obiektyw, ułatwiający robienie selfie, i opcjonalną, sportową uprząż. kiedy pędzisz w dół na rowerze albo przeskakujesz na falami przyczepiony do kaita, potrzebujesz ultraszerokiego obiektywu, uchwycić całą akcję – szczególnie, kiedy masz do dyspozycji z tylko jedną rękę i jedna szansę na zrobienie zdjęcia. Właśnie dlatego Olympus wyposażył nowego STYLUSA Tough-860 w najszerszy z obiektywów dostępnych obecnie w aparatach kompaktowych (21-105mm*) i dodatkowy spust migawki umieszczony na przodzie aparatu. Dzięki temu, wszyscy uzależnieni od adrenaliny mogą robić ostre zdjęcia, wyraźne, efektowne selfies i filmy w wielu formatach, w locie, w rękawiczkach lub bez, lewą albo prawa ręką. Tough TG-860 będzie dostępny od połowy marca 2015 w cenie stanowiącej równowartość €299.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Uwaga! Już wkrótce pięć obiektywów M.ZUIKO Pro!

  Wszystko wskazuje na to, że w2015 nagradzana seria M.ZUIKO PRO powiększy się do 5 obiektywów. Jasny M.ZUIKO DIGITAL ED 8mm Fisheye 1:1.8 PRO dołączy do innych obiektywów serii PRO, które pojawią się na rynku w tym roku – będą to szerokokątny zoom i stałoogniskowy teleobiektyw, nad którym prace obecnie trwają. W tym momencie prestiżowa linia PRO Olympusa oferuje dwa obiektywy. Wszystkie obiektywy tej serii zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami, po to aby zaoferować najlepszą jakość zdjęć, jaką kiedykolwiek oferował sprzęt optyczny Olympus

  Więcej informaci na temat M.ZUIKO

Nowe produkty

 • NOWOŚĆ

  13.04.2015

  STYLUS już wkrótce dostępny w Europie

  Olympus sprawił, że jego flagowy, wyróżniony nagrodą red dot, kompakt stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Dzięki nowemu obiektywowi i zmianom w wyglądzie jest on wydajniejszy, łatwiejszy w użytkowaniu, przyjemniejszy w dotyku i jeszcze bardziej stylowy. Nowy STYLUS 1s posiada najnowszą wersję oprogramowania STYLUS 1, które zapewnia mu współpracę z szerszym zakresem ogniskowych, zaczynając od imponującej szerokokątnej ogniskowej 22,4*mm, na telefoto o wartości 510*mm kończąc - wszystko przy stałej przysłonie 1:2.8. (*odpowiednik dla 35mm) Ten nowy kompakt klasy Premium pojawi się w sprzedaży na początku lata 2015.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  13.04.2015

  Nowy TG-4 - dobre światło w ciemności i w głebinach

  Nie tylko fani sportów ekstremalnych doceniają wytrzymałe aparaty - nowy flagowy aparat serii OLYMPUS TOUGH przypadnie do gustu każdemu, kto spędza dużo czasu na wolnym powietrzu i chce zachować swoje wrażenia na zdjęciach o doskonalej jakości, w każdych warunkach, bez martwienia się o sprzęt i światło. TG-4 jest wydajnym, doskonale wyposażonym aparatem, z imponującym, superjasnym, 4-krotnym optycznym zoomem (25-100mm*) i minimalną przysłoną 1:2.0 przy szerszym końcu ogniskowej (*odpowiednik dla klatki 35mm). Wyposażony został także w zaawansowany system Variable Macro z czterema trybami, w tym unikalny system fokus stacking, który potrafi stworzyć zdjęcia makro z niezwykła głębią ostrości bezpośrednio w aparacie. Nurkowie docenią nie tylko nową funkcję Podwodny HDR, ale także wbudowany manometr. Wciąż rozszerzająca się rodzina akcesoriów TOUGH pozwala na eksplorację nowych obszarów - niezależnie od tego, czy chodzi o fotografię, podróże, czy sport. Aparat dostępny od maja 2015 roku.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  11.03.2015

  SH-2: Idelny do utrwalania wspomnień

  Niezwykłe chwile to okazja do fantastycznych zdjęć, ale z reguły chwile te nie zdarzają się, kiedy światło jest idealne. Nie możesz też kazać swoim rozbawionym dzieciom zaczekać, aż ustawisz parametry aparatu. Właśnie dlatego nowy Stylus SH-2 wyposażony został w najnowszą technologię, dzięki której możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy "z biegu" - szybko, łatwo i przy słabszym oświetleniu. Otrzymasz zdjęcia o jakości, której nie da Ci aparat w telefonie, a wszystko bez potrzeby zagłębiania się w fotograficzne szczegóły. Olympus nadał temu aparatowi doskonały wygląd oraz lekką, kompaktową budowę. Kombinacja skórzanej tekstury ze stylizowaną na retro, metalową obudową sprawia, że SH-2 jest doskonałym i atrakcyjnym dodatkiem, pasującym do każdej stylizacji. Wieczorna kolacja przy świecach czy plaża w pełnym słońcu, Tryb Scen Nocnych świetnie poradzi sobie z bardzo kontrastowym świtałem. Optyczna, 5-osiowa stabilizacja obrazu pochodzi wprost z najlepszych aparatów Olympus i radzi sobie z drganiami aparatu dużo lepiej niż inne systemy stabilizacji. Jest to niezwykle istotne przy zbliżeniach robionych dzięki mocnemu, 24-krotnemu zoomowi, czy przy nagrywaniu filmów poklatkowych w nocy. Oczywiście SH-2 wyposażony został w obsługę Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie zdjęć do smartfona, a także w wiele kreatywnych funkcji i doskonale rozmieszczone przyciski kontrolne - czyli wszystko, czego możesz oczekiwać od aparatów Olympus.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Wygodniejszy w podróży, dający stabilniejszy obraz dzięki najlepszej na świecie stabilizacji obrazu.

  Nowy OM-D E-M5 Mark II zamienił wielokrotnie nagradzany aparat fotograficzny w wyrafinowane narzędzie przeznaczone dla kreatywnych fotografów i filmowców, oferując dodatkowo wygląd i wrażenia sprzętu najwyższej klasy. Pierwsza generacja E-M5 dała ambitnym fotografom możliwość osiągnięcia jakości odpowiadającej jakości zdjęć z cyfrowych lustrzanek i to bez konieczności korzystania ze statywów czy innego sprzętu. Kluczem do tego była niska waga. kompaktowa budowa i unikalna. 5-osiowa stabilizacja obrazu (IS). W modelu E-M5 Mark II Olympus rozwinął ten system jeszcze dalej, dlatego teraz możemy chwalić się najwydajniejszą na świcie stabilizacją obrazu. Kompensacja drgań aparatu odpowiada 5 krokom migawki*, a to w wyraźny sposób przekłada się na jakość zdjęć robionych w słabszych warunkach oświetleniowych. Technologia ta zamknięta jest w solidnej, odpornej na warunki atmosferyczne obudowie. Właśnie dzięki bezkonkurencyjnej stabilizacji obrazu i wytrzymałej, kompaktowej budowie wymagający operatorzy video mogą kręcić filmy „z ręki”, w dowolnych warunkach, bez konieczności korzystania z dodatkowego, ciężkiego i niewygodnego ekwipunku. Nagrany film będzie bez rozmyć, bez rozmazań, nawet jeśli warunki oświetleniowe nie były sprzyjające. Nowy OM-D oferuje możliwość nagrywania z różną częstotliwością klatek oraz w jakości Full HD z transmisją danych aż do 77Mb/s, a dodatkowe przyciski przenoszą komfort pracy na nowy poziom. Dzięki odchylanemu pod różnymi katami ekranowi LCD i dużemu elektronicznemu wizjerowi mamy czysty i wyraźny podgląd sceny w każdej sytuacji. Do wyboru mamy ponad 40 doskonałych obiektywów M.ZUIKO, które zapewniają spektakularne zdjęcia, które można dodatkowo poprawić dzięki zdjęciom o rozdzielczości 40 Megapikseli robionych w trybie high resolution composite shot. Najnowsze model flagowej linii OM-D pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie lutego.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Uniwersalny zoom, który stał się jeszcze lepszy

  Kiedy fotografia jest Twoim hobby, a nie pracą, potrzebujesz dobrze wyglądającego, mobilnego sprzętu, który zaoferuje Ci maksimum fotograficznej mocy z centymetra sześciennego oraz dużą uniwersalność i wydajność. Taka właśnie jest – dzięki nowemu designowi i powłokom ZERO Olympusa - druga generacja obiektywu M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm 1:4.0-5.6 II. Inżynierowie M.ZUIKO dodali także odporność na warunki atmosferyczne, czyniąc z nowego obiektywu doskonałego kompana dla wielokrotnie nagradzanych modeli z serii OM-D. Podobnie jak poprzednk, nowy obiektyw jest lekki i kompaktowy. Posiada szybki autofokus, a minimalna odległość ostrzenia wynosi 50 cm, zarówno dla krótkich ogniskowych jak i dla telefoto. Najnowsza edycja imponującego obiektywu z rodziny M.ZUIKO Mikro Cztery Trzecie dostępna będzie w kolorze czarnym pod koniec lutego w cenie stanowiącej równowartość €649

 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Najszerszy z szerokich kątów TOUGH gotowy do akcji

  Olympus Tough TG-860 daje entuzjastom akcji wszystko, czego potrzebują – ultraszeroki obiektyw, kontrola jedną ręką, odchylany obiektyw, ułatwiający robienie selfie, i opcjonalną, sportową uprząż. kiedy pędzisz w dół na rowerze albo przeskakujesz na falami przyczepiony do kaita, potrzebujesz ultraszerokiego obiektywu, uchwycić całą akcję – szczególnie, kiedy masz do dyspozycji z tylko jedną rękę i jedna szansę na zrobienie zdjęcia. Właśnie dlatego Olympus wyposażył nowego STYLUSA Tough-860 w najszerszy z obiektywów dostępnych obecnie w aparatach kompaktowych (21-105mm*) i dodatkowy spust migawki umieszczony na przodzie aparatu. Dzięki temu, wszyscy uzależnieni od adrenaliny mogą robić ostre zdjęcia, wyraźne, efektowne selfies i filmy w wielu formatach, w locie, w rękawiczkach lub bez, lewą albo prawa ręką. Tough TG-860 będzie dostępny od połowy marca 2015 w cenie stanowiącej równowartość €299.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Uwaga! Już wkrótce pięć obiektywów M.ZUIKO Pro!

  Wszystko wskazuje na to, że w2015 nagradzana seria M.ZUIKO PRO powiększy się do 5 obiektywów. Jasny M.ZUIKO DIGITAL ED 8mm Fisheye 1:1.8 PRO dołączy do innych obiektywów serii PRO, które pojawią się na rynku w tym roku – będą to szerokokątny zoom i stałoogniskowy teleobiektyw, nad którym prace obecnie trwają. W tym momencie prestiżowa linia PRO Olympusa oferuje dwa obiektywy. Wszystkie obiektywy tej serii zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami, po to aby zaoferować najlepszą jakość zdjęć, jaką kiedykolwiek oferował sprzęt optyczny Olympus

  Więcej informaci na temat M.ZUIKO
 • 15.09.2014

  Jeszcze bardziej profesjonalny

  Coraz więcej profesjonalnych fotografów wybiera Olympusa, ponieważ przekonują się do systemu, który oferuje wygodne w użyciu, odporne na warunki atmosferyczne i jednocześnie oferujące doskonałą jakość zdjęć aparaty i obiektywy. Nowa, srebrna wersja flagowego OM-D E-M1 pojawi się na rynku z zainstalowanym oprogramowaniem sterującym w wersji 2.0, które posiada takie funkcje, jak: tethered shooting, Digital Shift i Live Composite. Fotografom, którzy cenią sobie dobry design, zapewne spodoba się także wygląd nowego, srebrnego korpusu.

  Więcej

Aktualizacja firmware'u

 • NOWOŚĆ

  16.04.2015

  Aktualizacja firmware’u dla E-M5 MarkII

  Jest już dostępna aktualizacja firmware’u do wersji 1.1 dla E-M5 MarkII.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  05.02.2015

  Aktualizacja oprogramowania flagowego modelu OM-D E-M1

  Nowe oprogramowanie v3.0 aparatu OM-D E-M1 rozszerza specyfikacje flagowego, nagradzanego modelu OM-D o dwie funkcje. Pierwszą z nich jest sekwencyjny autofokus z szybkością 9 kl/s, wykorzystujący możliwości Dual Fast AF, ustawiający ostrość osobno dla każdej kolejnej klatki, zapewniając ostrość na wszystkich ujęciach. Drugą dodaną funkcją jest kompatybilność z najnowszą wersją oprogramowania OI.Share (v2.5), która pozwala na podgląd Live View nagrywanych filmów na ekranie smartfona podłączonego za pośrednictwem Wi-Fi. Aktualizacja jest dostępna za darmo od 24 lutego 2015 poprzez Olympus Digital Camera Updater.

 • NOWOŚĆ

  29.01.2015

  Aktualizacja firmware’u dla E-PL7

  Jest już dostępna aktualizacja firmware’u do wersji 1.2 dla E-PL7.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  15.01.2015

  Aktualizacja firmware’u dla STYLUS-1

  Olympus opublikował obszerną aktualizację oprogramowania, która w znaczącym stopniu rozszerza specyfikację wszechstronnego kompaktu STYLUS 1. Aktualizacja oprogramowanie v2.0 daje zdobywcy nagrody red dot design większy zakres ogniskowych, osiągając dla szerszego kąta wartość 22.4mm*. Nowe oprogramowanie pozwala także użytkownikom aparatu STYLUS 1 na korzystanie z kreatywnych możliwości, jakie dają zdjęcia z interwałem czasowych oraz filmy poklatkowe, funkcje tak popularne wśród użytkowników modeli OM-D. Do nowości należy również kompatybilność z OI.Share v2.5, co pozwoli na zdalne wyzwalanie migawki przy pomocy smartfona. Aktualizacja jest dostępna za darmo od 24 lutego 2015 poprzez Olympus Digital Camera Updater.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  15.01.2015

  Aktualizacja firmware’u dla M.ZUIKO DIGITAL ED 12-50mm F3.5-6.3 EZ

  Jest już dostępna aktualizacja firmware’u do wersji 1.3 dla M.ZUIKO DIGITAL ED 12-50mm F3.5-6.3 EZ.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  09.12.2014

  Aktualizacja firmware’u dla M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm F2.8 PRO

  Jest już dostępna aktualizacja firmware’u do wersji 1.1 dla M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm F2.8 PRO.

  Więcej
 • NOWOŚĆ

  13.11.2014

  Aktualizacja firmware'u aparatów z serii PEN i OM-D firmy Olympus

  Nasz najnowszy obiektyw dla profesjonalistów M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm 1:2.8 PRO to sprzęt najwyższej klasy. Aby w jeszcze bardziej komfortowy sposób korzystać z jego zalet, warto zainstalować najnowszy firmware w aparatach wymienionych poniżej. (E-PM1, E-PM2, E-P3, E-PL3, E-P5, E-PL5, E-PL6, E-PL7, E-M1, E-M5 i E-M10). Korzystając z poniższego łącza, przejdź na stronę z plikami do pobrania i z listy produktów wybierz posiadany aparat.

  Więcej
 • 20.11.2014

  Aktualizacja firmware’u dla E-M1

  Jest już dostępna aktualizacja firmware’u do wersji 2.2 dla E-M1.

  Więcej